نحوه‌ی استفاده از LingQ

به نظر من اگه بتونیم خودمون عبارت هارو انتخاب کنیم خیلی خوب میشه و بهتره
حالا جدا از اینکه نرم افزار خیلی از اصطاحات رو اشتباه با هم در نظر میگیره در حالی که جدا هستن و خیلیا که با هم هستند رو یک اصطلاح در نظر نمیگیره
شاید یکی بخواد یه چندتا کلمه پشت سر هم رو که لزوما اصطلاح نیستن رو یاد بگیره و تکرار کنه
و اگه به نظر من انتخابش دست خودمون باشه بهتره
البته من رو گوشیم ندارم اپ رو و زیاد نمیتونم باهاش کار کنم و رو کامپیوتر هم هست ولی خوب چون با لپتاپ زبان خوندن واسم سخته اشتراک رو نخریدم و نمیدونم دقیق چطور کلمات رو نشون میده
ولی خوب اون روزایه اول یه چیزایی دیدم و به نظرم به این صورت که خودمون انتخاب کنیم بهتره

3 پسندیده

به به سلامم ببین کی اینجاستتتتتت

2 پسندیده

چه خوب یادتونه:grin::grin::rose::rose:

3 پسندیده

سلام من اینجام :joy_cat::joy_cat:

2 پسندیده

من حافظه ندارم که یچی فراتر از کامپیوتره :sunglasses::sunglasses:

3 پسندیده

ماشالله ماشالله خداحفظت کنه

3 پسندیده

سلام
عرض ادب خدمت دوستان
از Pari تشکر می کنم بابت ارسال این مطلب
اما باید نکته ای رو خدمت آقای ناصری عرض کنم
آقای ناصری شاید صحیح باشه این نکته که برای مبتدیان خوبه یا …
ولی باید خدمت تون عرض کنم که انتخاب متن به این صورت و اضافه کردن آن به یادداشت ها و نیز به لایتنر (با قابلیت نمایش ترجمه و نیز توضیحات کاربر) و امکان خروجی گرفتن به صورت اکسل یا … برای کاربر با حجم کم …یا امکان چاپ و …، یک ویژگی است که اگر به برنامه اضافه نشود به نوعی ظلم است در حق بعضی از کاربران…
یعنی فوق العاده مهم است به خصوص برای کسانی که قوی تر و حرفه ای تر می شوند …
بنده با افتخار عرض می کنم که ما با افتخار از کاربران شما هستیم و برنامه رو قبل از رسیدن موعد تمدید ، تمدید می کنیم (و خودمون هم سابقه ساخت اپلیکیشن های …داریم) ولی به عنوان یک مدرس زبان و شخصی که زبان های مختلف رو تا حدی می شناسد خدمت تون عرض می کنم که لحاظ کنید این مورد رو و در هر صورت باید راه حلی برای این قضیه پیدا بشه حتماً…شما لطف بزرگی خواهید کرد به جامعه زبان خوانان و مترجمان و …اگر این خصوصیت رو به برنامه اضافه کنید…
ما هر پیشنهادی که برای ارتقای برنامه لازم باشه به تیم فنی میگیم و توقع داریم که لحاظ بشه نیاز کاربران…نمی دونم شما باور می کنید یا نه ولی بنده (از اینکه برنامه این خصوصیت رو نداره که بشه یک قسمتی رو انتخاب کرد و به یک جایی ، هر جا اسمش رو بگذارید اضافه کرد) دارم زجر می کشم ،در صورتی که اگر این کار صورت بگیره ما خیلی جلو می افتیم.
یک برگردان زمان مانند سایر پلیر ها هم قرار بدید که از یک تا پنج ثانیه بتونه برگردونم متن رو (برای جاهایی که متن کمی طولانی است و با کلیک بر روی دکمه ی جمله خوان قبلی، دوباره از اول متن خوانده می شود و مثلا از وسط خوانده نمی شود

1 پسندیده

امیدوارم برای وقت همدیگه ارزش قائل باشیم
آن سرمایه ای که وقتی مقدار کمی ازش داریم حاضریم همه چیز رو بدیم تا اون رو بخریم
ما وقت مون رو روی این برنامه‌ و کار با اون گذاشتیم و امید داریم که هر روز قوی تر از قبل بشه و گوی رقابت رو از نمونه های خارجی …
خیلی خوشحالم که برنامه نسبت به قبل خیلی قوی تر شده و در هر صورت قابلیت هایی که لازم است رو به برنامه اضافه کنید تا همه از داشتن برنامه لذت ببرند و برنامه رو جزو دارایی هاشون حساب کنند
آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمامی کاربران برنامه و تیم فنی و آموزشی…
موفق

1 پسندیده