تلفظ لهجه امریکایی

چرا گوینده باتلفظ امریکایی صحبت میکنه من میخوام لهجه انگلیسی یاد بگیرم

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

2 پسندیده

سلام و وقت بخیر :cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::hibiscus::sunflower:
بعضی دروس لهجه ی امریکن هستند بعضی هم بریتیش ۱درس هردو لهجه را ندارد.چون راوی داستانها اینگونه بوده.باید دروسی را مطالعه کنید که راوی آن بریتیش داستان را بیان کرده است.

پادکسهای با زبان بریتیش:

سلام
زبان انگلیسی به دو لهجه تقسیم میشه

1. لهجه امریکن
  2. لهجه بریتیش یا بریتانیایی
    لهجه انگلیسی نداریم
4 پسندیده

که در اینجا بسته داستان های بچه گانه اکثرا بریتیش است دروس بعدی را بخوانید متوجه میشوید.
توصیه ی دوستانه هم بهتون دارم اینکه اصراری بر ۱لهجه نداشته باشید سعی کنید اول پایه ی آموزشیتون رو قوی کنید بعدها میتوانید روی ۱لهجه تمرکز کنید.:blush::blush::blush::blush::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rose::hibiscus::hibiscus::rose:
دوره bbc هم بریتیش می باشد

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::blush::blush::blush::blush::blush::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rose::rose::hibiscus::rose::rosette::cherry_blossom:

3 پسندیده

خب چگونه پایمو قوی کنم چرا برنامه نویس هردو لهجه رو استفاده نکرده این باعث میشه من گیج بشم

1 پسندیده

شما سعی کنید فقط گوش کنید وبا گوش کردن تکرار کردن و وویس گرفتن درس رو یادبگیریند گیج شدن هم نداره.کاری هم به برنامه نویس هم نداره.این داستان با راوی مثلا امریکن بوده یا مثلا بریتیش فصای برنامه هم اجازه نمیده برای هردرسی هر دو لهجه باشه.بعدها بتوانید صحبت کردن را یاد بگیریدمیتوانید لهجه تون رو انتخاب کنید :blush::blush::blush::blush:

2 پسندیده

اخه من تازه شروع به یادگیری کردم یخورده گیج شدم آیا بازم باید از پاکست استفاده کنم

1 پسندیده

پادکست رو برای این گذاشتم که اصرار بر بریتیش داشتیند والا نیاز نیست همان درسها را بخوانید . :ok_hand::ok_hand:
به ۲تاپیک زیر ۱سر بزنید.

1 پسندیده

چرا میخندید میترا جون :grin::joy::joy::joy::joy:

1 پسندیده

خب اگه بخوام تلفظمو خوب کنم فقط باید از یه لهجه استفاده کنم دیگه اگه یه بار بالهجه امریکایی تلفظ کنم یه بارم با لهجه بریتیش خب معلومه تو تلفظ مشکل پیدا میکنم

1 پسندیده

برنامه‌نویس اسمش با خودشه، برنامه می‌نویسه. دروس آموزشی رو افرادی دیگه نوشتن و ارائه دادند. شما که به بریتیش علاقه دارید چطور متوجه نشدید که همین درس بریتیشه؟

چهار بسته‌ی اول داستان‌های بچه‌گانه بریتیشه.

آمریکایی‌ها در حوزه‌ی آموزش زبان پیشتاز هستند برا همینه که اکثر دوره‌ها به لهجه‌ی آمریکاییه. با این حال دوره‌های بریتیش هم توی اپ کم نیستند.

2 پسندیده

تلفظ‌ها با هم تفاوت خاصی ندارند. فقط در لحن، نحوه‌ی بیان و گاهی جایگاه استرس با هم تفاوت دارند. پس از لحاظ تلفظ مشکل خاصی نخواهید داشت.

1 پسندیده

سلام عزیزدلم شبتون بخیروشادی :sunflower::tulip::tulip::cherry_blossom::bouquet::rose::rose::hibiscus:واااای پری جون خدا خیرتون بده :blush::blush::blush::blush:آی گل گفتی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kiss::kiss::kiss::kiss::heart::heart::heart:

3 پسندیده

ایا تلفظشم بریتیشه؟ اخه من تلفظ یه کلمه رو با استفاده از دیکشنری امریکایی پخش کردم با همون تلفظی که تو داستانه همخوانی داشت واسه همینم فکر کردم تلفظش امریکایی

1 پسندیده

من که گفتم تلفظ‌ها تقریبا شبیهن. فقط لحن و چگونگی بیان کلمات و جملاته که با هم تفاوت داره. تلفظ‌ها تو موارد اندکی با هم تفاوت دارن. مثلا a توی امریکن اَ تلفظ میشه توی بریتیش آ. اگه کلمه‌ی can رو سرچ کنید متوجه‌ی تفاوتش می‌شید.

ضمنا وقتی دوره‌ای بریتیشه، همه چیزش بریتیشه.

1 پسندیده

چرا وقتی کلمات به هم میچسبن تلفظشون عوض میشه مث little eggs and one big egg

1 پسندیده

من اصلا متوجه سوالاتتون نمیشم. :thinking:

باید یه مدت بخونید تا همه چی دستتون بیاد. هر زبانی پیچیدگی خاص خودش رو داره و تا وقتی نخونید و پیشرفت نداشته باشید نمی‌تونید با این چیزا کنار بیاید. الان اصلا لهجه مهم نیست، اولویت اولتون باید خوندن باشه.

2 پسندیده

این سوالشون منو یاده زبان پیچانه شما انداخت :joy::expressionless:

2 پسندیده

بعضی کلمات تلفظ نمیشن مث
said his brothers and sisters.
مثلا برادر یه جور دیگه تلفظ میشه
and اصلا تلفظ نمیشه چرا؟

2 پسندیده