کتاب تاپ ناچ

سلام به همه دوستان،
میگم شما کتاب تاپ ناچ جایی تو مجموعه زبان شناس یا زیبوک یا زوم به چشمتون نخورده؟
هر چی میگردم پیدا نمیکنمش😩

4 پسندیده

سلام وقتتون بخیروشادی :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rosette::rose::rose:کتاب مورد نظر را در اپ دهکده زبان میتوانید پیدا کنید :blush::blush::blush::bouquet::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:

‏«دهکده زبان» را در بازار اندروید ببین:

6 پسندیده

سلام میترا جونم
یه سوال دارم
دهکده زبان هم مطالعه میکنی در کنار زبانشناس ؟

3 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزدلم :rose::rose:وقتت بخیروشادی گلم :rose::rose::rose::bouquet::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:بعضی داستانهای موردعلاقه ام که در زیبوک نیست در دهکده زبان یا هرمس مطالعه میکنم نازنیینم :rose::rose::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus:

4 پسندیده

چجوری میرسی همه رو مطالعه کنی ؟
من میخوام نصب کنم ولی هنوز وقتش رو پیدا نکردم

3 پسندیده

عزیزم من شنیداری گوش میدم ۵صبح تا۸صبح و شبهااز۹شب تا۲بعد از نیم شب وقتم آزاد در طول روز هم ۱۰دقیقه ۲۰دقیقه وقت خالی دارم روزهای تعطیل هم هست بعدش مهم اینکه بتونم مکالمه کنم تاوقتی مثل شمادوستان اینکار رو نتونم بکنم این مطالعه ها هیچ ارزشی نداره فداتبشم الان شما قدرتی من هنوز انگلیسی بدون تلاشم پس خیلی خیلی از من جلوتر هستیند پس نگران این مورد نباشید فداتبشم :rose::rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom:بعدش من بعضی کتابها رو در هرمس و دهکده میخونم بیشتر وقت زبانشناسم نازنیینم :wink::wink::wink::rose::rose::rose::rose::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:

4 پسندیده

براووو :clap::clap::clap::clap:
شما دوستان خوبم الگوی من هستین

نه بابا این حرفا چیه فعلا تازه درس اولم موندم انگلیسی بدون تلاش نتونستم ادامه بدم ولی درس قدرت چون روانشناسیه رفتم سراغش
من از شما خوبان انگیزه میگیرم وگرنه سریع افت میکنم
انشالله که به موفقیت های بهتر و بهتر برسی :pray::pray:

3 پسندیده

عزیزمی خانم خانما :rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:چه حرفیه عاشق پشتکارتم گل دختر :rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::blossom::bouquet::bouquet::white_flower:بهترینها رو برات از صمیم قلبم آرزومندم در اوج بمانی نازنیینم :cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::pray::pray::pray::pray::pray::pray::rose::rose::rose::rose::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:محبتت بیکران و آسمانی ست :kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::rose::rose::rose:یه دونه ای دردونه ای :rose::rose::rose::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::blossom::sunflower::sunflower::blossom:

2 پسندیده

سلام‌ برای انگلیس زبان ها واژه friend مگه معنای دیگه ای داره؟
بهشون میگم I need to some one for speaking do you want help me?I need to friend
بعد این جمله همشون بلاکم میکنن نمیتونم یه native برا مکالمه پیداکنم😐

3 پسندیده

سلام آقا حسین گرامی وقتتون بخیروشادی :sunflower::hibiscus::rose::rose::bouquet::tulip:

@pari
@ala
@a.bayani
@Farzad_Poodineh
@YoKambiz

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:

اون همشون بلاکم میکنن خیلی خنده دار بود

خب ببین داداش من قراره یه کلیپ درباره پارتنر پیدا کردن بسازم منتظر اون بمون.

اما جمله ای که نوشتی هیچ مشکلی نداره و مفهوم دوست داره. نوشتی من برای مکالمه نیاز به یه نفر دارم میخوای کمکم کنی؟، نیاز به یه رفیق

جملت از دو لحاظ اشکال داره. یکی اینکه مودبانه نیست. انگار داری طلب میکنی. مثلا آقا بیا با من صحبت کن

دومی یکمی هم مشکل گرامری داره

need to

این غلطه اینجا

I need someone for speaking, do you want to help me? I need a friend.

هر چند این مودبانه نیست چون داری طلبکارانه میگی ( هر چند میدونم منظورت اصلا این نیست و این بخاطر کمبود تجربه در زبانه)

برای اینکه چطور بگی به نظرم یکم صبور باش من اون کلیپ رو آماده کنم. چون خیلیا سوال مشابه تو رو دارن. :grin:

7 پسندیده

سپاس فراوان
بالاخره نت ما هم وصل شد و تونستم از تو گوگل دان کنم
متشکرم⚘

3 پسندیده

خواهش میکنم :hibiscus::sunflower::hibiscus::blossom::sunflower::blossom:برقرار و پایدار باشید :hibiscus::sunflower::blossom::tulip::bouquet:خداروشکر نتتون وصل شده خوشحال شدم :hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower:

2 پسندیده

سلام دوست عزیز ایام به کام:rose::rose:

سلام استاد کامبیز ایام به کام
الان نیاز به یه پارتنر دارم بتونم مکالمه کنم
زیاد وقت براwriting نزاشتم
خیلی عجول شدم
دوس دارم یجوری خودمو محک بزنم
بازم‌ممنون بخاطر زحمت هایی ک‌میکشید

2 پسندیده

سلام بر شما در تکمیل توضیحات آقا کامبیز
من هم یسری نکات به اشتراک بزارم.
ببینید من چند نمونه از مدل کامنتای دوستانی که بهم پیام میدادن رو براتون میزارم. البته که اکسپت نکردم :sweat_smile: چون وقتش نبود. اما مدل ارائه درخواستشون شاید راهنمای خوبی باشه براتون.

ولی من اگه میخواستم اکسپت کنم حتما این پیام آخری رو قبول میکردم بنظرم خیلی جالب و خلاق درخواستشو بیان کرد. :grin:

6 پسندیده

سلام نسیم خانوم
خب تو اینستا دنبالش بگردم؟
و ممنون بابت راهنمایی🌹

1 پسندیده

شما میتونید
تو speaky_ tandem_ hello talk
دنبالش بگردید.

3 پسندیده

چه خوب، مبارکه!
شهر ما فکر کنم جزو منطقه خطره…احتمالا جزو آخرین مناطقی هستیم که نت دار! شیم :tired_face:

5 پسندیده

:red_circle:آخرین گزارش از وضعیت اینترنت کشور: اینترنت در پنج استان فعلاً وصل نمی‌شود

:alarm_clock:ساعت 9:30 روز 3 آذر 98:
در حالی که اینترنت اکثر استان‌های ایران متصل شده است، امروز صبح خبرگزاری همشهری آنلاین اعلام کرد که فعلاً اینترنت 5 استان فارس، کرمانشاه، کردستان، البرز و خوزستان وصل نخواهد شد و دلیل آن مشخص نیست.

5 پسندیده

کاملا مشخصه اتفاقا :grin:

4 پسندیده