نسخه i.O.s

آره ولی من گوشی نداشته باشم اصلا به نفعمه همینطوریش با زور دست از سرش برمیدارم

3 پسندیده

نه اونجوری خوب نیست
داشته باشین ولی ازش به نحو احسن استفاده کنید
الان مثلا همین زبان یاد گرفتن
به نظر من هرچی وقت واسه زبان یاد گرفتن بذاری ضرر نکردی

2 پسندیده

من دیگه به زبان خوندن نمیرسم از بس که درسام سنگین شده :fearful::fearful::fearful::fearful::fearful:

2 پسندیده

اااا مگه داریم؟
کلاس چندمی مگه؟

2 پسندیده

به نظر‌ من این پول رو بده لپ‌تاپ. بعدا هم می‌تونی گوشی بخری. ولی لپ‌تاپ یه چیز دیگه است. یه دنیای کاملا private رو بهت میده و خیلی استفاده‌های مفید می‌تونی ازش داشته باشی. خلاصه با لپ‌تاپ دنیای جدیدی رو خواهی داشت و در کنارش از زمان خودت جلو میفتی. برا من که لپ تاپ خیلی چیزا داشت. اون زمان اصلا پولش رو نداشتم ولی هرطور بود خریدمش و از پس قسطاش براومدم.

فشار زیادی از لحاظ مالی روم بود ولی هنوزم میگم که ارزشش رو داشت.

5 پسندیده

اره انصافا
لپ تاپ یه چیز دیگست کلا

3 پسندیده

وا دهم تجربیماا فکر کردید کلاس اول ابتدایم :joy::expressionless:

2 پسندیده

من هم‌با پری جون موافقم حق کاملا باایشون :heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::tulip::cherry_blossom:

3 پسندیده

لپ تاپم خوبه اما بلد نیستم باهاش کار کنم زیاد اما بگم ببینم چی میشه

2 پسندیده

یادمیگیری عزیزم به مرور خیلی زودتر از گوشی فداتبشم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::blush::blush::blush::blush:

2 پسندیده

@mitra9 میتراجون ایشونم باید ساطوری شه :joy::joy::joy: میگه کلاس چندمی شده آرمیناا

2 پسندیده

یعنی واقعا متوجه نشدند :joy::joy::joy::joy::joy::joy:خدا بهش رحم کنه الفرار باید بشه :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

من میترسم سرعت تایپم بیاد پایین :joy::joy::joy:

2 پسندیده

حتما ساطور ساطورش کن الامان هم نداریم :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

اشکال نداره دفعه بعد جدی برخورد میکنم تریلی که خریدی کارمو راه میندازه :joy::joy:

2 پسندیده

نترس عزیزم اتفاقا سریعتر میشه فداتبشم :rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom:

1 پسندیده

این نظام آموزشی چه کرده با بچه ها که از کلاس دهم به فکر کنکور ان و کلی درس رو سرشون ریختن
یکی از بدترین دوران زندگیم بود وقتی واسه کنکور میخوندم

3 پسندیده

سلام علیکم :crazy_face:

بفرما قبل اینکه شیرینی ساطور بگیرین قراره ساطوری بشین :joy:

3 پسندیده

الفرار :running_man::running_man::running_man::running_man:

2 پسندیده

آی گفتی تریلر یادم بنداز بفرستم برات :joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:

2 پسندیده