تالار زبانشناس

تقدیر و تشکر

سلام دوستان‌. وقتتون بخیر و شادی

میخوام از یکی از اعضای تازه‌وارد زبانشناس تقدیر و تشکر کنم بابت حضورشون و پاسخ‌های شایسته و بایسته‌ای که به سوالات میدن. از پاسخ‌ها و نوشته‌هاشون مشخصه که سطح زبانشون بالا است و ازشون می‌خوام اگه اشکالی نداره کمی به معرفی خودشون و پیشینه‌ی زبانیشون بپردازند‌.

ایشون کسی نیستن جز خانم دانشور @mry-daneshvar

15 Likes

سلام پری جون . بله منم متوجه شدم ، دوست دارم بیشتر باهاشون آشنا بشم

6 Likes

سلام
وقتتون به خیر
خوشحالم که تا اینجا تونستم مفید باشم و ممنون از شما.
حقیقتش جواب بعضی از سوال‌ها رو خودم هم نمی‌دونم و با جستجوی اینترنت به زبان انگلیسی پیدا می‌کنم که همین باعث می‌شه بیشتر یاد بگیرم. سطح زبان من Intermediate هست و سه ترم رو با یک کلاس مجازی گذروندم اما تصمیم گرفتم خودآموز مسیر رو ادامه بدم. البته که کلاس‌ها مفید بودن اما به اندازه‌ی زمانی که از من می‌گرفت موثر نبود و پیشرفت من بیشتر به خاطر فعالیت‌های جانبی خودم بود. بعد از اون در کنار منابع دیگه‌ای که برای يادگيری زبان مطالعه می‌کنم، از نرم‌افزار زبانشناس هم استفاده می‌کنم.
امیدوارم هم‌چنان بتونم توی این مسیر همراهیتون کنم.

13 Likes

خیلی هم عالی. به جمع زبانشناس خوش اومدید.

قطعا راه درست رو انتخاب کردید. چون هرکسی با پیشینه‌ی اندکی می‌تونه مربی خودش بشه حالا شما که intermediate هستید، اصلا نیازی به کلاس ندارید.
چون کلاس، جدا از هزینه‌ش، وقت و انرژی زیادی از آدم می‌گیره.

منتظر وویس‌هاتون هستم و مشتاق شنیدن صداتون.

موفق و پیروز باشید :cherry_blossom::blush:

7 Likes

ممنونم
هم‌چنین شما و همه‌ی اعضای زبانشناس.

5 Likes

تبریک میگم بهتون
امیدوارم همیشه موفق باشید
روزانه چقدر به زبان اختصاص میدین؟

7 Likes

ممنون
حداقل یک ساعت رو مطالعه دارم اما اگر فیلم دیدن به زبان اصلی و مطالعه مقاله‌های انگلیسی و… رو هم حساب کنم بعضی روزها تا سه ساعت هم می‌شه.

8 Likes

سلام دوست عزیز خانم @mry-daneshvar
خوش اومدید به تالار زبانشناس و از حضور پرشور و مفید شما متشکریم ممنون ازت گل گلی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

7 Likes

خیلی ممنون
لطف دارید شما.
موفق باشید.

5 Likes

خوشبختیم عزیزم
امیدوارم موفق و موید باشین

6 Likes

من هم همین‌طور
امیدوارم هر روز موفق‌تر از روز قبل باشید.

5 Likes

سلام گل دختر عزیز @mry-daneshvar
عصرت بخیروشادی نازنیینم :cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::rose::heart::kiss::kiss::kissing_heart::kissing_heart:ابتدا به جمع زبانشناسیها خوشآمد میگم وانشاالله بهترین لحظه ها را در این جمع سپری کنی نازنیینم :rose::heart::kiss::kiss::heart_eyes::kissing_heart::blossom::tulip::tulip::sunflower:براتون از صمیم قلب آرزوی موفقیت و در اوج بودن را درتمام مراحل زندگیتون از خدای بزرگ خواستارم خوشگل خانم :rose::heart::heart::kiss::kissing_heart::heart_eyes::sunflower::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::tulip::tulip::hibiscus::sunflower:بابت تک تک زحماتت تشکر ویژه :rose::heart::heart::heart::heart::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::tulip::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom:

6 Likes

خیلی ممنونم از لطف و محبتتون.
خوشحال می‌شم اگر بتونم توی این مسیر به شما کمک کنم و خودم هم از راهنمایی‌هاتون استفاده کنم.
موفق باشید.

4 Likes

سلام خانم دانشور عزیز
خوشحالم بابت حضور موثرتون در جمع زبان شناس ⚘⚘
براتون آرزوی موفقیت های بیشتر دارم :heart_eyes:

4 Likes

ممنون از شما
امیدوارم هر روز پرانرژی‌تر و محکم‌تر در مسیر رسیدن به اهدافتون قدم بردارید.

4 Likes

سلام خواهرعزیزم خوشبختم ازآشناییتون انشاالله موفق وپیروزباشید:heart::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:

5 Likes

ممنونم
امیدوارم شاد و موفق و سربلند باشید.

4 Likes