تالار زبانشناس

معجزه زبانشناس برای فرزندم

معجزه زبانشناس برای فرزندم
0

سپاس از شما فاطمه خانم،چقدر خوشحالم که نظراتتون رو بیان میکنید،شاد و پیروز باشید :kiss::heart:

در ضمن باعث افتخاره که بگم همشهریتون هم هستم :innocent:

4 Likes

سلام
وای چقدر عالی؛ دختر گلمون فوق العاده هستند
چندین بار اومدم ویدئو رو ببینم من هم مشکل نت داشتم بی صبرانه منتظر بودم که بتونم ببینم معجزه ی بی نظیر
خانم بهتون تبریک می گم ما رو هم در شادی این افتخار سهیم بدونید.
:clap: :rose:

3 Likes

خیلی خوبه امیدوارم موفق باشند

3 Likes

سلام؛ اگه واقعا بخواهیم پروسه ی تکرار کلاس زبان گذشته پیش بر ه که قطعا نتیجه چندان جالب نخواهد بود چرا که خروجی های موفقی نداشته نظیرش خود ما. کلاس اگه بنا بر شنیدار و گفتار باشه خوبه اما متاسفانه خیلی آموزشگاه ها تاکید بر نوشتار بیشتر هست.
من به شخصه نظرم این هست براشون اگه فرصت دارید داستان و قصه های راحت رو با تکنیک tprs پیش ببرید. کم کم متوجه تفاوت حتی ضمائر هم می شن مطمئن باشید. دوره ی داستانهای مصور فوق العاده هست. انیمیشن هم خواستید طبق کانال دو زبانه دکتر امینی پیش برید چون علاوه بر آموزش زبان؛ محتوا انیمیشن ها بررسی شده و از لحاظ فرهنگی و تربیتی هم مفید هست.
شیراز هم نمایندگی دارند اگه خواستید سفارش بدید. کاش زبانشناس (@hnaseri) انیمیشن های معرفی شده متد دکتر رو وارد اپ شون می کردند. مثلا پاندا کنگ فو کار در مجموعه ی زوم دختر من دوست داره نگاه کنه ولی مناسب سنش نیست و سطحش بالا هست.

7 Likes

افرییییییین گل دختر با استعداد موفق باشی :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 Likes

سلام خانم نیکنام بزرگوار،از لطفتون خیلی خیلی ممنونم :rose::hibiscus:

ممنونم همچنین شما :pray:

مرسی شهرزاد جون :heart:

4 Likes

بسیار عالی
برا منم باعث افتخاره :heart:
به امید موفقیت های بیشتر برای خودتون و دختر نازنینتون :cherry_blossom:

3 Likes

سلام به شما فاطمه جان
و دختر عزیزتون. ماشالاه چقدر دیدن این دستاوردها زیباست.
خدا حفظشون کنه براتون.
به امید موفقیت های بیشترشون در سایر مراحل زندگی.
:heartpulse::grin:

3 Likes

آفرین به این دختر ، خداحفظش کنه ، بگید بیاد اینجا بلکه من و امثال من یکم خجالت بکشیم بیشتر تلاش کنیم :grin:

4 Likes

سلام خانم ذوالقدر عزیز به تالار زبانشناس خوش آمدید
ببخشید اسمه کوچیکتونو نمیدونستم :grin::blossom:
شماهم عالی هستید نمیدونماا چه سطحی هستید اما هرکسی در سطح خودش عالیه
شکسته سقفی نفرمایید ما تو تالار شکسته سقفی یا شکسته بندی نداریم :joy:
موفق باشید :blossom::butterfly:

4 Likes

سلام فاطمه جان موقع ثبت نام اسمم رو ننوشتم من فرشته هستم از اشنایی با شما و بقیه دوستان واقعا خوشحالم .سطح زبانم پایینه اونم از تنبلی خودم ولی واقعا دارم سعی می کنم سطحم رو ببرم بالا .
الان دختر فاطمه خانوم حکم بچه مردم رو برای من داره:grin: جا داره مامانم بیاد بگه یاد بگیر از بچه مردم یک چهارم تو سن داره :joy::joy::joy:

4 Likes

بسی خوشحال شدم از آشنایی باشما فرشته جون :heart_eyes:
شما به یه استارت محکم نیاز داری وگرنه شما هم عالی هستید :clap::clap::clap::kissing_heart:

4 Likes

:joy::joy::joy::joy: مامانا همینن غصه نخور ماهم هستیم همراه اول :joy::grin:

4 Likes

خدا بخواد امروز دهمین روز زنجیره زبان رو تکمیل کردم هدف اولم صد روزه.

4 Likes

سلام عاطفه جون،کلام و محبت شما هم بسیار امید بخشه،از لطفتون ممنونم :innocent::heart:

ممنونم فرشته جون،خواهش میکنم این چه حرفیه،گرچه من خودم زینب رو که دیدم گفتم خودم رو محک بزنم و داستان ها رو حفظ کنم بسی سخت و طاقت فرسا بود که نگو :joy:

5 Likes

عالی عالی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap:

4 Likes

سلام و احسنت به شما و دختر گلتون فاطمه خانم. انشاالله که بیشتر ازش بشنویم و ببینیم.

سلام خانم نیکنام.حالتون چطوره؟
این مورد رو که گفتین مشهد هم نمایندگی داره؟؟؟

6 Likes

سلام آقای قوام بزرگوار؛ ممنون از احوال پرسی تون، خدا رو شکر خوب هستیم

شرمنده اطلاع ندارم، ولی احتمالا بتونم در موردش براتون سوال کنم.

4 Likes

سلام آقای قوام
بابت نمایندگی مشهد؛ بله نمایندگی دارند ولی سفارشات حضوری نیست گویا از تهران ارسال میشه
اگه خواستید بفرمائید تا راهنمایی تون کنم.

3 Likes

سلام خانم نیکنام @ala و خسته نباشید.ممنون از پیگیریتون. در خدمتم…

3 Likes