سطح درسی.درست

سلام دوستای خوبم میشه راهنماییم کنید
من دوره متوسطم تموم شده یعنی داستان واقعی و قدرتم تموم شده بعد از اینا چه چیزی رو بهم پیشنهاد میکنید مرسی

6 پسندیده

سلام عزیزم.

چطوری قدرت رو خوندین اینقد زود تموم کردین؟ :grimacing:

من که بیشتر از شش ماه طول کشید.

شما می‌تونید مگا داستان یا انگلیسی واقعی رو بخونید. یا اینکه پادکست گوش بدید. البته به نظرم همیشه یه دوره‌ی ثابت رو توی برنامه داشته باشید.
مثل همین مگا داستان‌ها یا انگلیسی واقعی. من انگلیسی واقعی برام کمی کسل‌کننده بود برا همین بخش مکالمه‌ی مگاداستان رو گوش میدم. چون هم جالبه هم پر اصطلاح خوبه.

8 پسندیده

سلام شهرزاد جون ، یه بار هم @pari جون. پیشنهاد درسهای papa رو داده بودن ، ولی متاسفانه من نمیدونم تو چه بسته ای

3 پسندیده

تو قسمت کانال‌های جذاب آموزشیه. ولی اینا به عنوان منابع فرعی خونده بشن بهتره. همیشه یه منبع اصلی رو داشته باشید بعد در کنارش درس‌هایی دیگه که حجمشون کمتره توی برنامه‌تون قرار بدید.

4 پسندیده

تو زبان شناس هست؟…

2 پسندیده

پری جون تو پست بالایی توضیح دادن :point_up_2::point_up_2::point_up_2:

1 پسندیده

مرسی عزیزم. پری خانوم من اره زود تموم کردم چون میخوام دایره لغاتم بیشتر بشه .میخوام مکالمه عالی داشته باشم و فرصت کمی هم دارم .چیکار کنم

3 پسندیده

دایره‌ی لغات با قدرت و دوره‌های مشابه زیاد نمیشه. یعنی شما هرچه این دوره‌ها رو بخونید یه تعداد مشخصی لغت یاد می‌گیرید.
با گسترده‌خوانیه که دایره‌ی لغاتتون زیاد میشه.
برای تقویت گفتاری هم باید دوره‌هایی مثل قدرت رو به صورت فشرده‌شنوی بخونید نه اینکه بخواید به سرعت ازش رد بشید که به دوره‌ی بعدی برسید.

یک دوره‌ی اصلی رو برای فشرده‌شنوی انتخاب کنید و در کنارش داستان بخونید.

7 پسندیده

ببخشید گسترده خوانی یعنی چی .ببخشیدمدام سوال میکنم

2 پسندیده

اختیار دارین عزیزم.

تاپیک زیر کامل توضیح داده:

3 پسندیده