معجزه زبانشناس برای فرزندم

دوستان زبانشناسی سلام :blush::rose:
توی این پست قصد دارم بازگویی درس جوجه اردک زشت توسط دخترم رو بزارم.
زینب خانم ده سالشه و خیلی علاقمند به یادگیری زبان هست.زبانشناس هم این مسیر رو برای یادگیریش راحت تر کرده،جا داره از همه عوامل این برنامه مفید تشکر کنم که زبان آموزی رو هم برای بزرگترها و هم کودکان تسهیل کرده.
و در آخر بگم تسلطی که زینب به این درس داره خود من که این بسته رو تموم کردم ندارم :upside_down_face:

39 پسندیده

سلام خانم :rose::hibiscus::sunflower::blossom:ای جانم خداحفظش کنه و در راه موفقیت به اوج برسه :kiss::heart::heart::heart::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::rose::hibiscus::sunflower:خیلی خیلی لذت بردم تبارک الله :rose::hibiscus::sunflower::blossom::clap::clap::clap:نظرات حرفه ای را به مربیان و مجربین میسپارم :rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip:بازهم تبریک هزارماشاالله :clap::clap::clap::clap::clap::clap::rose::hibiscus::kiss::heart::kiss::heart:بیشتر ازشون ببینیم و بشنویم ومستفیض بشیم دلم براشون غنج رفت :cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::rose::hibiscus::sunflower::blossom::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:

10 پسندیده

ماشاالله خداحفظش کنه افرین به دخترتون :clap:

7 پسندیده

عالییی
خدا حفظشون کنههههه

5 پسندیده

سلام فاطمه جان
یادمه منم ۹ یا ۱۰ سالم بود زبانو شروع کردم خدانگهشون داره انشالله که آینده خوشی داشته باشه :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: ماشالله

7 پسندیده

ممنونم میترا جان،مرسی بابت انرژی که میدین :heart:

خیلی ممنونم آمنه جان،سلامت باشید

ممنونم ،زنده باشید

سلام عزیزم،آره زینب هم خیلی علاقه داشت چند ترم رفت کلاس زبان ،ولی گفتم اگه با زبانشناس پیش بره خیلی بهتره و واقعا نتیجه داد،مرسی از دعای قشنگت :kiss:

7 پسندیده

نذارید اینا رو…حسودیم میشه…:sob::sob::sob:
ولی ان‌شاءالله که موفق باشن

6 پسندیده

خیلی ممنون،ولی چرا حسودی :grin:

4 پسندیده

از اینکه دهه هشتادی ها و دهه نودیها اینطور میزنن از ماها جلو حسودیم میشه…ولی خدا رو شکر که دهه هشتادی نیستم
:upside_down_face:

4 پسندیده

چرا ؟ :roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

5 پسندیده

سلام
فاطمه خانم وویسی که گذاشتید برای من باز نکرد

5 پسندیده

پس ما دهه شصتیا چی بگیم که نسل سوخته ایم خخخ

6 پسندیده

سلام عزیزم وویس نیست،ویدیوه،ولی نمیدونم مشکل چیه من خودم تا جایی که میشد حجمشو کم کردم

5 پسندیده

بعدا با لپ تاپ میام شاید باز کرد :blush:

5 پسندیده

خوب هاشون خیلی خوبن، بداشونم خیلی بدن(بیچاره میکنن)…
والا ما اینطور نیستیم…ما یکم متعادل تریم :crazy_face:

4 پسندیده

ای جانم چقد دوست داشتنی.
چقد قشنگ روایت می‌کنه. چقد خوب ژشت میگیره. تلفظشم خیلی خوبه.

خوبی بچه‌ها اینه که به قواعد اعتنایی نمی‌کنن. فقط گوش میدن و اون چیزی رو که می‌شنون تکرار می‌کنن.

راستی از رو چیزی می‌خونه یا حفظ کرده؟

10 پسندیده

اتفاقا مام خیلی متعادلیم!
به جاش خوب و به جاش بیچاره کن :grin: :joy:

6 پسندیده

از صب برا منم باز نمیکرد. نتم داغونه
با نت خواهرم وصل شدم الان دیدمش

5 پسندیده

ینی بخاطر نته ؟ ولی از لحاظ سرعت مشکلی ندارما :thinking:

5 پسندیده

برا من تا نتمو عوص نکردم باز نکرد. دیگه نمیدونم

تازه با همونم چند بار قطع و وصل میشد