ارزیابی پکیج Rachel's English

ارزیابی پکیج Rachel's English
none 4.777777777777778 9

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از پکیج « Rachel’s English » نرم افزار «زبانشناس» است.
توضیح مختصری از این دوره:
با ریچل تلفظ و واژگان انگلیسی را با لهجه ی آمریکایی بیاموزید.
سطح: 4

4 پسندیده

خدارو شکر بالاخره ادامین! زبانشناس, لهجه امریکن رو هم وارد این بخش کردن؛ بعد از مجموعه های بریتیش پاپا و لوسی.
البته اجرای مدرس این دوره به پای دو تا مدرس بالا نمی رسه ولی خب, کاچی بهتر از هیچی

سطح این مجموعه متوسطه و خوبیش اینه که تو هر درس, من نوعی رو غرق در شنیدن هزار نکته نکرده…کوتاه, مختصر, مفید…برخی مواقع هم تمرین و تکرار :blush:

از نکات مثبت این مجموعه اینه که مدرس, سعی کردن تدریس هاشون رو با وارد کردن اطرافیانشون زنده/ واقعی و جذاب تر کنن.
حداقل تا اینجا که من گوش دادم, تنها نکته کمی منفی ش, … بگذریم :joy:
ازش لذت ببرید.
امیدوارم بخش های جدیدش هم خیلی زود به این مجموعه جذاب اضافه بشه.

با تشکر از همه دست اندرکاران این مجموعه :apple:

4 پسندیده

خوبه ظاهرا تجربه زیادی از تدریس در کلاس های حضوری داره

2 پسندیده

خیلی خوبه این دوره. تشکر از زبانشناس

1 پسندیده

ریچل بی نظیره و خیلی راحت میشه باهاش یادگرفت

1 پسندیده

سلام.
از دوره ریچل غافل نشین. یکی از بهترین دوره ها تو زبانشناسه. هزاران نکته ریز و درشت زبان انگلیسی رو که شاید کمتر تو جاهای دیگه برخورد کردیم با زبانی ساده و البته با روش تدریس حرفه ای یاد میده. محشره.
سپاس فراوان از زحمات ارزشمند تیم زبانشناس.

خیلی افتضاح بود …برای سطح مبتدی ولی نوشته سخت

واقعا خدا رو شکر این دوره را پیدا کردم! روی تلفظ و لهجه من به شدت موثر بوده😀همین طور شنیداری

1 پسندیده

عالی

این درس تا اینجا که عالی بوده
من به شدت نیاز دارم که تلفظ خودم رو تقویت کنم
کاش امکانی اضافه می کردید که میتونستیم درس ها رپ برچسب‌زنی یا تگ زنی کنیم که بتونیم به آسانی متوجه بشیم مثلاً چه درسی مربوط به آموزش تلفظ است.
تا اونجا که من میدونم فقط همین دو تا آموزش تلفظ پیدا کردن یکی همین دوره یکی دیگه هم کارگاه تلفظ تیم

عالیه

عالیج

بینظیر :ok_hand::clap:

Great job

خوبه کاش ترجمه هم داشت