اعتقاد زیبا

مهم‌نیست دیگران چه فکری درباره تو میکنن و چطور نگاهت میکنن مهم اینه که تو خودت رو چطوری ببینی.پس عقیده به بزرگی و موفیقت رو در خودمون پرورش بدیم

این تاپیک مربوط به درس« درس داستان کوتاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « باورها »https://talk.res.zabanshenas.ir/original/3X/6/5/653214de780ec31c648db5479388da086e149ff1.mp3

14 پسندیده

13 پسندیده

سلام صبح پاییزیتون بخیر بسیار عالیییی بودددد آفرینننن :kiss::heart::green_heart::heart_decoration::blue_heart::strawberry::butterfly::maple_leaf::leaves::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: لذت بردم

4 پسندیده

سلام خوشگل خانوم صبح شما هم‌بخیر .مرسی گل نازم

3 پسندیده

سلام :tulip:
خیلی بامزه بود. دم تون گرم

فقط من دو مورد رو بگم…یکی در مورد handsome…حتما تلفظ صحیحش رو ببینید
و مورد دوم…معمولا beautiful برا آقایون بکار نمی ره. پیش فرض همه, همون جمله آخریه که گفتید.

موفق باشیدو پر از جوشش

4 پسندیده

سلام عزیز دل مهربون.مرسی از راهنمایی قشنگتون.خوبه که دوستای خوبی دارم که در جهت پیشرفت بهم کمک میکنید .ممنونم:hugs::hugs::hugs::hugs::heart_eyes:

4 پسندیده

چون منو beautiful صدا کردید من دیگه جواب نمیدم :crazy_face:

دور از شوخی خیلی خوب بود. آفرین به شما بانو شهرزاد :clap::clap::clap:

George has six-packs :grin:

Who knows? maybe :smile:

Your voice is as cool as a cucumber :stuck_out_tongue:

4 پسندیده

Be kind always, even if they don’t deserve it, even if they were so cruel to you, don’t let the hurt they gave you ruin your love.

همیشه مهربون باش، حتی اگه لایقش نیستن، حتی اگه خیلی باهات بیرحم بودن، اجازه نده آسیبی که‌ بهت زدن، عشقتو تباه کنه.
@Lidocaine
اینو خیلی دوست دارم

4 پسندیده

اون کسی که منشن کردید عضو جدیدن؟

2 پسندیده

یه کانال تلگرام هست.

2 پسندیده

پس چرا اینجا اکانت داره :thinking::thinking::thinking:

2 پسندیده

Kambiz has’nt six packs :joy::grin:

3 پسندیده

Don’t be so sure :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

Its none of my bussiness :joy: okay

3 پسندیده

جالبه دقت نکرده بودم:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

آفرین :clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

You are the best Master. Ofcourse you’re very.hand some my master

3 پسندیده

Mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs:

2 پسندیده

صداتون چه آرامشی درش نهفتس، براوووو شهرزاد بانو :hugs::hugs::rose:

3 پسندیده

مرسیییییییییی خوش قلب خانوم.مرسی از بمب انرژی مثبت شما.ممنونمممممم:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::lips::lips::lips::lips::lips::lips::lips::lips::lips:

2 پسندیده