داستانک شماره 2 💙

Story number 2"English teacher"
Once upon a time, there was clever teacher called Raily .Raily was an English teacher and she was very kind. She loved children.One day he met a man in the school. The man was a biology teacher and he was very attractive .The man is very moody with everybody but when he saw a Raily he fell in love. He decided that told Raily:“I love you please will you marry me?”. He bought one blue flower and cute ring for Raily. When Raily saw this she got very angry and told him"leave me alone forever."Now he has left school and Raily is very sorry and very alone. She has asked me to tell him please come back .

سلام دوستان…داشتم این داستان نوشتنمو مینداختم واس فردا…ازش فرار میکردم :sweat_smile:ولی تونستم :muscle::muscle::muscle:

13 پسندیده

, Oh oh,so romantic

I like it, professional and just in the beginning of the story , will absorb readers :ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

سلام.

خداروشکر ادامه دار شده داستان نوشتن تون :sunflower:

معمولا اسم داستان رو کپیتال می نویسن
حتما به یکی از داستان ها نگاهی بندازیدو …

شروع خیلی زیبایی بود.
فقط دقت کنید وقتی که جمله رو تموم می کنید، اول نقطه بذارید، بعد فاصله
و اینکه بعد از Once upon a time، کاما فراموش نشه.

Raily was an English teacher and she was very kind.

کپیتال کردن کلمه اول جمله (همیشه)…در مورد school هم نیاز نیست با حرف بزرگ شروع شه.

فکر می کنم باید بگید a biology teacher

with

فکر نمی کنم این گذاشتن این کاما درست باشه

نیاز به گذاشتن a نیست

فکر می کنم :thinking: در مورد زمان fall باید دقت کنید
fell in love…with Raily

در مورد این هم بیشتر دقت کنید…حذف that و افزودن … به فعل دوم
یا اینکه ؟

احتمالا قبل از Raily باید : بذارید.

فکر می کنم باید در مورد زمان جمله اول تون تجدید نظر کنید.

نتیجه اخلاقی داستان تون چی بود؟
گل آبی هدیه ندیم به خانما یا یهویی پیشنهاد ازدواج؟ :upside_down_face::rofl:
شاید هم یه وقتایی باید برخلاف خانم معلم باهوش :thinking: داستان شما سکوت کردو سکوت

پ.ن!
همه اشتباهات نگارشی بالا صرفا نظر شخصیِ. می تونید خودتون با مطالعه نوشته های مختلف به درست و نادرست بودن این موارد در طول زمان پی ببرید.

موفق باشیدو پرتلاش

5 پسندیده

واااای چقد اشتباه :cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat:

3 پسندیده

:thinking::woozy_face:
از بعضیاشون می تونید درس بگیریدو تلاش کنید که کمتر تکرار شه و دقیق تر شید وقتی هدف تون از نوشتن، تمرین نوشتنه :slight_smile:
و شاید بعضی اونها وارد نباشه…سخت نگیرید

Practice makes perfect.

4 پسندیده

ممنون که اشتباهتمو گفتین :blush: الان تو مخم این حرکت میکنه که هنوز واسه نوشتن اماده نیستم…باید برم بیشتر یاد بگیرم تا بعدش بنویسم…نظر شما چیه؟

4 پسندیده

نه…به نظر من به نوشتن تون ادامه بدید.
مثل یه بچه، اون قدر حرف می زنه و می نویسه که بالاخره یاد می گیره.

خوبی نوشتن و یه وقتایی ایرادگرفتن اینه که:
بعد از این موقع خوندن و نوشتن، بیشتر به سبک نوشتن، قواعد نگارشی و … دقت می کنیدو با یه تیر چند نشون می زنید.

بخونید…بنویسید و از هر دوش لذت ببرید

4 پسندیده

ممنون عزیز…منتظر داستان های غلط غلوط دار من باشید…:joy:

4 پسندیده

منتظریم که ایرادات قبلی کمتر تکرار شه و کمرنگ شه و داستان ها و شیوه نگارش تون پربارتر :ear_of_rice:

4 پسندیده

سلام فاطمه جون. واقعا داستانت عالیه :ok_hand::ok_hand::ok_hand: همینکه حس تخلیت رو به کار انداختی و دست به قلم شدی ، قدم اول رو برداشتی . از اشتباهاتت نترس و ازشون درس بگیر :star_struck::star_struck::star_struck: منتظر بقیه داستانهات هم هستم عزیزم :muscle::muscle::muscle:
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

3 پسندیده

سلام گل خانوم ممنون عزیزم شما لطف داری بم همیشه :wink::wink::wink::wink:

3 پسندیده

این قدم اول چقد ترسناککککه :cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat:

3 پسندیده

سعی کن لذت بخشش کنی :grin::grin::grin:

4 پسندیده

بسیار عالی بود…
:clap::clap::clap:
یه زمانی یکی از رفقام میگفت برای تمرین یه زبان جدید نیاز نیست زور بزنی از جملات سخت شروع کنی، هر چی بلدی رو خیلی ساده بیان کن، کم‌کم بیانت قوی میشه، زبانت هم پیشرفت میکنه

7 پسندیده

سلاممممم صبحتون بخیر و شادی :blush::blush:شما جزوه ای ندارید که علائم نگارشی رو بهم یاد بده؟؟؟

4 پسندیده

سلام

تو بخش زوم اپلیکیشن, بخش پکیج رایتینگ, دوره ای هست با عنوان دستور زبان و علامت گذاری

می تونید از این بخش برا یادگیری علایم نگارشی استفاده کنید.

4 پسندیده