چند اصطلاح در زبان عربی

:sweat_smile:
ممنون از لطفتون…ولی فکر نکنید منو میتونید اغوال کنید…من کلمه میذارم، شما صوتاشو متقبل شید
:crazy_face:

3 پسندیده

نه اتفاقا بی تعارف گفتم لهجتون خوبه و ادامه بدید
و اینکه شما لطف دارین ولی به دو دلیل نمیتونم این پیشنهاد رو بپذیرم.
یکی اینکه من لهجه عراقی نمیدونم لذا تو تلفظاش ممکنه اشتباه کنم و دومی اینکه واقعا برنامه نیمه دوم سالم به شدت فشردس که باید اولویت بندی رو مد نظر داشته باشم.
در کل مرسی از وقتی که میذارین موفق باشید :grin::clap::clap:

3 پسندیده

لا باس شوی شوی و‌تتعلم ان شالله

2 پسندیده

سلام به دوستان
درگیری‌های زیادی برای من پیش اومد و نتونستم این تاپیک رو ادامه بدم، اما از اونهایی که دارن میرن کربلا، التماس دعا دارم…
و همچنین این کلیپ کوتاه رو ببینید(be care friends!):

5 پسندیده

سلام نه بابا :fearful::fearful: خودتون بودید ؟ یاده تلفظ دیکشنریای عربی افتادم صدای شمام مثل گویندهاست آفرین :clap::clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand:

3 پسندیده

گل گفت عالی بود دزد امواله ما هستن بخدا :clap::clap::clap:

2 پسندیده

سلام این صداها بله برا خودمه
فکرکردم فیلمه رو میگید
@fatemeh74

منظورش طرفدارهای احمد الحسن هستا…نه فرد دیگری!

2 پسندیده

خیلی خوب بود خدایی

2 پسندیده

بله متوجه شدم

2 پسندیده

اشتباه شد خودم بودم، فکر کردم برا فیلم رو میگید

2 پسندیده

در کل سپاس
:pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

2 پسندیده

بله مثل گوینده ها :grin:

2 پسندیده

پسرررر صداتتت خیلییی خوبهههه
خیلییییاااا
یعنی تا الان کسی بهت نگفته که صدات خوبه که اقد اعتماد به نفست پایینه؟
واقعا صدای رسا و دلنشینی داری
بیشتر از صدات استفاده کن

4 پسندیده

همه گفتن نمیخاد ویس بذار اعتماد بنفسشم زیاده :grin::grin:

4 پسندیده

سلاااااام
خوبیییییی؟؟؟؟؟
واقعا ممنونم از لطفتون، ولی بحث اعتماد به نفسْ زیاد مطرح نیست، من همین الان مشکلی ندارم برای درسایی که تا الان گوش دادم از روشون بخونم و وویس بفرستم(یعنی از نظر تلفظی مشکلی ندارم به اون صورت)
ولی فایده نداره که تا الان وویس نذاشتم، یعنی هر زمان به سطحی رسیدم که تونستم از خودم حرف بزنم، اون وقت سعی میکنم وویس هم بذارم… که اشکالاتمو بگیرین…

اینو تاحالا کسی بهم نگفته بود :thinking: ولی از چند نفر تو حالتهای خاصی شنیدم که گفتن: «یه لحظه صدات مثه گوینده های خبر شد» :sweat_smile: اینجا هم که گفتن صدات مثه گوینده های دیکشنری شده
.
.
راستی چرا من نمیتونم پستهای قبلیمو ویرایش کنم؟

5 پسندیده

اینم همونه بطور غیر مستقیم :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

سلاممم ممنوننن

اجازه بده یکم باهات مخالفت کنم
به نظر من نباید منتظر موند تا یه چیزی بشه و ما یه کاری بکنیم
از همین الان شروع کن به حرف زدن (البته فک کنم خودت احتمالا کسیو داری که باهاش حرف بزنی یا تمرین کنی حرف زدن رو) کلا داغون حرف بزن. کلی غلط غلوط داشته باش
این چیزا مهم نیست که
مهم اینکه تو داری تمرین میکنی واسه خوب حرف زدن و اتفاقا هر چی بیشتر غلط داشته باشی تو اینجا بهتره به نظر من
چون می فهمی کجا ها مشکل داری و یاد میگیری دیگه این اشتباهات رو انجام ندی
و یه چیز دیگه هم که هست اینکه خیلی وقتا ماها نمیدونیم واقعا مشکل داریم یا نه
وقتی تو این جور جمع هایی شروع میکنی به حرف زدن و ویس گذاشتن دوستان ویساتو گوش میدن و چیزای که خودت نمیفهمیدی رو بهت میگن و خوشبختانه اینجا از مسخره کردن خبری نیست و کلی روحیه میگیری واسه ادامه کار

در اون چن ثانیه ای که حرف زدی تقریبا وضوح صدات خیلی خوب بود حالا ببین کامل حرف بزنی چه شود و یا اینکه یکم روش کار کنی

بعد یک هفته فک کنم گزینه ی ویرایش خود به خود از بین میره
واسه ی همه ی پست ها اینجوریه و فقط مجرب ها میتونن ویرایشش کنن یا اینکه پست تبدیل به دانشنامه شه

2 پسندیده

حرف های شما رو قبول دارم، کاملاااااا
اما الان یکم سرم شلوغه، نمیرسم زیاد زبان کار کنم…زورمو دارم میزنم شاید تا یک ماه دیگه وقتم برای زبان باز تر بشه…اینی هم که میگم به یه سطحی برسم برای اینه که الان بخوام حرف بزنم یا باید بشینم با یکی گفتگو کنم که درحال گفتگو ذهنم با انگلیسی درگیر بشه…یا باید یکم صبر کنم ذهنم خودش با تمرین درسها با انگلیسی درگیر بشه بعد وویس بذارم…چون الان بخوام وویس بذارم تنها باید بگم «سلام چطورید؟ خدافظ…» در این حد :flushed::scream:
به چند نفر هم گفتم بیاین با هم حرف بزنیم ولی هنوز با هم حرف نزدیم… :grin::pensive:

قبلا اینطور نبود… :thinking:

2 پسندیده

اکی
خودتون بهتر از وضعیت خودتون خبر دارین
هر کاری میکنین موفق باشین

اره منم یادمه اینطوری نمیشد
ولی دیروز میخواستم به پستم 15 تا انیمیشن دیگه اضافه کنم دیدم نمیشه :grin:

2 پسندیده