نسخه‌ی ویندوز نرم افزار

مشکلی که من و همسرم در خصوی این نرم افزار داریم اینه که سیستم عامل گوشی همسرم اندروید نیست بلکه جاوا است و ایشون نمیتونه از این نرم افزار استفاده کنه خواهش میکنم راهنمایی کنید ایا نسخه ای از این نرم افزار که بر روی لب تاپ نصب بشه ندارید که ایشون هم تایمی که سر کار هستند از نرم افزار استفاده کنند .
ایشان 12 ساعت سر کار هستند و غروب که میاد انقدر خسته است که نمیتونه خیلی مفید از گوشی من استفاده کنه پس لطفا ما رو راهنمایی کنید من منتظر هستم.
با تشکر فراوان

2 پسندیده

ببینین نسخه ویندوز که فعلا وجود نداره و بعید میدونم به این زودی ها آماده بشه
اما اگه همسرتون یخورده از کارای کامپیوتری سر در بیارن نرم افزارهایی برای شبیه سازی اندروید تو ویندوز هست
بهترینشون اسمش bluestack هست
میتونن از این نرم افزار ها استفاده کنن.

جناب ناصری
یه کاربر میتونه هم زمان نرم افزار رو تو کامپیوتر و موبایل داشته باشه و بسته به شرایطش گاهی از موبایل وگاهی از کامپیوتر استفاده کنه؟؟؟

همزمان میشه ولی چون ما اطلاعات رو در خود دستگاه ذخیره میکنیم مشکلاتی در زمینه یکسان بودن اطلاعات ایجاد میشه.
مثلا یه لغت رو تو کامپیوتر هایلایت کنید، توی موبایل نمیبینیدش. مگر اینکه هر بار که کارتون با یه دستگاه (مثلا کامپیوتر) تموم میشه از اطلاعات بکاپ بگیرین و در هنگام شروع کار با دستگاه بعدی اول اطلاعات رو بازیابی کنین.

1 پسندیده