بعضی ها میگن با زبان شناس نمیشه اصولی زبان گرفت چون چارچوب مشخصی نداره

ممنونم عزیزدل :rose::rose::rose:‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

5 پسندیده

درود بر دوستان.

از قدیما تا حال حاضر همیشه جنگ و کشت و کشتار و تحقیر و فلاکتها و … سر همین اصول بوده :blush:
هر گروهی اصول خودش رو میبینه و هر ادمی اصل خودش رو داره و شدیدا هم از این اصل الاوصولها حراست میکنن(میترسن اصولشون گم بشه :joy: ) ، چه اشتباه و چه درست.
من تجربه خودم رو برای شما خواهم نوشت شاید که رستگار شوید:
اوایل یادگیری زبان ، به علت اینکه بنده در دوران هنرستان دانش اموز بسیار شیطونی بودم و کلا از ساعت 10 به بعد از مدرسه فرار میکردم و با دوستان میرفتیم پارک محله بازی ، چیزی از زبان یاد نگرفتم ، خوشبختانه.
دوران دانشگاه هم دیگه بدتر از اون.
از قضا… دوسال پیش قصد یادگیری زبان نمودیم و به نزدیکترین زبانکده رفته و ثبت نام کردم و همزمان با نرم افزار زبانشناس هم خیلی کم کار میکردم تا اینکه به یک نتیجه بسیار جالب و شگفت انگیز رسیدم… :scream:
نتیجه چه بود؟؟! خوب گوش بسپار:
هر بار که میخواستم چیزی بنویسم یا بگم، ناخداگاه حرفهای AJ رو منعکس میکردم… بعد از چندین بار تعیین سطح در محضر اساتید به قطع یقین رسیدم که در شرایط استرس و ناگهانی و یا حتی در شرایط بسیار عادی به جای اینکه از کتب زبان بیشتر استفاده کنم از منابعی استفاده میکردم که قبلا extensive listining داشته ام … !!!
یا للعجب… It was fascinating
بعد از این نشانه عظیم کلا قبله خودم رو از سمت کتب زبان به سمت زبانشناس تغییر دادم.

بهر حال همه از اصل خودشون برای یادگیری زبان میگن. شما باید خودت امتحان کنی و نتیجه رو ببینی.

کسی که از منابع نرم افزار زبانشناس به درستی و اصولی استفاده کند با چاشنی تلاش و تمرکز کافی، نتیجه بسیار مطلوبی کسب مینماید.

و کلام اخر دوست عزیزم…
در افرینش زبانشناس و منابع موثق ان، برای شما و زبان اموزانی با یقین و پشتکار نشانه هایی است باشد که عمل کنید و رستگار شوید.

18 پسندیده

زبانشناس بخوانید شاید که رستگار شوید :laughing::laughing:
من یاد این افتادم

10 پسندیده

اولش یک ای کسانی که ایمان آورده اید فقط کمه :joy::joy:

6 پسندیده