روخوانی ,نوشتن,,داستان سازی و

سلام دوستان :raising_hand_woman:
خسته نباشید:tulip::tulip:
من برای بهترشدن زبان انگلیسی :روخوانی .نوشتن.داستان سازی و…میخواستم همه پیشرفت هام باهم باشه چون من مبتدیم وحس رقابت بهم انگیزه بیشتریی میده اگه دوست داشتیدباهم شرکت کنیم وبهم انگیزه بدیم
هردرس که شروع میکنیم ازدرس ویس بگیرم بزاریم اینجا
ازهمون درس رونویسی کنیم ودیکته بگیریم بفرستیم
ازکلمه هایی که خودمون میدونیم وکلمه های جدیدیی که ازدرسی که شروع میکنیم یه داستان بنویسیم وبفرستیم
و…
وانشاالله برامون مفیدباشه وباتجربه هایاریمون کنندواشتباهاتمون روبرامون بگویند

12 پسندیده

شما کدوم پک رو کار میکنید؟

3 پسندیده

سلام
پیشنهاد خوبی دادید؛ چون به نحوی اثر کار به نوعی رقابتی یا مشارکتی در حدود دو سال پیش که چالش pov وجود داشت باعث پیشرفت خیلی از دوستان و خودم شده بود رو ؛ نمیشه انکار کرد. برای اینکار می تونید یه تاپیک با عنوان مطالعه گروهی درس (-) ، دوره ی (-) بزنید و نتایج مطالعات ( بازگویی، داستان نویسی، دیکته نویسی ، …) رو در همون تاپیک وارد کنید و همه ی افرادی هم که جزء گروه نباشند بهره ببرند.

8 پسندیده

سلام . بعد ها از اون دوران به عنوان دوران طلایی زبانشناس یاد میشه در تاریخ :grinning:
من تقریبا بیشتر مطالب مفید تالار و روند رشد دوستان ماهر و مجربِ الان رو مشاهده کردم
میشه گفت که از اون دوره به بعد ، دیگه نه اعضای جدید شور و شوق و مشارکت اعضای قدیمی رو دارن و نه تولید محتوا میکنن :grimacing:

به نظرم خیلی خوبه که اعضای قدیمی ، چالش های گذشته که به خودشون کمک کرده رو دوباره برای اعضای جدید راه بندازن
حتی اگه خودشون هم وقت مشارکت ندارن ، فقط ما رو راه بندازن که ما هم این میراث زبانشناس رو حفظ کنیم و به نسل های بعد منتقل کنیم :grin:

@pari
@YoKambiz
@a.bayani
@fdoosti
@Farzad_Poodineh

13 پسندیده

خب شما اجراشو به عهده بگیر دیگه. چرا منتظر مایی :grin:
من از مرداد ماه دیدم نمیرسم چالشهارو پیگیری کنم. الان داشتم کتاب تیم فریس رو میخوندم یه حرف جالبی زد. گفت نمیدونی وقتی به مردم اجازه بدی چند برابر آی کیوشون بالاتر میره و کارهای خفنی میکنن
تو تالار بیشتر اعضا منتظرن که شاید این جمعه بیاید :grin:
خب دوستان راه بندازید دیگه تالار واسه همست چالش رو راه بندازید بزنید بریم

11 پسندیده

سلام
ی لحظه احساس پیری بهم دست داد :joy:
ولی من نظرم اینه که انتظار چرا؟ :grin:
اون چالشا واقعا خوب بود. الانم بچه ها ‌که همون انرژی رو برای مشارکت دارن. چالش خوب باشه و پیشرفت دیده بشه حتما مشارکت هم زیاد میشه.
شما خودتون بزنید زیر پرچم ما هم هستیم کنارتون با قدرت :muscle::grin:

10 پسندیده

میترسم کسی شرکت نکنه :joy:
بعد نیاز به ایده هم داریم دیگه ، ایده هایی که اجرا شده و جواب گرفتید

8 پسندیده

من واقعا شرمندم :grin:
چرا انتظار واقعا ؟ :grin: چون فکر میکنم بچه ها منتظر نیستن ، بیشتر جسارتش رو ندارن و همچنین این فعالیت ها نیاز به راهنما داره
فقط جرقه رو اگه یکی که نتیجه گرفته بزنه یا ایده ش رو بده ، به نظرم باعث میشه اعتماد بیشتر بشه و مشارکت بالاتر بره
دیگه ادامه ی راه با ما :grimacing:

9 پسندیده

منم همیشه میترسیدم ولی شرکت میکردن.
ایده با انجام میاد. یه چی میزنید میبینید نمیشه ایده رو عوض میکنید.
پستهای دو سال پیشو ببینید متوجه میشید چقدر آزمون و خطا بوده تا یه سری چالشها کار کردن.

