هالویین..Halloween

:rofl::rofl::rofl:بیچاره گوشی ها:joy::joy::joy:

3 پسندیده

ده پونزده سال پیش(که خیلی هم دور نیست نسبت به الان) اوضاع خیلی خوب بود…گرچه چهارشنبه‌سوری هم یه بدی هایی داره ولی اون موقع ها هم ملت تفریح و شادی داشتن، چرا باید دیدمون این باشه که حتما برای شاد بودن باید از نسخه غربی استفاده کنیم…

5 پسندیده

عزیزم پاشو برو باشگاه.

توصیه میکنم برا دوری از این آدما یه هدفونم با خودت ببر. :joy:

البته شما که تهرانین امکاناتتون خیلی از ما بهتره. آپشن‌هاتون برا شادی بیشتره. من اون مدتی که تهران بودم شادترین و بی دغدغه‌ترین روزای زندگیمو داشتم.

ما تو این شهرای کوچیک یه باشگاهم بتونیم بریم شاهکار کردیم.

5 پسندیده

نسخه غربی چرا من خودمم برای شاد بودن دنبال دنبال هیچ نسخه نیستم فقط و فقط دنبال سوزه ام چه غربی چه شرقی :joy: مخصوصا تو مدرسه
@maryam آره یا نه ؟ :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

5 پسندیده

خب چه اشکالی داره .اونام از ما تقلید کنن…:hugs::rofl::rofl::rofl:

2 پسندیده

یا خدا
خطرناک شد…
اصلا با هرچی خواستید شاد باشین ما هم بریم با شادی های خودمون خوش بذرونیم…

3 پسندیده

اتفاقا میخام برم مریم هر روز میگه بیا ولی میگم میام نمیام @maryam

4 پسندیده

احسنت .:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::pray::pray::pray::blossom:واسه همین عاشقتم

3 پسندیده

آره برید دنبال سوژه باشید عالمو آدمو سوژه کنید :joy::joy::joy: مخصوصا اونایی که خیلی بدتون میاد ازشون

4 پسندیده

تنبل خانوم هیچی مث ورزش کردن آدم رو سرحال نمیاره. چیز زیادی هم نمیخواد. یه جفت کفش و یه دست لباس ورزشی

6 پسندیده

اره یا نه :joy::scream::scream:
اره مخصوصا سر خوردن تو سالن :joy::joy::joy::joy::joy:

خوابی فاطمه :joy::joy: نمیرم که دیگه منم
اصن دیگه وقت نمیکنم واقعا

3 پسندیده

شما لطف دارید کلا زبانشناس طوری طراحی شده همه عاشقه همن منظورم اینه عاشقانه و صمیمیه شهرزاد جونم :green_heart::heart::blue_heart:

2 پسندیده

میشه بریم نمازخونه ساعت نه صبح میخام نماز بخونم :joy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

نه پروین خانم اون خوابه خوااب :joy::joy::joy:

4 پسندیده

مشکل ما اینه که نگاهمون به امکانات و داشته هامون نیست تا متناسب با اونا حال کنیم…
ماهم تو قم سبزی و دار و درخت نداریم، یه هفته اومدم کرمانشاه گفتم اگه دنیا اینطوره بهشت پس چه طوریه…کلا همه با هم ناشکریم

ولی جدا استان خیلی خوشگلی دارین(منظورم روستا هاست)

3 پسندیده

واقعا:hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs: محوه

3 پسندیده

لباساشو خریدم اما چرا نمیرم خدامیدونه :joy::joy: ولی چشم‌خواهم رفت یه مدت میرفتم نصفه تمرینو خواب بودم

4 پسندیده

اره دقیقا
منم خیلی خسته میشم اینروزا دیگه ظرفیت باشگاهو ندارم

3 پسندیده

همچین میگه انگار خودش بیداره تو مدرسه مسته هاا :joy::joy: وقتی گوشی آوردم عکس گرفتم خوابی

3 پسندیده

آخ من که کلا شهیدم خدایی انقدر خوردم زمین :joy::dizzy_face:
تقصیره توام هست همش

3 پسندیده