تالار زبانشناس

اعتقاد زیبا

مهم‌نیست دیگران چه فکری درباره تو میکنن و چطور نگاهت میکنن مهم اینه که تو خودت رو چطوری ببینی.پس عقیده به بزرگی و موفیقت رو در خودمون پرورش بدیم

این تاپیک مربوط به درس« درس داستان کوتاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « باورها »//talk.m2.res.zabanshenas.com/original/3X/6/5/653214de780ec31c648db5479388da086e149ff1.mp3

13 Likes

12 Likes

سلام صبح پاییزیتون بخیر بسیار عالیییی بودددد آفرینننن :kiss::heart::green_heart::heart_decoration::blue_heart::strawberry::butterfly::maple_leaf::leaves::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: لذت بردم

4 Likes

سلام خوشگل خانوم صبح شما هم‌بخیر .مرسی گل نازم

3 Likes

سلام :tulip:
خیلی بامزه بود. دم تون گرم

فقط من دو مورد رو بگم…یکی در مورد handsome…حتما تلفظ صحیحش رو ببینید
و مورد دوم…معمولا beautiful برا آقایون بکار نمی ره. پیش فرض همه, همون جمله آخریه که گفتید.

موفق باشیدو پر از جوشش

4 Likes

سلام عزیز دل مهربون.مرسی از راهنمایی قشنگتون.خوبه که دوستای خوبی دارم که در جهت پیشرفت بهم کمک میکنید .ممنونم:hugs::hugs::hugs::hugs::heart_eyes:

4 Likes

چون منو beautiful صدا کردید من دیگه جواب نمیدم :crazy_face:

دور از شوخی خیلی خوب بود. آفرین به شما بانو شهرزاد :clap::clap::clap:

George has six-packs :grin:

Who knows? maybe :smile:

Your voice is as cool as a cucumber :stuck_out_tongue:

4 Likes

Be kind always, even if they don’t deserve it, even if they were so cruel to you, don’t let the hurt they gave you ruin your love.

همیشه مهربون باش، حتی اگه لایقش نیستن، حتی اگه خیلی باهات بیرحم بودن، اجازه نده آسیبی که‌ بهت زدن، عشقتو تباه کنه.
@Lidocaine
اینو خیلی دوست دارم

4 Likes

اون کسی که منشن کردید عضو جدیدن؟

2 Likes

یه کانال تلگرام هست.

2 Likes

پس چرا اینجا اکانت داره :thinking::thinking::thinking:

2 Likes

Kambiz has’nt six packs :joy::grin:

3 Likes

Don’t be so sure :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

Its none of my bussiness :joy: okay

3 Likes

جالبه دقت نکرده بودم:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

آفرین :clap::clap::clap::clap:

2 Likes

You are the best Master. Ofcourse you’re very.hand some my master

3 Likes

Mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs:

2 Likes

صداتون چه آرامشی درش نهفتس، براوووو شهرزاد بانو :hugs::hugs::rose:

3 Likes

مرسیییییییییی خوش قلب خانوم.مرسی از بمب انرژی مثبت شما.ممنونمممممم:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::lips::lips::lips::lips::lips::lips::lips::lips::lips:

2 Likes