توضیحات جامع در خصوص اشتراک

با سلام @hnaseri

لطفا در خصوص مدت زمان هر بسته, هزینه خرید اشتراک هر بسته/به ریال و دلار/ و سایر موارد مربوط به اون, حتما توضیحات روشن و دقیقی رو تو تالار قرار بدید.متشکرم

پ.ن:
امروز یکی ازم در این مورد پرسیده بود, یه شخص غیرفارسی زبان, متاسفانه من نتونسته بودم اطلاعات دقیقی رو بهشون بگم و چون خودم هم تجربه خرید اشتراک رو ندارم, این خواهش رو ازتون دارم که حتما در این مورد هم مطلب بذارید

3 پسندیده

بله اقای ناصری‌منم همین سوالو دارم

2 پسندیده

سلام

با اجازه آقای ناصری من پاسخ میدم،
همونطور که میدونید ما دو نوع اشتراک داریم:طلایی و حرفه ای
اشتراک حرفه ای شامل تمام امکانات اپلیکیشن و همچنین منابع عمومی یادگیری زبان از جمله یادگیری مکالمه،. گرامر، تلفظ، درک مطلب و… میشه. بنابراین اگر به طور کلی به فکر تقویت زبان هستین اشتراک حرفه ای کافی هست.

اما اگر خیلی جدی هستین و میخواین به صورت تخصصی زبان یاد بگیرین، و یا دوست دارین به دیتابیس کتاب‌های سطح بندی شده و زبان اصلی زبانشناس دسترسی داشته باشین اشتراک طلایی توصیه میشه. به عنوان مثال اشتراک طلایی دوره هایی برای یادگیری تافل، آیلتس، جی آر ای و همچنین تقویت رایتینگ داره. و کلی منبع تخصصی دیگه. بعبارتی اشتراک طلایی علاوه بر دوره های زبان‌شناس دسترسی به کتاب سطح بندی شده و دوره های داخل زوم و فیلم رو هم فراهم میکنه و من همیشه با این اشتراک یاد اپ سه کاره میوفتم :wink::wink:

البته دوستان اگر به قسمت سرویس ها مراجعه کنند اونجا هم توضیحاتی قرار داده شده که میتونند خدمات رو ببینند.
در مورد هزینه بهتره به اپ مراجعه کنند و اونجا گفته شده، برای خرید از خارج هم از داخل اپ میتونند پیام ارسال کنند و قیمت رو به دلار دریافت کنند. لذا اگر کسی سوال داشت بگید داخل سایت زبانشناس بشن درخواست خودشون رو ارسال کنند یا اپ زبانشناس رو نصب و از قسمت سرویس ها به این موارد دسترسی پیدا کنند.

7 پسندیده

سلام.
ممنونم از توضیحات تون.

ولی راستش، من توضیحات بیشتری می خوام

منظورتون صرفا خود بخش زبان شناسه…بدون زیبوک و زوم؟؟؟

پس، تفاوت اشتراک طلایی و حرفه ای اینه که اشتراک طلایی، هر 3 رو داره و حرفه ای صرفا یکی رو (همون زبانشناس)؟

الان من این قسمت رو دیدم…معادل همین اشتراک 3 ماهه و یه ساله…ریال و دلارش یکسانه یا خیر؟

کدوم قسمت نوشته شده…چون خود من اشتراک دارم و نمی تونم چک کنم الان این رو

آهان…به هر حال، طرف مقابل شما شاید حتی قبل از نصب نرم افزار بخواد از طریقی جویا بشه…یا حتی اگه من نوعی بخواد بهش پیشنهاد بده

به هر حال، برا یه فارسی زبان شاید چندان کار سختی نباشه ولی برای سایر زبان ها، سخت میشه یه چیزایی.

من نوعی، یه وقتایی حتی صحبت هم زبون خودم رو متوجه نمی شم چه برسه که …

به هر حال، ممنونم ازتون که لطف کردیدو زحمت ش به دوش شما افتاد.

خوب بود در تاپیکی مختص همین مورد، توضیحات این چنینی داده می شد.

در پناه خدای همیشه مهربان

3 پسندیده

بله اشتراک حرفه ای زوم و زیبوک رو نداره

به نظر من هزینه یک چیز متغیره ممکنه من الان قیمت مثلا یک لباس رو بهتون بدم یکساله دیگه ممکنه تغییر کنه، اپلیکیشن زبانشناس هم نیاز به یکسری امکانات داره که ممکنه دچار تغییر قیمت بشه مثلا ممکنه هزینه سرور ها افزایش پیدا کنه خب این روی قیمت اپ باید اثر بزاره ، برا همینه که میگم قیمت از داخل اپ پرسیده بشه و فرضا 10 ماه دیگه مثلا قیمت اپ تغییر کنه یک تازه وارد این تاپیک رو ببینه بگه چرا پس از ما فلان مبلغ گرفتن (البته من تغییرات قیمتی آنچنانی در اپ ندیدم و آقای ناصری بنده خدا همه جوره با ما راه میان ولی در کل گفتم)

3 پسندیده

آره خب…به تبع هر تغییری، عاقلانه ست که موارد مالی هم تغییر کنه.

به همین خاطر گفتم که بهتره این موارد اینجا یا توی اپ در محلی قرار بگیره که یکی مثل من بتونه به سایرین اطلاعات بده…و به روز بشه اطلاعات اون صفحه همیشه
الان تو همون صفحه سرویس ها، قیمت به ریال هست ولی به دلار نه.
حداقل، اونجا میشه این مورد هم نوشته شه.

بازم ممنونم از همه توضیحات تون :apple:

3 پسندیده

سلام . چگونه میتونیم اشتراک نقره ای که داریم رو به اشتراک طلایی تبدیل کنیم

سلام دوست خوبم برای این مورد باید به بخش پشتیبانی پیام بدید که همکاران براتون تبدیل کنن

1 پسندیده

خیلی ممنون

1 پسندیده