ارزیابی پکیج TED Education

ارزیابی پکیج TED Education
none 5.0 13

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از پکیج « TED Education » نرم افزار «زوم» است.
توضیح مختصری از این دوره:
دوره ی آموزشگاه تد شامل ویدئوهای آموزشی و جذابی است که اطلاعات شما را بالا میبرد
سطح: 6

5 پسندیده

عالیهههه
خیلییی چیزایه خوب خوب داره و به ساده ترین شکل ممکن توضیح میده
در کنارشم انگلیسی یاد میگیریم

3 پسندیده

عالی ، در کنار این که سطح زبانت رو ارتقا میده ، سطح دانش عمومی و کلی مطالب دیگه رو هم یاد میگیری ، مجموعه تد فوق العادست

3 پسندیده

مجموعه تد عالیه، کلی مطالب علمی بصورت ساده و جالب یاد میده در کنارش دایره لغات و زبانت هم خوب میشه.:blush::blush:

2 پسندیده

خوبه من از برنامه خوشم اومد

3 پسندیده

فوق العاده است
اونقدر مبحث جذابه که فراموش میکنم دارم انگلیسی یاد میگیرم

1 پسندیده

عالی. من واقعا از گروه زبانشناس بی نهایت ممنونم. پول خودتون رو دور نریختید دوستان. واقعا متد خوبی داره. به هر کسی معرفی کردم بارها از من تشکر کرده
ممنون

1 پسندیده

کاش فیلم فرندز بزارید

کاش این پکیج آپدیت بشه … خیلی چیزا اضافه شده
همه توی یوتیوب هست

1 پسندیده

بیشتر فیلم علمی بگذارید

یکی نیومد بگه ما چی میگیم

1 پسندیده

From my point of view, this marvelous course will assist you through your lexical resources as an advance English user (C1); however, you have to be at least upper intermediate to get the most out of it.

1 پسندیده

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

خیلی عالیه ولی ای کاش ترجمه هم داشته باشه.وقتی ترجمه نباشه عملا غیرقابل استفاده میشه

دوست خوبم دوره های تد برای سطح پیشرفته ست که نیازی به ترجمه ندارن و برای دوره های مبتدی و متوسط در بخش زبانشناس ترجمه میشه

سلام.یه پیشنهادی دارم.سخنرانی های افراد مشهور و تاثیرگذار رو هم بگذارید.سخنرانی سیاستمداران و نویسندگان و کارآفرینان و فعالان مدنی. برای سطوح پیشرفته خیلی می‌تونه جذاب باشه.چون از نظر زبانی در سطح بالایی ارائه میشن.

Favorite topic

دوست خوبم فعلا در حال بارگذاری دوره‌های جدیدی هستیم که برای یادگیری زبان نیاز هستن. مواردی که نیاز هست اگر پوشش داده بشه در ادامه به آپدیت دوره‌های قدیمی هم پرداخته می‌شه

برای این موارد کتاب‌های سبک بیوگرافی و شرح حال از زبان خود افراد موفق رو در بخش زیبوک قرار دادیم دوست خوبم

عالي