تالار زبانشناس

مشکل ارتباط با سرور

سلام
من از طریق برنامه نمیتونم به سرور های شما وصل بشم به همین دلیل نه میتونم اطلاعات رو بارگزاری کنم و زمانی که میخواهم از امکانات برنامه استفاده کنم میگه اشتراک شما به اتمام رسیده. دیروز یه چند ساعتی این مشکل برطرف شده بود. اگر آی پی سرورهایی که از طریق برنامه به آنها متصل میشیم رو بفرمایید میتونم به ISP اعلام کنم که در لیست خودشون قرار بدهند.

5 Likes

سرور های ما داخل ایران هست و علی القاعده نباید مشکلی در ارتباط بوجود بیاد. همونطور که میبینید شما به تالار دسترسی دارین. بنابراین مشکل از خود زیرساخت هست.

3 Likes

@golmirzaei

تا جایی که یادمه مگه خرید کاربر کش نمیشد؟ علی القاعده نباید این مشکل رخ بده

3 Likes

بله من دیروز هم چند ساعتی وصل بودم. نمیدونم چرا وصل نمیشه میشه آی پی رو بفرمایید که من بگم چک کنند؟ من با سایت شما مشکلی ندارم ولی از طریق برنامه نمیتونم وصل بشم دو تا سرور هم داشتید که توی تنظیمات هر دو رو چک کردم.

3 Likes

بله cache میشه

3 Likes

متاسفانه الان نه میتونم پینگ کنم نه اجازه میده وارد سرور بشم که آیپی رو در بیارم. چون خاطرم نیست.

2 Likes

ولی تعدادی همچین گزارشی دادن که اشتراک شون غیر فعال نشون میده

2 Likes

من چک کردم یکی دیگه از دوستان هم مشکل من رو داشتند.

2 Likes

بله من خطا ها رو بررسی کردم. مشکل از ارتباط بین سرور ها با همدیگه هست. سرور ها کنار هم هستند پس این مشکل به زیرساخت مرتبط میشه. در هر حال الان در شرایط خیلی خاصی قرار داریم بنابراین پیشنهاد میکنم که قدری صبر بفرمایید که این مشکلات برطرف بشه.

البته قطعا مشکل از طرف api ما هم هست که متناسب با این شرایط خاص طراحی نشده. سعی میکنم این مورد رو برای طراحی بهترش در نظر بگیرم که حتی در شرایطی که سرورها با مشکل ارتباطی مواجه میشن خرید کاربر درست نشون داده بشه.

2 Likes

خیلی ممنونم، واقعا به برنامتون معتاد شدیم درد اینترنت نداشتن یک طرف مشکل ارتباط با زبان شناس یک طرف.

3 Likes

نمیدونم چه اتفاقی افتاد ولی ارتباط من وصل شد.

1 Likes