تالار زبانشناس

هالویین..Halloween

سلام به اعضای خووووب تالار.فکر میکنم فستیوال هالووین باید ۹ ابان…۳۱ اکتبر باشه.دوست دارم بدونم و باهم صحبت کنیم که برنامه هاتون به چه شکلیه

5 Likes

سلام. مگه ما هالووین داریم؟

3 Likes

سلام ایرانیا ندارن .ولی تو این چند سال پا به پای غربیا میریم جلو:joy::joy::joy::joy::joy:

4 Likes

به نظرم این کارها مخصوصا ولنتاین که جدیدا مد شده یه نوع show-off بین یه قشر خاصیه و هیچ هدف و فلسفه‌ی خاصی پشتش نیست. جشن یا هر مناسبتی باید یک تعلق خاطر عاطفی، احساسی، تاریخی، اجتماعی و… باهاش باشه که معنی پیدا کنه.

14 Likes

سلام، ما خودمون چهارشنبه سوری داریم
از صد تا هالووین ترسناک تره

10 Likes

…ا‌وکی. شاد باشین بدون دلیل .بدون در نظر گرفتن قشر خاص.شرق و غرب و …

4 Likes

منم هالویینم :joy::joy::joy:
سلام شهرزاد جون @shahrzad15 صدات عالی و دلرباست و آهنگی که روی ویست هست جذابو باحالترش کرده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

:joy::joy::ok_hand: ‌‌‌‌‌

3 Likes

دقیقا :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand: واقعا همینه

2 Likes

@shahrzad15
What a beautiful son u have :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blue_heart:

4 Likes

اصلا بحث من این نیست که شاد نباشیم. برا برگزاری یه جشن اول باید بسترهاش فراهم بشه که هالووین هیچ بستری تو ایران نداره.

5 Likes

من که فداااای تو میشم اخه مهربون.پس تو هم هالووینی هستی .لایک لایک:hugs::hugs::hugs::hibiscus::hibiscus::hibiscus::rofl:

3 Likes

انگلیسیت ماشالا چه خوب شده. :clap: خیلی دیدم که این ساختارو اشتباه نوشتن

4 Likes

گوشی ها رو بذارن کنار چشمشون به لذت ها باز میشه…
:joy:

6 Likes

من از هالویینم‌ بدترم خون آشامو … رو رد کردم‌حساب کن چیم :joy::joy::joy::heart_decoration:

واقعاا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: میسی پروین خانم همش به لطف شما و دوستان زبانشناسیه نمک پرورده ایم استاد :kissing_heart::blush:

3 Likes

چشمات خشگله:hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::star_struck:

3 Likes

مهمترین بستر، بستر فرهنگیه، ایران و ایرانی نیاز به این چیزا نداره…

4 Likes

والا که نمیشه همین تو گوشی بهتره
تو واقعیت یه آدمایی هستن اصلا بگیری خفشون کنی البته بعضیاشون

4 Likes

الان که صداتون کامل تو موسیقی محو شده. من که چیزی نفهمیدم :joy:

3 Likes

چشمای شما قشنگ تره
زیبایی چشم ها قبل از چشم شما سو تفاهم و ابهام بود :kissing_heart::heart_eyes:

3 Likes