چه تکنیکی در مینی استوری ها پیاده کنم؟

سلام. تکنیک هایی که برای خوندن داستان ها هست به خوبی گفته شده که از ابتدایی ترین مراحل شروع میشه و به پیاده سازی تکنیک سایه و بعدش روخوانی، بازگویی و تعریف داستان ختم میشه. میخواستم بدونم روش خوندن مینی استوری چجوریه؟چه مراحی باید برای مسلط شدن بهش طی بشه؟
@YoKambiz

4 پسندیده

سلام
در بالای صفحه در تالار
یک ذره بین وجود داره سرچ کنید درمورد مینی استوری ها بالا میاد براتون موضوعات

2 پسندیده

گشتم ولی جوابم رو نگرفتم. منظورم اینه که مراحلی که برای داستان اصلی انجام میشه باید برای مینی استوری هم انجام بشه؟
خوب مثلا در داستان اصلی بازگویی داستان داریم، در مینی استوری باید چه مراحلی طی بشه برای رسیدن به تسلط

1 پسندیده

سلام.

شما الان دوره نیمچه داستان رو در برنامه تون دارید یا انگلیسی بدون تلاش؟

1 پسندیده

“دروس پایه انگلیسی بدون تلاش”

2 پسندیده

Effortless English-Persian Guide [www.irlanguage.com].pdf (1.3 مگابایت)

این متن فارسی فایلی هست که خود ای جی برای راهنمای مجموعش گذاشته
البته بیشتر به ترتیب و چقدر خواندن و تکرار پرداخته

2 پسندیده

واسه خوندن فقط بخش مینی استوری این مجموعه میشه کارایه زیادی کرد و میشه چلنج های زیادی واسه خودتون درست کنید و اصلا یه روش بهینه واسه خودتون درست کنین ولی اینجوری هم برین خوبه:
بار اول اگه سرعتتون پایینه واسه جواب دادن وقتی سوال میپرسه شما پاز رو بزنید و جواب بدین و واسه دفعات بعدش سعی کنید سرعتتون رو ببرین بالا و بدون پاز کردن به سوالا جواب بدین و مرحله ی بعد میتونید بیشتر تمرکزتون رو بذارین رو تلفظ و دقیقا گوش بدین و تلفظ رو مثل ای جی بگین تو مرحله ی بعد حتی میتونین به محض اینکه سوال رو پرسید شما جواب بدین و سری دوباره خودتون اون سوال رو بپرسین و جواب بدین البته بازم میگم روش هرکی خاص خودشه ولی کلیات یکیه که باید هر بار سعی کنید بهتر یادش بگیرین و چالش های جدید واسه خودتون ایجاد کنید
یا مثلا وقتی مینی استوری تموم شد سعی کنید کل داستان رو از خودتون بگین و تو مراحل بعد حتی تغییرش بدین و …
کلی کار میشه کرد واسه هر بار تکرار
و اینکه مهم ترین بخش این مینی استوری ها هم تکرار و جواب دادن به پاسخ هاست.
موفق باشین :pray:

3 پسندیده

سلام.

به نظر من, برا مینی استوری ها باید تمام تلاش تون رو این باشه که پاسخ پرسش ها رو بگید. به قول Aj, حتی سریع تر از خود من…که البته با تکرار درس بدست میاد.

اگه دوست داشتید می تونید یکی دوباری هم داستان رو برا خودتون بگید…که تمرین کرده باشید واژه ها و فریزایی که تو متن ازش استفاده شده

تو مراحل بالاتر, انگلیسی قدرت, خود Aj پیشنهاداتی رو در طول درسا بهتون خواهد داد…تمرکز رو تلفظ ها, بالاو پایین رفتن صدا و تکیه واژه ها, سایه زنی و …

5 پسندیده

سلام
من خودم برای مینی استوری ها چندین بار گوش میدم تا داستان دستم بیاد تقریبا از بار دوم به بعد میتونم سوالات رو جواب بدم خب یکسری سوالات جوابش بلنده و ممکنه تو اونا اولا لنگ بزنیم اونقد به داستان گوش می دم و سالا رو جواب میدم که بتونم داستان رو تو ذهنم مرور کنم و به زبون بیارم و فکر میکنم همین سوال رو پاسخ دادن خیلی خوب باشه

2 پسندیده