تالار زبانشناس

تلفظ لهجه امریکایی

تلفظ لهجه امریکایی
0

خب اگه بخوام تلفظمو خوب کنم فقط باید از یه لهجه استفاده کنم دیگه اگه یه بار بالهجه امریکایی تلفظ کنم یه بارم با لهجه بریتیش خب معلومه تو تلفظ مشکل پیدا میکنم

1 Like

برنامه‌نویس اسمش با خودشه، برنامه می‌نویسه. دروس آموزشی رو افرادی دیگه نوشتن و ارائه دادند. شما که به بریتیش علاقه دارید چطور متوجه نشدید که همین درس بریتیشه؟

چهار بسته‌ی اول داستان‌های بچه‌گانه بریتیشه.

آمریکایی‌ها در حوزه‌ی آموزش زبان پیشتاز هستند برا همینه که اکثر دوره‌ها به لهجه‌ی آمریکاییه. با این حال دوره‌های بریتیش هم توی اپ کم نیستند.

2 Likes

تلفظ‌ها با هم تفاوت خاصی ندارند. فقط در لحن، نحوه‌ی بیان و گاهی جایگاه استرس با هم تفاوت دارند. پس از لحاظ تلفظ مشکل خاصی نخواهید داشت.

1 Like

سلام عزیزدلم شبتون بخیروشادی :sunflower::tulip::tulip::cherry_blossom::bouquet::rose::rose::hibiscus:واااای پری جون خدا خیرتون بده :blush::blush::blush::blush:آی گل گفتی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kiss::kiss::kiss::kiss::heart::heart::heart:

3 Likes

ایا تلفظشم بریتیشه؟ اخه من تلفظ یه کلمه رو با استفاده از دیکشنری امریکایی پخش کردم با همون تلفظی که تو داستانه همخوانی داشت واسه همینم فکر کردم تلفظش امریکایی

1 Like

من که گفتم تلفظ‌ها تقریبا شبیهن. فقط لحن و چگونگی بیان کلمات و جملاته که با هم تفاوت داره. تلفظ‌ها تو موارد اندکی با هم تفاوت دارن. مثلا a توی امریکن اَ تلفظ میشه توی بریتیش آ. اگه کلمه‌ی can رو سرچ کنید متوجه‌ی تفاوتش می‌شید.

ضمنا وقتی دوره‌ای بریتیشه، همه چیزش بریتیشه.

1 Like

چرا وقتی کلمات به هم میچسبن تلفظشون عوض میشه مث little eggs and one big egg

1 Like

من اصلا متوجه سوالاتتون نمیشم. :thinking:

باید یه مدت بخونید تا همه چی دستتون بیاد. هر زبانی پیچیدگی خاص خودش رو داره و تا وقتی نخونید و پیشرفت نداشته باشید نمی‌تونید با این چیزا کنار بیاید. الان اصلا لهجه مهم نیست، اولویت اولتون باید خوندن باشه.

2 Likes

این سوالشون منو یاده زبان پیچانه شما انداخت :joy::expressionless:

2 Likes

بعضی کلمات تلفظ نمیشن مث
said his brothers and sisters.
مثلا برادر یه جور دیگه تلفظ میشه
and اصلا تلفظ نمیشه چرا؟

2 Likes

منظورتونو درست برسونید متوجه نشدم؟

1 Like

ایا میشه تلفظ این جمله رو
(said his brothers and sisters.)ضبط کرد اینجا فرستاد تا بهتر متوجه بشین. منظورم چیه؟
من میگم اگه برین داستان جوجه اردک زشت گوش کنید وتلفظ این جمله که بالا داخل پرانتز نوشتم خب گوش کنید کلمه(and)تلفظ نمیشه .میگه brothers sisters

3 Likes

آهان متوجه شدم اوندرس بریتیشه

2 Likes

سلام
کلمه and با صدای آروم تلفظ می‌کنه دقت تر گوش کنید میشه متوجه شد.
IMG_20191012_134523
با این دو دکمه هم امتحان کنید

2 Likes

تلفظ میشه یکم دقت کنید

2 Likes

امتحان کردم ولی بارم تلفظ نشد

2 Likes

زیاد سخت نگیرید فقط با تمرکز گوش بدید.
با چندین بار گوش دادن، گوش ها عادت می‌کنه به انگلیسی شنیدن حالا چه امریکن باشه و چه بریتیش.
ببینید من چندین بار گوش دادم ولی حس میکنم بازم کمه

Screenshot_20191012-141108

3 Likes

چرا بجای have ازhad استفاده میشه یا بجای thinkاز thought استفاده میشه

Had و thought گذشته هستند.

لطفا هر سوالی دارید در تاپیک جداگانه سوالتون رو با جمله مورد نظر مطرح کنید.

رکورد تعداد استفاده از ایموجی را شکستید با اختلاف⁦✌️⁩😂

1 Like