آخرش گرسنه ورزش کنیم یا صبحانه بخوریم

بذارید من دکتر بشم حتما این کارو میکمم فقط بنده باید درکمو بالا ببرم بدونم کدوم یک از بیمارام توانایی پرداخت رو نداره اگر هم نرفت بالا میزنم ویزیت رایگان است :wink::wink::grinning:

6 پسندیده

احسنت ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
:clap::clap:

6 پسندیده

نگفتم هیچوقت از بین نمیره. بلکه با شکم خالی دویدن از بین نمیره.
کلا عضلات با توجه به استایل زندگی تغییر میکنن. مثلا شخصی که پنج ساله بدنسازی میکنه اگه یهو ول کن بدنش بعد از یه مدت میزان عضلات رو کم میکنه تا بتونه بهتر مدیریت کنه. چرا که عضلات بیشتر انرژی بیشتر میطلبه و نیازه قلب بیشتر بتپه تا خون رسانی کنه.
واسه همینه وقتی ورزش نمیکنیم بدن کم کم فرمش رو از دست میده
اما!!
جالب اینجاست ک همون کوچیک شدن بدم هم دلیل بر از دست دادن عضله نیس. بلکه کوچک شدن عضلست
عضلات منقبض میشن و چون ما حافظه عضلانی داریم وقتی اون شخص ک پنج سال تمرین کرده برگرده باشگاه و دوباره تمرین کنه نیاز نیست دوباره پنج سال تمرین کنه تا برگرده به حالت قبل
ممکنه در یک سال و نیم الی دو سال به بدن قبلش برسه
اگر گیریم در دویدن صبحگاهی شکم خالی عضله از دست بدید باز هم میتونه برگرده در واقع عضله از دست نمیره فقط کوچیک میشه همین

10 پسندیده

چه جالب که من الان داشتم فکر میکردم برم باشگاه یا نه، که این مطلب رو دیدم.
تو این وضعیت واقعا نمیدونی واسه سلامتیت مفیده یا بیشتر خطر داره
ازونجایی که اصلا عادت به ورزش تو خونه ندارم و الانم تحرک خیلی کمتر شده، نیاز به ورزش رو بیشتر حس میکنم😣

8 پسندیده

شما فعلا دست نگه‌ دارید بعد کرونا برید باشگاه :joy:

حتما باشگاه برید واقعا زندگی رو از این رو به اون رو می‌کنه. الان که مجبورم تو خونه ورزش کنم بیشتر قدر باشگاه رو میدونم. هرچند که اونجا هم کروناهایی هستن که رو اعصاب آدم برن :speak_no_evil: ولی باز جو باشگاه تاثیر خوبی داره.

10 پسندیده

باشگاه میرم، این مدت نرفتم فقط
آره، تاثیری که جو باشگاه داره خیلی خوبه😊
واسه همین درگیر بودم که برم یا نه، چون شنیدم چند ساعتی در روز بازن انگار
:cherry_blossom:

8 پسندیده

توصیه می‌کنم به هیچ عنوان از خونه خارج نشید مگه اینکه بخاطر غذا یا دارو باشه. خصوصا باشگاه که فضای مناسبی برا انتقال ویروسه. تو کتم نمیره که چطور باز می‌کنن؟! یک ساعت با کل روز هیچ تفاوتی نمی‌تونه داشته باشه.

فعلا فقط زنده بمونیم.

تو خونه هم میشه ورزش کرد. اگرم بدنسازی کار می‌کنید به جای دمبل از دو تا بطری آب استفاده کنید. به همین راحتی :blush:

13 پسندیده

:flushed:
:flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed: ها چییییییی

6 پسندیده

بله علمیه سرچ بزنید در گوگل

6 پسندیده

جالبه… فعلا باید زنده موند !!!
همیشه همین بوده
ولی خب بازم میشه تو همین حبس داخل خونه هم سرگرم شد

8 پسندیده

چون آمارها رو نداریم فکر می‌کنیم مثل همیشه است اما قطعا اینطور نیست. خیلی بدتر شده، این دیگه سنگ تمومی بود برای تکمیل بدبختی‌های ۹۸.

7 پسندیده

سلام علیرضا خان، خوبین، میگم خوب قبلنا فعال بودینا :upside_down_face: چن تا مقاله دارین :slightly_smiling_face:

من مقاله تونو یه کمشو خوندم، نه تایید میکنمش نه رد، بنظر من هر کسی باید ببینه وضعیت بدنش چطوریه، بدون صبحونه میتونه ورزش کنه یا نه، مثلا من اگه بدون صبحونه بخوام ورزش کنم فقط میتونم چشمامو ورزش بدم :joy: اینطوریا :point_left::roll_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face::wink: تازه اونم با زور :grin: دیگه بیشتر از این نمیتونم

ولی شنیدم ک آدم باید صبحونه را حتما بخوره و بعد از سه ساعت میتونه ک ورزش کنه، ک عقل منم همینا در مورد خودم قبول میکنه :slightly_smiling_face:

و دیگه اینکه اگه تونستین یه کم تو تالار ظاهر بشین ببینیمتون :smile:

موفق باشید

7 پسندیده

آخه ورزش کنیم، حالا جزئیاتش پیشکش، من که به زور این مدتا دارم می رم ورزش
من دلم پیش بچه ها ی تالاره ولی متاسفانه توفیق ندارم⁦✌️⁩⁦✌️⁩

5 پسندیده

سلام مربی یوگا تغذیه خوانده گفته که اگه ساعت ۳ میخوایین ورزش کنین باید نهار ساعت ۱۱ بخورین
اگه ساعت ۱۰ صبح میخوایین ورزش کنین باید صبحانه ساعت ۷ بخورین نیم ساعت قبل از ورزش هیچی نمیخوریم که سنگینی نکننه .
این را باید از مربی ورزشی بپرسی من مطلبت نخواندم چون انگلیسی بود. گرسنه ورزش کنی فشارت میافته پایین و کم میاری .
بستگی به خودت داره .
صبحانه باید سنگین بخوری .

7 پسندیده

الان دوهفته است که میگن با ماسک ورزش کنین و باشگاه منبع الودگی من که ۲ هفته باشگاه نرفتم نه یوگا رفتم نه بدنسازی

8 پسندیده

:joy::+1: بله صد البته

چرا زور؟ :thinking:

إ چه بد :neutral_face:

:ok_hand::+1: دقیقا

مگه میشه؟ من ک نمیتونم، احساس خفگی بهم دست میده، خب آدم تو خونه ورزش بکنه ک خیلی بهتره تا با چنین وضعی تو باشگاه :no_mouth:

10 پسندیده

واقعا نظر منم همینه …

7 پسندیده

بله صحیحه، به هرحال عدم خوردن صبحانه به چند دلیل که ذکر کرده می تونه مفید باشه، ولی اگه قراره آدم رو اذیت کنه به نظرم کار درستی نیست

:joy: ⁦. :v:

خسته ایم :joy::joy:

5 پسندیده