ارزیابی کتاب آقای روباه شگفت انگیز

ارزیابی کتاب آقای روباه شگفت انگیز
none 5.0 7

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از کتاب « آقای روباه شگفت انگیز » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:
Fantastic Mr Fox is a children’s novel written by British author Roald Dahl. It was published in 1970, by George Allen & Unwin in the UK and Alfred A. Knopf in the U.S., with illustrations by Donald Chaffin. The first UK Puffin paperback, first issued in 1974, featured illustrations by Jill Bennett.
سطح: 2

3 پسندیده
3 پسندیده

دو قسمتش رو خوندم و خوشم نیومد چون راوی خوب نبود و لغاتی اورده بود که کاربردی نبود و نسبت به زمانی که ازم میگرفت سود چندانی نمیداد

داستان جذاب و روان ی هست

برنامه ای عالی که بدون دردسر کلاس رفتن و هزینه های جانبی کمک میکنه یک زبان یاد جدید بگیریم کاش برای بقیه زبانها هم این امکان بوجود بیاد

عالی بود، یه جورایی برام حس نوستالژی داشت… قبلنا سی دی اش رو میدیدم چند بار ولی نمی فهمیدم چی میشه و خوشم نیومد در نهایت، اما الان داستانش رو با زبان اصلی تموم کردم🌸
بعضی کلماتش برام جدید بود و تازگی داشت، ولی از لحاظ سطح خوب بود در کل به نظرم. راضی بودم :slight_smile:

عالی و جذاب، خیلی این کتاب رو دوست دارم

1 پسندیده

من میخوام لغتی ببرم به جعبه لاینترم .نمی تونم
قبلا که برنامه به روز نشده بود .راحت انجام میشود

آقای روباه شگفت انگیز در یک جمله (واقعا شگفت انگیزه).
متن انگلیسی اش بسیار روان و دوستداشتنیه.

خیلی خیلی عالیه چون کلمات مهمش هک تکرار میشه تو کتاب آدم یادش میمونه و اینکه چون فصل هاش و کلا خود کتاب کمه و راحت تموم میشه خیلی دوست داشتنیه ممنون از تیم زبانشناس

سلام دوست خوبم روی لغت کلیک کنید و گزینه مرور با لایتنر رو بزنید

خیلی خوب بود، نویسنده به شکلی فوق العاده فضا ها و حالات رو توصیف میکنه که توی ذهن آدم تصویر سازی میشه، من پیشنهاد میکنم حتما بخونید، کلماتی که معنیشو ندونید شاید یکم باشه ولی متن قابل فهمه

کتاب خیلی خوبی بود. رولد دال ایده های جالبی داره. زبان کتاب هم خیلی قشنگه.

1 پسندیده