آموزش لغت با کد

من از اونجایی که تا کلاس ششم عراق بودم و اونجا هم تو مدرسه کردی فقط بود، کردی رو فول شدم هم‌ نوشتاری هم خوانداری. من اون موقع اصلا نمیدونستم یه زبانی به اسم فارسی وجود داره :laughing:

بعدها که برگشتیم با تلویزیون فارسی یاد گرفتم. چون ریشه‌ی دو تا زبان مشترکه یادگیریش سخت نبود. فقط افراد مضحک فامیل خیلی اذیت می‌کردن بهمون می‌خندیدن. و حالا همونا که درس خوندن ما رو مسخره می‌کردن، بلا استثنا همه‌شون در شغل‌های سطح خیلی پایین مشغول به کارن.

8 پسندیده

من از الکس فقط یه جمله یاد گرفتم :joy:
Ich liebe dich

فدات شم عزیزم. خودم از عمد دنبال منابع نمی‌گردم چون من ذلیلم به ازدیاد منابع. وقتی منابع زیاد شد دست و پامو گم میکنم :joy:

5 پسندیده

بازم شکر :joy: البت الکس نگوشیدم یبار آهنگشو آپلود کنید.

کار خوبی میکنید خدایی. منبع کم تمرکز بالا.
من نمیدونم چی دیدم تو خودم. یهو بسته جامع انگلیسی و آلمانی و اسپانیایی رو با هم خریدم.
قبل انگلیسی اسپانیایی کار می‌کردم :joy::joy::joy:
خدایا مرسی

7 پسندیده

آخ آخ . چقدر دوس دارم قیافه ی این آدما رو بعد از گذر زمان ببینم
منم توی اطرافیان چند نفر رو دارم که نگاه از بالا به پایین دارن ، با اینکه سطح و جایگاه اجتماعی مناسبی هم ندارن ولی به خاطر یه سری موفقیت های کلیشه ای و پیش پا افتاده ای که دارن به خودشون اجازه میدن دیگران رو قضاوت کنن
خیلی دوس دارم پنج سال دیگه وقتی حسرت موفقیت های منو میخورن ، چهرشونو ببینم :joy::joy::joy:

8 پسندیده

الان پس دوتا زبون رو کامل و اصولی بلدین
خیلی از کردایی رو که من میشناختم فقط بلد بودن حرف بزنن حتی خوندن هم بلد نبودن

من هیچ وقت درک نمیکنم اونایی رو که این چیزارو مسخره میکنن

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

حتما
به حنجره گرگی معروفه. موتورسوار خفنیه
با موتور میومد رو استیج. الان خوانندگی رو گذاشته کنار
حیف اون صدا

یعنی افق اهدافت از همین مشخصه‌ :slightly_smiling_face:

تقصیر گردن نظام آموزشیه. البته خودشون هم همچین بی گناه نیستن. معیار جدید یونسکو برا سواد، بلد بودن زبان مادریه

اینایی که من میگم بزرگترین موفقیت زندگیشون ازدواجه (اونم یه ازدواج ناموفق به قول خارجیا unhappy) :grimacing:

6 پسندیده

هرکاری میکنم آپ نمیشه. تا ۳۵٪ میاد دیگه تکون نمیخوره

4 پسندیده

پس برات از ایتالیایی نگم :joy:

اذیت نکن خودتونو بزارید وقتی نت آزاد شد :ok_hand::rose:

4 پسندیده

اره دیگه . منظورم از موفقیت کلیشه ای همین بود
ازدواج به قول شما و خارجیها unhappy با یک انسان به شدت مصرف کننده و کلیشه ای ، که ایشونم دستاورد بزرگش ازدواجه !
همچنین تولید مثل و تکثیر چند موجود پلشت مثل خودشون
و کار کردن در یه شغل که درآمدش بد نیست ولی بی روحه و بهش علاقه ای ندارن و هیچ پیشرفت و خروجی مثبتی هم ازشون دیده نمیشه

و جالبه که ازت انتظار دارن تو هم مثل اونا این روند رو طی کنی و وقتی اینکارو نمیکنی متهم میشی به اینکه یا نمیتونی ! یا بی مسئولیت هستی و آینده هم به جایی نمیرسی :joy::joy:

7 پسندیده

:joy:
من خیلی ایتالیایی دوست دارم. اگه مثل فیلم‌ها به زبان‌ها هم ژانر بدیم، ایتالیایی میشه action :joy:

5 پسندیده

آخ آخ آخ

دقیقا همینطوره.

5 پسندیده

من شنیدم میگن رمانتیکن خیلی :sweat_smile:

5 پسندیده

اگه میخواین اسم آهنگ رو بگین من دانلود کنم بفرستم
ما اینترنتمون آزاد شده

4 پسندیده

اون اسپانیاییه…

6 پسندیده

راستش منم با کدینگ موافق نیستم، من این روش رو فقط برا موارد خیلی فرار که هیچ جوره تو مخ نمیره فقط قبول دارم، تو درسای رشته خودم برا مطالب خیلی سخت این کدها رو گذاشتم ولی اگه قرار بود همش بشه کد که بعد یه مدت کلا قاطی میکردم، و اینکه بعد یه مدت نه کدت یادت میاد نه لغت، بیشتر ابزار پول دراوردنه

6 پسندیده

ممنونم الان درست شد

نسیم @a.bayani اینم الکس. البته زیاد برا زبان‌آموزی مناسب نیست. اسم آهنگشم “I just want you”

5 پسندیده

روشش بدردنخور و بیشتر کاسبی

4 پسندیده

منم منتظرم همچین روزی برای من بیاد :grin:

5 پسندیده

سلام . حتما چنین روزی میاد ، شک نکنید و به تلاش ادامه بدید
توی کتاب اثر مرکب میگه یکی از مهم ترین کارا اینه که fight خودتو در مسیر اهدافت پیدا کنی
آنتونی هاپکینز ستاره ی بزرگ سینما رو مثال میزنه و میگه که ایشون چون بر خلاف هم سن و سالاش در فامیل ، استعداد و توفیقی توی تحصیلات آکادمیک نداشته ، همیشه از طرف خانواده و فامیل و آشنایان مورد کم لطفی و قضاوت قرار میگرفته که فلانی هیچوقت آدم موفقی نمیشه و …
از زبون هاپکینز میگه : که بعد آنتونی هاپکینز تصمیم میگیره ، توی اون راهی که میدونه یه کم استعداد داره قدم بذاره و اوایل هم خیلی با استعداد و موفق نبوده و به گفته خودش با تلاش مستمر به یکی از بزرگترین بازیگر های دنیا تبدیل میشه

7 پسندیده

یا خود خدا چه هیبتی داره این صدا خوف کردم :sweat_smile:.
مرسی بابت ارسال :rose:

5 پسندیده