کامران نجف زاده

میتراجون با اقای ناصری صحبت کن تبعیدمون کنه اونجا حس میکنم بارگناهام سنگین شده :joy::joy:

3 پسندیده

جیگیلی بایدباپری جون وعاطفه جون وحنانه جون صبحت کنی حرفشون برش داره جیگر وتبعیدتون حتمی میشه :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

اعتراض دارم آقای ناصری تبعیض قائل میشن :expressionless::expressionless::roll_eyes: اگ اینطوره بگید فکر دیگه ایی کنم :joy::dagger::dagger:

3 پسندیده

منم حس میکنم
یاد این آهنگه افتادم چیشد دلت خواس :joy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

افراد زیادی هم هستند که بشه ساطوریشون کنید وتبعیدتون صددرصد بشه و حتمی :joy::joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::wink::wink::wink::wink::blossom::hibiscus::hibiscus::rose:

3 پسندیده

@pari
@a.bayani
@afarkhani
پادرمیونی کنین تبعیدمون کنه اقای ناصری بارگناهامون کمتر بشه یکم تازه در ثوابشم شریک میشین

قول میدم اونجا موندگار شدم یه اتوبوس میگیرم شمام بیاین ریزش گناه انجام بدین :joy::joy:

7 پسندیده

نسبت به چی اعتراض داری فداتبشم ؟؟؟؟ :joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink:

2 پسندیده

آره دلم خواست :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

2 پسندیده

من کلا اعتراضم :joy::joy::joy: ولی خب

2 پسندیده

میتراجونم میتراجونم شما دلت یه دریاست :joy::joy::joy:
@maryam کیه کیه من فاطی :sunglasses:

3 پسندیده

من هم در خلافکار بودنش شهادت میدم خواهشا بفرستیندش آمریکا تا درس عبرتی بشه برای سایرین :joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده

خوب عزیزم همینطور به اعتراضت ادامه بده تا تو هم بذارندت توی گونی بفرستندت آمریکا تبعیدی :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

دل تو هم اقیانوس بیکران عزیزدلم :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::hibiscus::tulip::tulip::rose::heart::heart::heart::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:

2 پسندیده

تا باشه از این تبعیدها. چکار کرده که تبعیدش کردن ما هم همون کارو بکنیم؟

اگه با پادرمیونی من بود الان با دو پای اضافی رفته بودم خونه‌ی آقای ناصری اینا.

اصلا بیاین منو ساطوری کنید تبعیدتون کنن. بعدا هوامو داشته باشیدا :joy:

5 پسندیده

من نرم مریم جایی نمیره :expressionless::joy::joy::joy: @maryam

2 پسندیده

دلم نمیاد بخدا :joy::joy::joy::joy: وگرنه انجام میدادم

2 پسندیده

اصلا وجود مادوتا تو تالار تهدید محسوب میشه برای اعضا بفرستینمون اونور یه بنرم بزنین سر در تالار عبرت شه برای بقیه :joy::joy:

حالا یه صحبتی کنین بخدا ثواب داره

3 پسندیده

یعنی کل تاپیکو از بالا خوندم تا بفهمم چیه قضیه
کی کجا تبعید شه :joy::neutral_face:
نه من اجازه خروج نمیدم بهتون. شما سرمایه های ملتین. عمرا بزارم.
شما برید کی اینجا رو بسازه :expressionless:

6 پسندیده

سلام عزیزدلم شبتون بخیروشادی :blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::rose:هیچی عزیزم حرفهای ممیزی بر علیه … زده است فرستادندش اونجا تبعید الان نزدیک۷سالی هست الهی :wink::wink::wink::wink::wink:

2 پسندیده

اگه قراره همگی بریم آمریکا من حاضرم ساطوری بشم. اشکال نداره :joy:

منم میخوام عبرت بشم :grimacing:

5 پسندیده