پیشنهاداتی جهت افزودن برخی مشخصه ها به اپلیکیشن

با سلام @hnaseri

:volcano: خوب بود بخشی از کار رو هم به کلیپ های انگیزشی انگلیسی زبان ها اختصاص بدید.
از تونی رابینز و …

:maple_leaf: در مورد بخش دانلود کردن فایل ها، متاسفانه برا خود من وقتی از چند مجموعه، بخش هایی رو برا دانلود گلچین می کنم خیلی با مشکل مواجه میشم و البته وای به حال وقتی که بنابه دلایلی نت م قطع میشه.

خوب بود یه بخشی رو درنظر می گرفتید که میشد فایل هایی رو که در حال دانلود هستند رو مشاهده کرد…درست مثل بخش dpwnload تو کروم و …
راحت میشه کل فایل های دانلود شده، در حال دانلود و درصد پیش روی دانلود اونها رو دید

:musical_note: و در انتها، بهتره قابلیت خواندن فایل صوتی بدون اینکه نیاز باشه که تو پیج مربوط به متن باشیم، وجود داشته باشه…/فکر کنم این قابلیت تا حد کمی باشه البته/
حتی بشه شبیه حالت minimize کامپیوتر، با وجود اینکه اون درس play هست بشه تو خود اپلیکیشن زبانشناس در بخش های دیگه ش وارد شد.

متشکرم بابت همه آپدیت های قبلی و البته پیشاپیش، تشکر بسیار برای وجود آپدیت های بعدی
:pray::nose::nose::nose::nose::nose::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:

9 پسندیده

در مورد کلیپ های انگیزشی خیلی از سخنران های دیگه هست و کلیپ های جذابی به صورت میکس شده با آهنگ های جذاب هست اونا هم به نظر من خیلی خوبن

4 پسندیده

کلا مشکلی که با پادکستها دارم اینه که توشون موزیک نیست و این مساله باعث کسل کنندگی میشه. بهتره پادکستها با موزیک میکسچر بشن

4 پسندیده

سلام

فکر می کنم این مساله سلیقه ای باشه.
من ترجیح می دم بدون موسیقی یا موسیقی خیلی خیلی کم باشه
من الان دارم پادکستای Aj و FeelgoodEnglish رو گوش می دمو تن صدای گوینده ها باعث میشه که اون حس خواب و کسلی از سرم بره بیرون؛ جدا از محتواهای تقریبا جذاب اونا

3 پسندیده

شما پادکستهای پیت گربه رو ببین چقدر جذابتر و شادتره توی پادکستهای طولانی واسه تغییر فضا و احساس میشه قسمتی موزیک بعد از هر مثلا ۵ الی ۱۰ دقیقه اضافه کرد تا پادکستها از کسل کنندگی خارج بشن.
حالا درسته پادکستهایی هستن که گوینده خودش هیجان میده ولی مشکل اینجاست که ما باید ۲۰ الی ۳۰ بار اون پادکست رو مجددا گوش بدیم و اونجاست که دیگه کسل کنندگیش به حد اعلا میرسه

4 پسندیده

ضمن احترام به نظرات بالا
نظر من اینه که بستگی داره آدم توی چه وضعیتی باشه مثلا وقتی من دارم خیلی با تمرکز دارم کتاب صوتی قبایل که در حوزه رشته ام هست گوش می کنم و یا دارم با دقت به حرف های مل رابینز در چند کتابی که اینجا داره گوش می کنم اصلا دوست ندارم وسطش موسیقی باشه
اما اگر برای تفنن یا در حین رانندگی دارم کتاب صوتی یا پادکست گوش می کنم خیلی مناسب تره واسم که با آهنگ و موسیقی به قطعات کوچکتر تقسیم بشه تا راحتتر تمرکزم رو برگردونم یا در مورد مطالب فکر کنم.

5 پسندیده

سلام

خب، دقیقا میشه مقایسه بین برنامه کودکا که کلی موسیقی لابه لاش گذاشتنو
فیلم و سریالا که موسیقی کمتر هست توش…همون چند قطره! موسیقی هم که هست، فضایی هست که معمولا سکوت حکمفرماست…چون برا عوامل تولید، مهم بوده که حرفا شنیده شه

در مورد پادکستا، فکر می کنم همه اونا با هدف یادگیری زبان ساخته شدن…پادکستای Aj، انگلیسی با حس خوب و …
که خود سازنده ها، ترجیح دادن بدون موسیقی باشه

حالا اگه قرار باشه عوامل خارجی (ادمین زبانشناس) به حرف شما گوش بدن (احتمال یک در یک میلیونم)، اونوقت مساله جدید میشه انتخاب موسیقی روی اون و گذاشتن قابلیت on/off کردن اون.

امیدوارم که تا اون موقع برا پادکستایی از این دست

راه حلی پیدا کنید.
هر بار گوش دادن رو روی یه هدف متمرکز کنیدو تلاش کنید نکته جدیدی یاد بگیرید. اون وقته که از اون حس خستگی خبری خواهد بود یا حداقل کمرنگ تر میشه

حالا سوال من اینجاست:
چرا باید؟ شما 20-30 بار یه پادکست رو گوش می دید؟ با چه هدفی؟

2 پسندیده

فیلم و سریال و برنامه کودک چه ربطی به پادکست داره؟
پادکست یکی از سیاستهاش همینه که با موسیقی مزین بشه. اگه شما پادکست با موسیقی گوش داده باشید اونوقت متوجه لذتی که بدست میاورید خواهید شد.

کلا همیشه این درگیری بین مخاطبای پادکست بوده که موسیقی باشه توش یا نباشه :joy::joy:

بخدا خود aj و مدیران اینجا این رو گفتن. شما مگه ای جی گوش نمیدادید :joy::joy::joy:

2 پسندیده

سریال و اهنگ های خارجی هم اضافه بشه عالی میشه

2 پسندیده

پیشنهاداتتون واقعا خوب بود

2 پسندیده

به نظر من کاملا سلیقه ایه و البته به محتوای خود پادکست هم بستگی داره

پادکستای Aj رو خود من ترجیح می دم یکی دوبار گوش بدم…صرفا برا شنیدن نظرات شون.
ولی در مورد انگلیسی با حس خوب، کلا صدا و سرعت شون برام چالش انگیزه. خودشون هم گفتن که می تونید دو سه باری گوش بدید و اگه شده 8-10! مرتبه تکرار کنید برا بهبود انگلیسی تون و البته درک مفاهیم

من به شخصه، برا درسای انگلیسی بدون تلاش/ قدرت می تونم بالای 20-30 بار گوش بدم. شاید به خاطر محتواش یا پرسش و پاسخ کردناش…و البته هدفم…یادگیری زبان
ولی در مورد پادکست شون نمی تونم. مگر اینکه بخوام مفهوم گفته شده رو برا خودم مرور کنم

3 پسندیده