جعبه لایتنر

کلماتی ک قبلا مشخص کردیم ک بلدشون نیستیم،در درس بعدی زرد میشن وقتی کلیک کنیم لایتنر میگه حذف یا بروز شود؟ اینجا ما چ تصمیمی باید بگیریم؟۲ چرا بعضی کلمات نارنجی و بعضی زرد میشن؟ ۳ ایا ما نیازه کلمات رو حذف کنیم؟ ۴ممکنه خود بخود حذف بشه رنگشون؟

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی خرگوش و لاکپشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی سوم »

1 پسندیده

سلام
کلماتی که شما به بلد نیسنید رو به لاینتر اضافه میکنید بعد در جعبه لاینتر میرید مرور میکنید
وقتی اون کلمه رو هنوز بلد نیستید بزنید بروز بشه اگر یاد گرفتید بزنید حذف شه
کلماتی که زرد میشن به لاینتر اضافه شدن
تا حذف نکنید حذف نمیشه

2 پسندیده

خیلی ممنونم،
ینی تا زمانی ک حذف نکنم حذف نمیشن،؟ اخه ی مطلبی اقای ناصری فرستادن ک نوشته بود بغضی کلماتی رو ک بلدید رنگشون کم رنگ میشه جریانش چیه
اونهایی که نارنجی هستن چی؟

1 پسندیده

خواهش میکنم
خیر نمیشن

میشه اسکیرین شات بدید از این کلمات نارنجی؟

1 پسندیده

سلام شبتون بخیروشادی :cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower:کلمات و چند کلمه هانارنجی رنگ جز کلمات و عبارات سخت هستند و به مرور تغییر رنگ میدهند وبه زرد پررنگ وزرد کم رنگ تغییرپیدا میکند باهربار مرورش که به خانه ی بالاتر می رود و بعد به کل که از لایتنر خارج بشه سفید می شود.گاهی اوقات هم یک خط نارنجی در زیر کلمات وجود دارد این هم همینطور است.
برای اینکه کلمه را زودتر از لایتنر خارج کنید میتوانید حذف را بزنید اما هایلایتش را نگه دارید یا نگه نداریند این به خودتون بستگی دارد.
موفق و پایدار باشید :rose::hibiscus::sunflower::tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette:

5 پسندیده

فرستادم ولی نمیدونم ارسال شده یا نه

1 پسندیده

سلام و وقت بخیر :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette:این عکسها دقیقا چیه و چکاری میخواهید انجام دهید؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

متاسفانه خیلی در کار با اپلیکیشن خوب نبودم،این عکس رو در جواب خانمی ک گفتن اسکرین بفرستم تا تفاوت هایلایت نارنجی و زرد رو ببینن

1 پسندیده

رنگ نارنجی برای دو کلمه ای و افعال عبارتی هستند
رنگ زرد برای تک کلمه ای هستند

2 پسندیده

سلام سپیده خانم دوست داشتنی خوبی فداتشم :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette:
عزیزم نارنجی شدن کلمات زیاد مربوط به عبارات یا تک کلمه ی بودن نداره اکثرا برای کلمات و عباراتی هستند که سخت بودند این رنگ را قرار میده خوشگلم :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette:شاید برداشت این مدت من اشتباه بوده باشه :blush::blush::blush::blush::rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette:

1 پسندیده

سلام
خیر.
نارنجی برای عبارات هست و زرد برای کلمات
اما هر کردومشون درجه بندی دارن، اگه تو خونه اول جعبه لایتنر باشن خیلی پر رنگ و اگه تو خونه پنجم باشن کمرنگترین حالت رو دارن

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیروشادی :rose::hibiscus::sunflower::blossom::rose::hibiscus::hibiscus::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet:
والا من براساس تجربه ی شخصیم دیدم حالا شمامیفرمایند که دیگه هیچی :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

2 پسندیده

سلام میترا جونم قربونت خوبم :blush:

اگر آقای @rokni نمیگفتن ، حتما منم به اشتباه مینداختیاا :joy::joy:

2 پسندیده

الان تو این تصویر هم ugly duckling از باقی عبارتی ها پر رنگ تره، یعنی تو جعبه اوله…
@mitra9
هم چنین nest تو کلمات اینطوریه

2 پسندیده

سلام به روی ماهت نازنیینم :tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::rose::white_flower::sunflower::blossom:
والا من براساس تجربه ی خودم گفتم عزیزم :wink::wink::wink::wink::blush::blush::blush::blush:

1 پسندیده

فدای سرتون خوشگل من :heart_eyes:

1 پسندیده