روخوانی درس مکبث

سلام خداقوت
عزاداریی همگی شماخوبان مقبول درگاه حق🤲

بزرگواران لطف کنیدوقت گران بهاتون به گوش دادن روخوانی بنده هم اگه امکانش هست اختصاص بدیدسپاس گذارم
لطفا اشتباهاتم هم بهم گوش زدکنید:pray::pray::pray::pray::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

7 پسندیده

8 پسندیده

سلام عزیزم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: خوشحالم که انقدر اعتماد به نفس داری و خیلی خوب کاری کردی که صدات و ضبط کردی . گفتی مشکلاتت رو بگم ، البته من در مقامی نیستم که اشتباهات شما رو بگم . ولی چند جا ریتم داستان و آهنگ داستان از دستت در میرفت و چند تا از لغات رو هم اشتباه تلفظ کردی ، چند بار گوش بده تا متوجه بشی . کار نیکو کردن از پر کردن است دو تا از اساتید رو برات منشن میکنم تا اونها هم نظر خودشون رو بدن
@pari
@ala

4 پسندیده

سلام
من یه ایراد کلی میگرم که خیلی هامون داشتیم یا داریم…
اون هم اینکه بعضی مواقع جوری متنو میخونیم که انگار نمی فهمیم چی داریم میگیم، یعنی عمیقا نمیفهمیمش، باید متن رو هرچند از روی نوشته میگیم، خودمون بگیم
انگار که خودمون داستان رو داریم میگیم…
موفق باشین

8 پسندیده

ممنونم ازتمامی محبت هاوتوضیح هایتان چشم تلاشم روبیشترمیکنم زنده باشید:heart::heart::heart::heart::heart::pray:

3 پسندیده

بابت صدای هایی که میادهم ببخشدپسرم ساکت نمیشدازبس که شیطونه:sweat_smile::sweat_smile::pray:

3 پسندیده

دقیقا موافقم:clap::clap::clap::clap::clap::pray::pray::pray::pray:

4 پسندیده