هالویین..Halloween

سلام به اعضای خووووب تالار.فکر میکنم فستیوال هالووین باید ۹ ابان…۳۱ اکتبر باشه.دوست دارم بدونم و باهم صحبت کنیم که برنامه هاتون به چه شکلیه

6 پسندیده

سلام. مگه ما هالووین داریم؟

3 پسندیده

سلام ایرانیا ندارن .ولی تو این چند سال پا به پای غربیا میریم جلو:joy::joy::joy::joy::joy:

4 پسندیده

به نظرم این کارها مخصوصا ولنتاین که جدیدا مد شده یه نوع show-off بین یه قشر خاصیه و هیچ هدف و فلسفه‌ی خاصی پشتش نیست. جشن یا هر مناسبتی باید یک تعلق خاطر عاطفی، احساسی، تاریخی، اجتماعی و… باهاش باشه که معنی پیدا کنه.

14 پسندیده

سلام، ما خودمون چهارشنبه سوری داریم
از صد تا هالووین ترسناک تره

10 پسندیده

…ا‌وکی. شاد باشین بدون دلیل .بدون در نظر گرفتن قشر خاص.شرق و غرب و …

4 پسندیده

منم هالویینم :joy::joy::joy:
سلام شهرزاد جون @shahrzad15 صدات عالی و دلرباست و آهنگی که روی ویست هست جذابو باحالترش کرده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

:joy::joy::ok_hand: ‌‌‌‌‌

3 پسندیده

دقیقا :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand: واقعا همینه

2 پسندیده

@shahrzad15
What a beautiful son u have :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blue_heart:

4 پسندیده

اصلا بحث من این نیست که شاد نباشیم. برا برگزاری یه جشن اول باید بسترهاش فراهم بشه که هالووین هیچ بستری تو ایران نداره.

5 پسندیده

من که فداااای تو میشم اخه مهربون.پس تو هم هالووینی هستی .لایک لایک:hugs::hugs::hugs::hibiscus::hibiscus::hibiscus::rofl:

3 پسندیده

انگلیسیت ماشالا چه خوب شده. :clap: خیلی دیدم که این ساختارو اشتباه نوشتن

4 پسندیده

گوشی ها رو بذارن کنار چشمشون به لذت ها باز میشه…
:joy:

6 پسندیده

من از هالویینم‌ بدترم خون آشامو … رو رد کردم‌حساب کن چیم :joy::joy::joy::heart_decoration:

واقعاا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: میسی پروین خانم همش به لطف شما و دوستان زبانشناسیه نمک پرورده ایم استاد :kissing_heart::blush:

3 پسندیده

چشمات خشگله:hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::star_struck:

3 پسندیده

مهمترین بستر، بستر فرهنگیه، ایران و ایرانی نیاز به این چیزا نداره…

4 پسندیده

والا که نمیشه همین تو گوشی بهتره
تو واقعیت یه آدمایی هستن اصلا بگیری خفشون کنی البته بعضیاشون

4 پسندیده

الان که صداتون کامل تو موسیقی محو شده. من که چیزی نفهمیدم :joy:

3 پسندیده

چشمای شما قشنگ تره
زیبایی چشم ها قبل از چشم شما سو تفاهم و ابهام بود :kissing_heart::heart_eyes:

3 پسندیده