تالار زبانشناس

سوال درمورددیکشنری

سلام دوستان بزرگوار عصرهمگی بخیروخوشی
میشه کمکم کنیدمن کاربادیکشنری لانگمن نمیدونم
میشه برام توضیح بدید
ممنونم ازهمگی شماخوبان🙏

5 Likes

سلام

منظورتون داخل اپ هست؟

3 Likes

اره دیکشنری داخل زبان شناس

4 Likes

منظورتون از نحوه کار چیه؟
چون شما در داخل اپ کافیه وقتی روی لغتی زدین و لایتنرش باز شد حتما دیکشنری رو دانلود کرده باشین و دیگه نیاز نیست کار خاصی کنید ، خود محتوا نمایش داده میشه و قشنگ مثال های متنوع به همراه part of speech کلمه مشخصه

3 Likes

خب مثلا تو این تصویر رو کلمه مورد نظر کلیک شده، اونجا که علامت + رو خط کشیدم که میدونی برای اضافه کردن دیکشنری هست، فلش پایین هم زدم یعنی اگه صفت، اسم و این چیزام داشته باشه به همراه مثال ها براتون میاره

3 Likes

ممنونم عزیزم لطف کردیی

5 Likes

میشه بادیکشنری لانگمن جمله هایی که نمیدونم فارسی بنویسم انگلیسی برام نشان بده

5 Likes

سلام

منظورتون ترجمه فارسی به انگلیسیه؟

نه، صرفا با گوگل نرنسلت می تونید این کار رو انجام بدید…آنلاین
و البته مطمینا نمی شه به درستی این ترجمه اعتماد کامل داشت

3 Likes

ممنونم شماپیشنهادی برااین مشکل من ندارید

4 Likes

باید خودتون اونقدر رو انگلیسی تون کار کنید که دیگه برگرداندن از فارسی به انگلیسی مشکل نباشه

چرا شما نیاز دارید به برگردوندن از فارسی به انگلیسی؟

اگه برا ترجمه مقاله س و فوریت داره کارتون و خودتون از پسش برنمیاید، مجبورید هزینه بدید.

در هر حال، اگه سطح تون خوب باشه می تونید تا حدی رو همون جملات گوگل ترنسلت مانور بدیدو اونا رو بهبود بدید.

موفق باشید

3 Likes

هم استرس دارم اشتباه بنویسم هم زیادواردنیستم داخل جمله سازی ها

4 Likes

قربونت عزیزم

اگه نگران گرامر هستی پیشنهاد میکنم از گرامرلی که دوستان داخل تالار هم معرفی کردن استفاده کنی تا راه بیوفتی و از مترجم استفاده نکن هم خودتو به چالش نوشتاری میکشی هم کم کم این مهارت رو تقویت میکنی

https://app.grammarly.com

2 Likes

ممنونم حتی برای من که خیلی خیلی کم ازانگلیسی سردرمیارم هم خوبه ?یعنی میدونم چی میشه?معلمش خارجیه یاایرانی?منظورم فارسی هم هست داخل برنامه یاهمش انگلیسیه

3 Likes

نه مترجم نیست، شما به انگلیسی متن خودتون رو مینویسین بعد اون ایرادتون رو میگه مثلا اینجا قید اضافیه یا فعلت باید به این صورت باشه

2 Likes

ممنونم لطف کردیی زنده باشی

4 Likes