ارزیابی کتاب ملت عشق

ارزیابی کتاب ملت عشق
none 5.0 5

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از کتاب « ملت عشق » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:
Ella Rubenstein is forty years old and unhappily married when she takes a job as a reader for a literary agent - and suddenly her life is transformed. Her first assignment is to read a novel about the ancient Sufi mystic, Rumi, who was transformed by the whirling dervish into a passionate poet and advocate of love.
سطح: 6

4 پسندیده

خیلی عالیه حتما بخونید

4 پسندیده

ببینید اینقدر این کتاب خوبه که فیبیدو که گفته هفتاد درصد تخفیف هرروز برای یه کتاب اینو جزوش نیاورده

1 پسندیده

این کتاب واقعا قابل توصیف نیست،تاثیری که روی آدم میذاره با کلمات قابل وصف نیست،فقط توصیه میکنم حتما بخونیدش،من دلم میخواد هزار بار دیگه بخونمش، یه شاهکاره به تمام معناس،اولش که شروع میکنید ممکنه فکر کنید به درد شما نمیخوره و بخواید رها کنید، ولی بعدش فوق العاده شیفته ش میشید و نمیتونید چشم ازش بردارید، امیدوارم یه روز فیلمش ساخته بشه، فقط احساس تاسف کردم که اشخاص بزرگ کشورم مثل مولانا و شمس رو بعد این همه سال باید از یک کتاب خارجی بشناسم.علاوه بر داستان شمش و مولانا، داستان زندگی راوی کتاب هم ،بطور موازی بیان میشه که بسیار زیباست.

‌کاشترجمه هم بود

دوست خوبم رمان های بخش زیبوک ترجمه نمیشن چون برای سطح پیشرفته ست که نیازی به ترجمه ندارن

من چند سال پیش ترجمه ی فارسی کتاب ملت عشق رو خوندم واقعا کتاب قشنگیه پیشنهاد می کنم کسانی که سطحشون بالاست حتما بخونند خودم هم توی برنامه سال بعدم گذاشتم هنوز به این سطح نرسیدم:sob: