خسته شدم دیگه

سلام وقت بخیر…یه سوال داشتم من از نزم افزار زبانشناس استفاده میکنم و دارم از پادکست های ای جی استفاده میکنم ولی الان دیگه گوش نمیدم چونکه تا چهار بار گوش دادن دیگه برام خسته کننده میشه.نمیدونم چکار کنم .ممنون میشم راهنماییم کنید.

4 پسندیده

سلام عزیزم بهتر اینه که اوایل صبح رو برای یادگیری زبان انتخاب کنید و مدت زمانی که برای خودتون درنظر گرفتید رو کوتاه کنید و اینکه وقتی داری پادکستها رو گوش میدی با علاقه گوش بدی . من خودم وقتی فیلمهای آقای AJ رو میبینم که با چه شور و علاقه ای درس میده خودم انگیزه پیدا میکنم و علاقه ام بیشتر میشه و سعی میکنم تمرکزم رو از دست ندم . وقتی با هندزفری گوش میدم تمرکزم بیشتر میشه و مطلب دیگه هم اینکه هر روز به این فکر میکنم که اگه زبان تمرین نکنم زنجیره ام پاره میشه، احساس بدی بهم دست میده و زودی میام سر وقت زبانشناس تا زمان اون روز رو از دست ندم. موفق باشید

8 پسندیده

با هندزفری گوش ندید
حتی اگه تمرکزتون بیشتر میکنه
واسه زبان چون باید تایم زیادی برای شنیداری بذارید
اگه با هندزفری کاری کنید
در طولانی مدت گوش نابود میکنه

9 پسندیده

اگه پادکست خوب باشه
خیلی راحت میتونید ۲۰بار ۳۰ بار گوش کنید
اگه با ۴بار خسته میشید
اون پادکست به درد شما نمیخوره
پیشنهاد من از بین پادکست داخل اپ ای جی
پادکست سری جدید خطرات عظیم کودکی
این پادکست فوق العاده است

6 پسندیده

ممنون از راهنماییتون، شرایط زندگی و کاری من جوری که مجبورم بیشتر با هندزفری تمرین کنم ولی مدت تمرین روزانه رو ۲۰ دقیقه قرار دادم ،امیدوارم توی این مدت کم صدمه ای نزنه

5 پسندیده

بسته به سطح زبانتون مجبورم نیستید چهاربار گوش بدید!! اگه همه چیزشو یادگرفتین دیگه ولش کنید ، چون کلماتیم که ذخیره می کنین تو لایتنر، خودش به همراه اون قسمت صوتش براتون ذخیره میشه و برای تثبیت کلمات مشکلی نخواهید داشت

6 پسندیده

سلام
بنظرم یکم با انگیزه انجامش بدید وقتی حوصله ندارید گوش ندید این راهه خوبیه

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
من هم مانند شما تکرار بیش از چند بار برام بسیار آزار دهنده است و ادامه این تکرار باعث سردی و بی انگیزگی من میشه. با این حال که تکرار و تکرار کلید موفقیته ولی روحیات افراد متفاوته و ما میتونیم از بین این تضاد ها روش های خوبی خلق کنیم
توصیه ام اینه هر بار به این مرحله میرسید برید پادکست بعدی یا حتی پکیج های دیگه کار کنید.
گسترده خوانی خصوصا داستان های زیبوک در کنار منابع اصلی که مطالعه میکنید بسیار کمک کننده است و باعث ایجاد تنوع میشه و جلوگیری میکنه از بروز این حالت.

4 پسندیده