تالار زبانشناس

خسته شدم دیگه

خسته شدم دیگه
0

سلام وقت بخیر…یه سوال داشتم من از نزم افزار زبانشناس استفاده میکنم و دارم از پادکست های ای جی استفاده میکنم ولی الان دیگه گوش نمیدم چونکه تا چهار بار گوش دادن دیگه برام خسته کننده میشه.نمیدونم چکار کنم .ممنون میشم راهنماییم کنید.

4 Likes

سلام عزیزم بهتر اینه که اوایل صبح رو برای یادگیری زبان انتخاب کنید و مدت زمانی که برای خودتون درنظر گرفتید رو کوتاه کنید و اینکه وقتی داری پادکستها رو گوش میدی با علاقه گوش بدی . من خودم وقتی فیلمهای آقای AJ رو میبینم که با چه شور و علاقه ای درس میده خودم انگیزه پیدا میکنم و علاقه ام بیشتر میشه و سعی میکنم تمرکزم رو از دست ندم . وقتی با هندزفری گوش میدم تمرکزم بیشتر میشه و مطلب دیگه هم اینکه هر روز به این فکر میکنم که اگه زبان تمرین نکنم زنجیره ام پاره میشه، احساس بدی بهم دست میده و زودی میام سر وقت زبانشناس تا زمان اون روز رو از دست ندم. موفق باشید

8 Likes

با هندزفری گوش ندید
حتی اگه تمرکزتون بیشتر میکنه
واسه زبان چون باید تایم زیادی برای شنیداری بذارید
اگه با هندزفری کاری کنید
در طولانی مدت گوش نابود میکنه

8 Likes

اگه پادکست خوب باشه
خیلی راحت میتونید ۲۰بار ۳۰ بار گوش کنید
اگه با ۴بار خسته میشید
اون پادکست به درد شما نمیخوره
پیشنهاد من از بین پادکست داخل اپ ای جی
پادکست سری جدید خطرات عظیم کودکی
این پادکست فوق العاده است

6 Likes

ممنون از راهنماییتون، شرایط زندگی و کاری من جوری که مجبورم بیشتر با هندزفری تمرین کنم ولی مدت تمرین روزانه رو ۲۰ دقیقه قرار دادم ،امیدوارم توی این مدت کم صدمه ای نزنه

5 Likes

بسته به سطح زبانتون مجبورم نیستید چهاربار گوش بدید!! اگه همه چیزشو یادگرفتین دیگه ولش کنید ، چون کلماتیم که ذخیره می کنین تو لایتنر، خودش به همراه اون قسمت صوتش براتون ذخیره میشه و برای تثبیت کلمات مشکلی نخواهید داشت

6 Likes

سلام
بنظرم یکم با انگیزه انجامش بدید وقتی حوصله ندارید گوش ندید این راهه خوبیه

3 Likes

سلام دوست عزیز
من هم مانند شما تکرار بیش از چند بار برام بسیار آزار دهنده است و ادامه این تکرار باعث سردی و بی انگیزگی من میشه. با این حال که تکرار و تکرار کلید موفقیته ولی روحیات افراد متفاوته و ما میتونیم از بین این تضاد ها روش های خوبی خلق کنیم
توصیه ام اینه هر بار به این مرحله میرسید برید پادکست بعدی یا حتی پکیج های دیگه کار کنید.
گسترده خوانی خصوصا داستان های زیبوک در کنار منابع اصلی که مطالعه میکنید بسیار کمک کننده است و باعث ایجاد تنوع میشه و جلوگیری میکنه از بروز این حالت.

4 Likes