اخطار برنامه: اشتراک بخرید! من اشتراک دارم :)

سلام؛ من اشتراک زیبوکُ سه روزه خریدم و و اشتراک زبانشناسم رو کمتر از یکماهه که برای یکسال تمدید کردم؛ الان نرم‌افزار بهم اخطار می‌ده که ارتقاء بده و فرصت استفاده رایگان به پایان رسیده :slight_smile:

@hnaseri

6 پسندیده

الان دیگه اون پیام رو نمیده؛ نمی.دونم چرا سر صب شوخیش گرفته بود :joy:

6 پسندیده

اوضاع نت داغونه احتمالا اپلیکیشن ما هم قاطی کرده :sweat_smile:

4 پسندیده

سلام اقای ناصری یه سوال فنی، فقط نت سیم کارت ها رو قطع کردن یا مودم هم همین وضع رو داره؟ فردا قراره کارت ورود به جلسه استخدامی بیاد رو سایت

4 پسندیده

در جریان نیستم چکار کردن. برای من سایتهای داخلی مثل همین زبانشناس و دیگر سایتها باز میشه. هم روی نت سیم کارت هم خونگی. بنابراین اگر سایت مورد نظر شما از سرویس های خارجی استفاده نکرده باشه بایستی باز باشه. درضمن فکر میکنم این شرایط موقتیه و تا فردا تموم بشه.

5 پسندیده

سایتهای ایرانی باز میشه
وای فای و ایرانسل و… فرق نداره
ولی کلا سرویس های خارج از کشور قطعه !!!

6 پسندیده

من با گوشی فقط بعضی از سایت های ایرانی برام باز میشه، سایت سنجش هم احتمالا مرجع توزیع کارته ولی باز نمیشه

5 پسندیده

در کل نگران نباشید. مشکلی که شما دارید بقیه هم دارن و اگر نتونید کارتو بگیرید حتما تمدید میکنن.

8 پسندیده

من دسترسی به نت دارم :roll_eyes: همه سایت‌ها هم باز می‌شه؛ نگران نباشید، اگر نتونستید بگیرید من براتون می‌گیرم؛ ضمنا سازمان سنجش خنگ نیست که ندونه نت شرایطش چجوریه و فلان؛

5 پسندیده

من که می‌تونم باز کنم سایتُ، شما هم نگران نباشید خدا کریمه :grinning_face_with_smiling_eyes:

4 پسندیده

تست “شبکه ملی” هستش ارتباطمان رو با جهان قطع میکنن، تمام کارم مونده رو هوا

welcome to north korea

6 پسندیده

سلام رفقا؛
وی‌پی‌انی سراغ دارید که کار بکنه؟
بدبختی گوگل هم باز نمی‌شه.

3 پسندیده

ممنون، خدا کریمه بنده هاش مشکل دارن، قطع نت واقعا عذاب اوره،عملا زندگی ادم رو مختل میکنه

3 پسندیده

نت قطعه
بنزینم گرون کردن
برای اینکه بریم به سمت زندگی پاک…
دیگه باید دوچرخه هامونو دربیاریم :biking_man:
:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

باید برگردیم تو غار مثل انسان های نخستین

5 پسندیده