11 پسندیده

دشمنتون. نفرمایید من شوخی کردم :grin:

این جسارت رو شما بخواین هم نمیتونید براش کاری کنید چون دست شما نیست
ولی برا ترسش نگران نباشین. نهایتا کسی شرکت نکرد ادامه نمیدین ، اتفاقی نمیوفته که :grin:
ایده هم که تا استارت کار نخوره به دست نمیاد. چون کار مشارکتیه نظر بقیه دوستان هم بهتون ایده میده
حالا شما استارتو بزنید بقیش با اعضا :grin:

9 پسندیده

بله . موافقم . چون خیلی ها رو دیدم که میخواستن یه حرکتی بزنن و ایده دادن و تاپیک زدن ولی مشارکت نکردن دوستان ! ولی همین چالش زبان پیچان رو چون دوستان باتجربه تر میزنن ، این همه مشارکت میشه و چقدر تبادل نظر و دریافت بازخورد و…
به نظرم چون اعتماد بیشتری وجود داره
( میدونم که الان میخوای راجع به اعتماد سازی حرف بزنی ، نکن این کارو :joy: )

8 پسندیده

این برای با تجربه بودن نیست، چالشش جذابه :grin:
کاری که جذاب باشه بازخورد خوبم میگیره

8 پسندیده

اوکی . بذارید اینترنت وصل بشه ، هولم نکنید :grin:

7 پسندیده

:joy::joy::joy:
نه کاریتون نداریم راحت باشین :joy:
موفق باشین :four_leaf_clover:

7 پسندیده

ممنونم . هنچنین شما :blush:

7 پسندیده

به نظرم مقوله ی اعتماد سازی… :joy::joy::joy:

نه ولی خداییش یکی از دلایلی ک مخاطبا تو چالشهای قبلی شرکت میکردن این بود که اول از همه برای من جذاب بود
چیزی ک واسه شما جذاب و کار آمد باشه مردم ممکنه امتحانش کنن
راستش اون دوره که چالش راه مینداختم اصلا به تعداد شرکت کننده توجه نمیکردم. مثلا همین pov نمونه بارزشه.
هدف من این بود که با لغات درس یه داستان خلاقانه درست کنم. دوس داشتم دیگران هم شریک باشن توش.
من کارمو میکردم و دیگران هم در حد توانشون داستانهای خودشون رو مینوشتن. اینجوری بود که چالش بالا میموند.
در واقع همه چی از ایجاد کننده تاپیک میاد
مثلا همین زبان پیچان نشات گرفته شده از علاقه پروین خانوم به تلفظه. دیگه همه میدونن که ایشون چقدر رو تلفظ وسواس دارن :grin: ( از نوع خوبش)
خب پس ایشون یه چالش زدن که هم خودشون شرکت میکنن و بهشون کمک میکنه و حال میده و هم دیگران در اون سهیم میشن.
پس ببینید چی حال میده به شما بعد همون رو ایجاد کنید. و صد البته خودتون هم شرکت کننده باشید. وقتی نتایج شما نمایان بشه دیگران هم مطمئنا میان
مثل کلاسهای مدرسه میمونه. معلم یه سوال میپرسه هیچکی جرات نداره شرکت کنه‌. یهو قلی از ته کلاس دستو میبره بالا سوالو پاسخ میده و تشویق میشه. سایرین هم جرات پاسخ پیدا میکنن.

11 پسندیده

سلام بر شما
گفتنیارو دوستان گفتند. موافقم. خلاصه بزنید استارتو باریک :grin:

8 پسندیده

من شرکت میکنم
درضمن فکر ترس از خوده ترس بدتره :smiley:

9 پسندیده

سلام
می بینم که تحلیل مهندسی انجام دادید، اون وقت بگید مهندسی بد :face_with_raised_eyebrow:
دقیقا هم همین طور هست، شور و شوق آن زمان ها یادش بخیر

شما تاپیک بزنید، یه مهندس ترس پیش از واقعه ندارد ( حالا انشالله که مهندس باشید، مهندس مهندس می گم :sweat_smile: )

الان که نت ملی هست اقدام کنید بعدا هر کس می ره سراغ گرفتاری های خودشا

11 پسندیده

انشاالله همه مشارکت میکنیم ماازخدامونه که شرکت کنیم

8 پسندیده