خریداری کردن پکیج ها

سلام خسته نباشید شرمنده برای خریدپکیج ها بدای من که تازه میخواهم یادگیریی زبان روشروع کنم کدومش خوبه

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی شاهزاده هملت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

4 پسندیده

سلام وقتتون بخیر و شادی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus:ورودتان را به جمع زبان آموزان زبانشناس تبریک میگم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus:باآرزوی موفقیتهای روز افزون :tulip::blossom::sunflower::hibiscus:
بر میگرده به جیب مبارک و حساب نازنینتان :wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy:
اما از نظر من شما اشتراک طلایی را خرید بفرمایند تا از هر۳آپ بهره مند گردیند ودیگر نیاز نباشد هر پکیچ یا هر نرم افزاری را جداگانه خرید بفرمایند واز تمام امکانات برنامه میتوانید بدون محدودیت استفاده کنید :wink::wink::wink::tulip::blossom::sunflower::hibiscus: و در آخر هم تاکید میکنم خرید آپ ها و پکیجها به خودتان بر میگردد. :wink::wink::wink:موفق و پایدار باشید :tulip::blossom::sunflower::hibiscus:

4 پسندیده

توصیه میکنم که این رو ابتدای کار به کسی توصیه نکنید. چون فرایند حرفه ای شدن خیلی جان فرسا هست :grin:

9 پسندیده

همین جا رو بهش تالار میگیم، اگه سوالی داشتید تو خود درس های برنامه، بالا سمت راست میتونید سوالتون مطرح کنید تا جوابش داده بشه

4 پسندیده

به دیده منت…
بله خیلی سخته…ولی من در حد شوخی میخواستم بگم، ولی نمیدونم چرا تیک سبز گرفتم…:thinking:

3 پسندیده

من خیلی فعال بودم از اولم سریعم کاربر حرفه ایی شدم

4 پسندیده

سلام.

بهتون توصیه می کنم یکی دوهفته ای با اپلیکیشن کار کنید…دست تون میاد تا حدی که نیازتون چیه و بسته به زمانی که می خواید بذاریدو هدف تون, بسته رو بخرید.

در مورد زپ, اگه محتویات بسته رو ببینید, هدف ش پوشش دوره هاییه که مهارت های زبانی تون رو تقویت کنه…دوره انگلیسی بدون تلاش, تلفظ و انگلیسی عمیق,نیمچه داستان هاو …به همین منظور وارد شدن.
البته مجموعه پادکست ها, دوره هاو کانال های جذابی هم هست که می تونه بهتون در موارد خاصی کمک کنه.
در هر حال, این بخش, شامل مجموعه ایه که می تونه جایگزین مناسبی برا کلاسای زبان بشه
از داستان های بچگانه هم برا افزایش دایره واژگانتون, اگه در سطح ابتدایی هستید, می تونید بهره ببرید.

در مقابل, زی بوک…شامل مجموعه کتاب های سطح بندی شده س…و البته کتاب/رمان های سطح بندی نشده و کتابای روانشناسی و … رو هم شامل میشه.
توصیه شده در هر سطحی که هستید, در کنار دوره های اصلی /که تو زپ انتخاب می کنید/ فشرده خوانی و گسترده خوانی هم داشته باشید که با خوندن این کتابا, البته مناسب با سطح تون, این نیاز شما برآورده میشه

در مورد سوم, فکر کنم اسمش زوم بود, دوره هایی که معمولا به صورت ویدیویی هستن و آموزش و توضیحاتی در خصوص آشنایی با آزمون هایی مثل تافل و آیلتسه.
البته انیمیشن و بخش های دیگه ای هم وارد این بخش شده که بهتون توصیه می کنم حداقل عنوانشون رو ببینید.

امیدوارم توضیحات درستی داده باشم @hnaseri و شما هم بتونید با انتخاب درست تون تو مسیر درست قدم بذارید.

موفق باشید :tulip:

5 پسندیده

ممنونم بزرگوارمحبت کردید:bouquet::bouquet:

3 پسندیده

ببخشید اگه من الان اشتراک طلایی رو بخرم اشتراک زبانشناس رو که خریدم چی میشه؟اضافه میشه به مدت زمانم مثلا میشه یک سال و هشت ماه؟

3 پسندیده

بله ، البته نه اینکه دقیقا همون تعداد روز بره رو طلایی، معادلش حساب میشه و اضافه می شه

2 پسندیده

بله اگه ۴ماه از زبانشناس استفاده کردین با اشتراک طلایی میشه ۱ سال و ۸ ماه.و زوم و زیبوک ۱ سال

3 پسندیده

خیلی ممنونم
یه سوالی هم پیش اومده چند جا دیدم وقتی شما مطلبی رو میزارید این نوشته میاد،دلیلش چی هست؟

نوشته های ارسال شده توسط نویسنده،بصورت خودکار در 1 ساعت حذف می شود مگر اینکه پرچم شود)

2 پسندیده

نوشته ای که توسط خود کاربر پاک بشه بعد از ۱ساعت کلا اثرش ازبین میره😁
منم اینجا چون ریپلی نکرده بودم پاک کردم از اول نوشتم

2 پسندیده

ببخشید من روی گزینه ارتقا از قسمت زیبوک که میزنم به این شکل میاد

چرا نوشته منابع زبانشناس؟

3 پسندیده

سلام عزیزم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet:
چرا که هر۳تابرنامه باهم ادغام شده
میتوانید اشتراک طلایی را خریداری کنید
یا اینکه زیبوک را جداگانه نصب کنید و از طریق خود برنامه ی زیبوک خریداریتان را انجام دهید :tulip::blossom::sunflower::hibiscus:
البته اگر فقط میخواهید از زیبوک استفاده کنید

2 پسندیده

فدات عزیزم چرا امکانش هست
فقط باید آپ زیبوک‌را نصب کنید و خریداری خود را از طریق آپ زیبوک‌انجام دهید عزیزم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus:

1 پسندیده

ممنون عزیزم ،عذر میخوام وقتی خوندم جوابتون کامل لود نشده بود الان متوجه شدم یه دنیا ممنون🥰

2 پسندیده

فدات خانم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus:چه حرفیه نازنیینم.شما هرکدام را میخواهید چه زیبوک چه زبانشناس چه زوم همان را نصب کنید و خریداریتان را باموفقیت‌انجام دهید بعد از خریداریتان میتوانید آپ مورد نظر را پاک‌کنید وازطریق زبانشناس کتابهای زیبوک یا زوم‌ را بخوانید عزیزم و اشتراک گذاریتان بعد از خرید فعال می شود خانم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rose::rose::tulip::tulip::blossom::blossom::sunflower:فدای مهر و محبتت نازنیینم :heart::kissing_heart::heart::kissing_heart::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom:

2 پسندیده

زنده باشی عزیزم،بله کامل متوجه شدم ،سپاس بابت توضیح کاملتون،شبتون خوش:heart::rose:

2 پسندیده

برقرار و‌پایدار باشید :tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus:شب شیک و آرامی داشته باشید گل دختر :heart::heart::tulip::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:خواهش میکنم‌کاری نکردم عزیزدلم :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus:

2 پسندیده