فرق کلماتی ک در لایتنر است و کلماتی ک جز نمیدانم قرار داره

سلام اگر نمیدانم بزنید
اون کلمه صرفا زرد رنگ میشه و در هر متنی که بهش بربخورید متوجه میشید این کلمه رو نمیدونید.
اما اگه بزنید وارد لایتنر کنید، اون کلمه در فرایند مرور وارد میشه و هر بار که اقدام به مرور جعبه لایتنرتون کنید اون کلمه هم جزوش خواهد بود.

6 پسندیده

و از نظر دیداری, کلمات لایتنری, یه خط چین زیرش هست و در کلمات نمی دانم شده :joy: خط چین قرار داده نشده

4 پسندیده

البته خط چین برای زمانی هست که واسه اون کلمه معنی یادداشت کرده باشین. وگرن برای مرور با خط نارنجی بهتون نشون میده :joy:

3 پسندیده

:innocent: :star_struck:

2 پسندیده

و در تکمیل صحبت نسیم جان بگم که من برا خودم اینجوری گرفتم به فرض مثال شما برا بار اوله که به کلمه Pig به معنی خوک برخورد میکنید و چون بار اوله میگید ممکنه یادم بره نیازه یکی دو بار دیگه درس رو مرور میکنم حواسم به این جلب بشه تا ببینم یاد گرفتم یا نه از طرفی معنیش سخت نیست که من ببرم لایتنر و تو پروسه یادگیری قرار بگیره لذا نمی دانم میزنم ولی یک جا هست یک کلمه هم معنیش سخته و لازمه بره تو فرایند لایتنر از همون اول میزنیم اضافه به لایتنر.
اینم بگم نمی دانم رو باید به همون درس مراجعه کنید و روی کلمه کلیک کنید تا مرور بشه ولی لایتنر رو از همون آیکون لایتنر تو صفحه اصلی هم میتونید مرور کنید

4 پسندیده