درخواست معلم زبان

عه وا شما تو عروسی احیانا تخمه میخورین؟؟
تو ولایت ما میوه و شیرینیه، نکنه ما تو منطقه دورافتاده ایم :joy::joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

7 پسندیده

آقا اصلن بیاد با خودم حرف بزنه 30 تومن دستی هم میدم بهش :joy::joy::joy::joy: البته هزارا، نه میلیون :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

7 پسندیده

تو ولایت ما چیپس و ماست و عرق نعنا میل میکنن ولی چون اینجا اسلامیه گفتم چیپس و تخمه.

9 پسندیده

آقا ما هم میایم ولایت شما :joy:

6 پسندیده

تشریف بیارید .فقط اون خط گشت رو نیار.
یه خاطره از عروسیم هست در رابطه با همین موضوع که اینجا جاش نیست بگم ایشالا در یک تاپیک چت.مگر اینکه همین الان قیچیمون کنید بندازید تو چت

6 پسندیده

اقا این جیمی کجاست ؟
دلمون واسش تنگ شده

وقتی آقایون میان میگن ۱۸ هزار میلیارد دلار ارز گم نشده
پس کجاست ؟ دست مردم دیگه حتما و دارن باهاش عشق حال میکنن

معلم نیتیو گفتم
اون که با ریال کار نمیکنه
به نظر من واسه زبان اصلا نمی خواد پول خرج کنی به خصوص واسه جنرال
این مطلبی که میگم خیلی هم نظر شخصی نیست
چند وقت پیش یه کلیپ گذاشتم واسش لینکشو میذارم این پایین

5 پسندیده

:joy: خدا حفظ کنه شما دو بزرگوار رو

من اگه وقت داشتم حاضر بودم رایگان آموزش بدم، چون هم زبان رو دوست دارم هم تدریس
هر چند در اون حد نیستم بدون شکسته بندی :slightly_smiling_face:

9 پسندیده

:muscle::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:…عالیه

4 پسندیده

منم حاضر بودم رایگان شاگرده شما بشم قبول نمیکردید بخدا همه از دسته من فرارین :joy::joy:

7 پسندیده

فدای شما مربی گل بشم.شما قبول کن معلم من بشید منم قول میدم شیطونی نکنم.

خوبه خودتم میدونی واقعا

5 پسندیده

سلام.

اسم و تصویرتون رو تغییر دادید…نشناختم تون

اون ساطوری که تو پروفایل تون نوشتید, خاطرجمع م کرد که خودتونید :grinning_face_with_smiling_eyes:

من اگه سطحم بالاتر از شما بود, حتما قبول می کردم شما شاگردم بشید, البته حضوری

5 پسندیده

حقوق جیمی با دلار بود. متاسفانه دلار رفت بالا جیمی رو از دست دادیم فعلا… قهر کرد برگشت خونشون.

14 پسندیده

یه قانونی هست تو دنیا خیلی قشنگه و شدید برا من کار میکنه. اونم اینه دقیقا روزایی که off هستی همه عالم باهات کار دارن. :joy: یعنی عاشق این قانون شدم من. یه 6 ساعت چک نمیکنم مجاز رو اد همون 6 ساعت کار مهم دارن باهام.
خلاصه پوزش از تاخیر در پاسخ گویی.
@pari
@afarkhani
و دوستان دیگه لطف دارین به بنده. من درس پس میدم خدمت دوستان و جا داره تا بشه بهم گفت مربی :grin::rose::rose:
@shahrzad15 شهرزاد جان من که خودم انتخابم سایر دوستانه جدا از فاز شوخی عرض میکنم. اما اگر بتونم کمکی به شما داشته باشم دریغ نمیکنم عزیزم. فقط مساله زمان هست که بر اساس شرایط میشه هندل کرد :rose::rose:

10 پسندیده

سلام گندم جون
وای مرسییی مهربوننن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::hatching_chick::hatching_chick:
خوبه ک شناختید
هنوزم‌ شما از من بالاتریدد :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::tulip::tulip::tulip:

5 پسندیده

هر زمانی که شما وقت داشته باشین منم حاضر میشم

5 پسندیده

۱۰۰٪ موافقم. هرچند پارتنر داشتن خوبه اما به نظر من نیاز چندانی بهش نیست.
بدون اونم میشه حرف زدن رو مسلط شد

آقا تسلیم.
اصلا من کارم به اینا نیست.

میگم اینا که به خودشون میگن professional باید واقعا پرفشنال باشن دیگه نه اینکه English رو انگلیییش بگن. این اولین کلمه‌ایه که باید درست یادش بگیرن. من نوعی که اینو بشنوم همچین شخصی رو هیچوقت به عنوانی مربی انتخاب نمی‌کنم

8 پسندیده

خوش به حال و روزگار معلمهای بزرگوارتون
که شاگرد با انرژی و شیطون دارند :blush:

خدا نکنه بزرگوار

من در حد مربی نیستم، شما خودتون استاد هستید

10 پسندیده

این حرف رو نزنید.من واقعا شما رو به عنوان مربی قبول دارم.
و حاضرم شاگردتون باشم

7 پسندیده

قبولت ک نمیکنن هیچ یچیزیم بهتون میدن تا شاگردشون نباشید :joy::joy::joy:

4 پسندیده

انصافا خانوم @pari و @ala رو به شخصه خیلی برای تدریس قبول دارم. خیلی از این دوستان کمک گرفتم و همیشه راهنماییم کردن.

حالا دوستان یکم شکسته نفسی دارن. میگن درخت هر چه پر بار تر شکسته تر دیگه :smile:

10 پسندیده