معنی کردن درس

سلام خسته نباشید
چطوریی میتونم یه درس روکه معنی نداره معنی کنم
لطفا راهنماییم کنیدممنونم :pray:

این تاپیک مربوط به درس« آموزش شروع و پایان یک مکالمه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. پکیج: « Rachel’s English » سرفصل: « اگر به آمریکا سفر کردید … »

4 پسندیده

سلام.

من از پرسش شما دو چیز برداشت کردم.

۱. می خواید ترجمه خودتون رو وارد اپلیکیشن کنید.
برا این کار کافیه که رو سه نقطه افقی کنار همون بخش از درس, بریدو گزینه ویرایش رو بزنید. بعد از اون رو گزینه مربوط به فارسی بریدو متن تون رو وارد کنید و در انتها روی گزینه انتشار پایین صفحه کلیک کنید.

۲. سطح متن انگلیسی براتون مناسب نیست و شما می خواید ترجمه فارسی ش رو بدونید.
با توجه به متن داربودن دروس این مجموعه, چندین بار اون رو گوش بدید, البته همراه با دیدن متن.
بعد از اون, معنی واژه هایی که براتون نامفهوم هست رو از دیکشنری پیدا کنید و دوباره درس رو گوش بدید.
می تونید این پروسه رو جمله به جمله/پاراگراف به پاراگراف و یا کلی انجام بدید.

اگه هم به مشکل برخوردید تو فهم مطلب, کافیه تو تالار مطرح کنید.

موفق باشید

4 پسندیده

ممنونم لطف کردید راهنمایی اولتون منظورم بود:heart::heart::heart::heart:

4 پسندیده

سلامت باشید و موفق در ترجمه

3 پسندیده

سلام خسته نباشید
من متن ترجمه رواماده کردم اماحواسم نبودیه متن دیگه رفت جای ترجمه حالاهرکاریی میکنم نمیتونم متن اشتباه روپاک کنم ومتن درست راجای گزینش کنم ممنونم اگه راهنماییم کنید

5 پسندیده

اینطوریی هم هست نمیدونم چطوریی درستش کنم

4 پسندیده

سلام

ازش خارج بشیدو یه بار دیگه وارد شید. احتمالا مشکل حل خواهد شد.

3 پسندیده

برنامه روکامل بستم دوباره میرم داخل زبانشناس واردویرایش میشم ولی متنه هنوزهستش😓کلافه ام کرد اینقدرامتحانش کردم

3 پسندیده

خب, وقتی وارد ویرایش شدید, بخش مربوطه رو حذف و متن خودتون رو وارد کنید…و بعد از ذخیره و انتشار هنوز همون قبلی رو می بینید؟

2 پسندیده

ممنونم مربوط به حذف متن کجاست

4 پسندیده

گوشی من c5سامسونگ هست

5 پسندیده

می تونید کلید back رو بزنید, پاک می کنه حرف به حرف

یا متنی رو که می خواید انتخاب کنیدو بعد از اون همون کلید backیا علامت ضربدر رو بزنید…پاک میشه…یا کلید delete اگه دارید

3 پسندیده

گزینه هاش ایناهستند

4 پسندیده

اول, متنی رو که می خواید انتخاب کنید و بعد, اون علامت ضربدر,/ از پایین, ردیف دوم, سمت راست / رو بزنید…متن انتخاب شده, پاک خواهد شد

3 پسندیده