چالش تشکر از خدا

سلام.صرفا جهت اطلاع بدون هرگونه قضاوت.
تمام موجودات دارای فرکانس مشخصی هستند مثلا بیماری های بدن انسان از محدوده 56 تا58 هرتز شروع میشه و بالاترین فرکانس مربوط به عطر گل رز هست فکر کنم 256 هرتز.حتما دیدید که وقتی قلب از حرکت میمونه شک برقی میدن.وقتی عصبانی میشید یا استرس دارید هرمونهای کرتیزول و آدرنالین ترشح میشه که برای مواقع خطر در بدن انسان تکامل یافته.باعث کم شدن محدوده دید عملکرد سریع وقدرتمند ،تمرکز بالا روی یک موضوع میشه.اما دراز مدتش باعث دل پیچه ،جذب پایین ،زخم معده و عوارض بیشمار جانبی میشه.انواع عبادت و تفکرات مثبت به خداوند و کائنات باعث آرامش و تنظیم فرکانس اعضا بدن از جمله قلب میشه.هرچه در روز بیشتر از کلمات مثبت و اتکا به خداوند یا کائنات استفاده کنید تنظیم تر هستید.برا همینه که پیامبر میگه نماز مثل آب گرمی هست که پنج بار در روز آلودگیها رو پاک می کنه.از این ساده تر برای 1400 سال پیش نمیشه گفت.بودا و مسیح و موسی همه همین رو میگن.سپاسگزاری و عبادت برای خود شماست.سیدها بودیستها و کشیشهای واقعی همه به همین دلیل و آرامش بالا عمر طولانی دارن.همش همینه گریه باعث دفع پروتئین خاص و سبک شدن میشه شادی سرتونین ترشح میکنه.هرمونی که به افسرده ها با قرص میدن.و البته به قول حضرت علی خیرالامور اوسطها.در هیچ کاری زیاده روی نکنید.حتی انواع سنگهایی که در ادیان مختلف به انگشت ،سر یا پا میبندن بخاطر همینه.هر سنگ فرکانس مشخصی داره که تغییر نمی کنه و عضو نزدیک به خودشو تنظیم می کنه.حالا هر کس می تونه انتخاب کنه یا با عبادت خودشو آروم کنه یا به حوادث بسپاره و اونقدر در امواج روزگار بالا پایین بره تا با انواع بیماریها از پا در بیاد

11 پسندیده

سلام
مطالبی که عنوان کردید خیلی زیبا بود.
در بیان تشکر از خدا، فقط کافیست به این آیه (هُوَ الَّذِى خَلَقَ لَکُم مَّا فِى الاَْرضِ جَمِیعـًا) که میفرماید تمام چیزهایی که در زمین خلق شده برای انسان خلق شده است و در آیه ای دیگر تمام زمین و آسمان را عنوان میکند، عمیقا تفکر کرد. حالا نمیشود آنچنان که شایسته خداوند بزرگ است او را شکر کرد.
مطلب دیگر اینکه شکرگزاری چیست؟
آیا تنها از زبان جاری شدن و تشکر کردن کافیست؟ این اولین مرحله شکرگزاریست. حال آنکه خداوند به هیچ یک از مراحل شکرگزاری ما نیازی ندارد، پس از همینجا متوجه میشویم حتی شکرگزاری لفظی هم به صلاح خودمان هست چه برسد به شکرگزاری عملی …

8 پسندیده

سلام.خواهش میکنم.حقایق علمی و احادیث بود چیزی از خودم نبود

5 پسندیده

سلام متن بسیار خوبی بود ممنون
شما دکتر هستید؟

6 پسندیده

عالی بود .مرسی از شما

4 پسندیده

سلام.خواهش می کنم لطف دارید.اگه تو اینترنت جستجو کنید مطالب مستندی پیدا می کنید که هر انسانی را به حیرت وا میداره.

3 پسندیده

سلام.شما لطف دارید.دکتر نیستم .وقتی دبیرستان تموم شد من مهندسی خوندم دوستم پزشکی اون یکی رفت علوم انسانی و… شبها که تلویزیون چیزی نداشت می نشستیم تبادل اطلاعات می کردیم.اینا نتیجه گشتن با دوستهای خوبی مثل افراد تالار زبانشناسه که دوباره من رو مثل یه دانش آموز آورده تو خط زبان.دوستهاتو که عوض کنی دنیات عوض میشه.

4 پسندیده

سلام.تشکر از شما وبقیه که اینقدر قشنگ تبادل نظر می کنید

4 پسندیده

سلام مطلب خوبی بود، ممنون

این منظورتون سیکها بوده احیانا؟
سیدها کین؟ همین سادات خودمون؟!
:grimacing:

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
حیف که فضای تالار برای بیان مباحث اعتقادی بسته است، و رعایت قانون جلو ما رو میگیره و الا حرفها داریم برا گفتن که…
هعیییییی…
فی العین قذی و فی الحلق شجی…

4 پسندیده

سلام.بله منظورم سادات خودمونه .کلا منظورم آدمهای معتقد بود .سادات رو مثال زدم چون زمان ما از بچگی بزرگ تر ها شون در مسائل دینی خیلی سختگیرتر بودن

5 پسندیده

واقعا درسته دوست خوب دنیا آدمو تغییر میده @maryam

3 پسندیده

از دکترها هم بیشتر میدونید :joy_cat::joy_cat::smile_cat::smile_cat:

3 پسندیده