چطوری موضوعی که قبلاً نوشته بودم رو حذف کنم ؟

سلام
شاید برای شما هم پیش اومده باشه که موضوعی رو ایجاد کرده بودید و حالا به هر دلیلی ، می‌خواهید این موضوع حذف شود .

چطوری موضوعی رو که قبلاً نوشته بودم حذف کنم ؟

3 پسندیده

سلام

تو پایین ترین قسمت همون نوشته تون، گوشه سمت چپ، رو سه نقطه بزنید و بعد از اون روی آیکن سطل مانند

2 پسندیده

حذف نمیکنه نوشته
شما دسترسی برای حذف این محبث را ندارید . اگر واقعاً می خواهید حذف شود ، یک علامت همراه دلیل برای خبردار کردن مدیر ثبت کنید .
نمیدانم چکار کنم ؟

2 پسندیده

سلام
به اقای ناصری پیام بدین براتون حذف کنن .

1 پسندیده

سلام شبتون بخیروشادی :cherry_blossom::bouquet::rosette::rose::hibiscus::sunflower:این موضوع وقتی به وجود می آید که از متن شما۲روز گذشته باشه بعد ازاین اجازه اصلاح یا حذف ازشما گرفته میشه میتوانید زمانیکه پیام یامتن قرار میدهید دانشنامه اش کنید که هرموقع خواستید بدون محدودیت زمانی کار اصلاح یا حذف را انجام دهید
اماالان تنهاراهتان اطلاع رسانی به آقایان ناصری و گلمیرزایی گرامی است. :blush::blush::blush::blush:

2 پسندیده

شبِ شما هم بخیر و شادی

ممنونم

حالا چه جوری دانشنامه اش کنم

2 پسندیده

سلام.

شما باید سطح تون ماهر یا مجرب باشه تا اجازه دانشنامه کردن داشته باشید

میشه به آقای ناصری یا احتمالا یکی از مجرب ها پیام خصوصی بدید یا منشن و ازشون بخواید.

1.برا منشن کردن، تو همین صفحه درخواست تون رو بنویسیدو این رو هم اضافه کنید
@hnaseri
2.برا دادن پیام خصوصی باید رو تصویری که از فرد موردنظر دارید بزنیدو بهش پیام خصوصی بدید یا مستقیم برید به این صفحه و رو پیام بزنیدو تقاضاتون رو مطرح کنید

2 پسندیده

سلام صبحتون بخیروشادی :blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower:
سه نقطه پایین پیامتون رو بزنید ۱شکل آچار فرانسه رو میبینید اون رو بزنید خودش گزینه دانشنامه را براتون میاره بعد کلیک کنید.فقط پیامهای که بیش از دو روز گذشته رو نمیشه دانشنامه شون‌کرد فقط پیامهای جدید اینطوری میشه در موردشون‌انجام داد.انشاالله به زودی به سطح کاربر حرفه ای ارتقا پیدا خواهید کرد. :rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet:

1 پسندیده

سلام
صبح عالی متعالی
باید حتما ماهر شده باشند
این امکان برای ایشون ممکن نیست

1 پسندیده

سلام
میتونید پیامتونو پرچم کنید تا براتون حذفش کنن
@hasan90

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیروشادی :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet:جواب من کلی بود والا خانم @tatym جواب دادند که ایشون نمی توانند.این رو گفتم بعدها ماهر شدند بدانند از چه طریقی میتوانند ساخت دانشنامه داشته باشند :blush::wink::blush::wink::wink::wink::wink::wink:.خود من هم تامدتهاکه ماهر شدم اطلاع نداشتم چطورمیشه ساخت دانشنامه داشته باشم تااینکه خانم نیکنام یادم دادند وازایشون بینهایت سپاسگزارم :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette:

1 پسندیده

Ok
:pray:

1 پسندیده

سلام . دانشنامه چیه؟ و مطالبی به دانشنامه تبدیل میشه؟