چطوری میشه جمله ساخت خیلی سخته

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

6 پسندیده

سلام
مثل بچه‌ها… به سختی :grin:
یعنی باید یکم زبان بلد باشین، بعد به راحتی جمله بسازین
اگه سطحتون ابتدایی و مقدماتیه، یکم صبور باشین
با مداومت و صبر و تلاش و یکم تمرین، در آینده بسیار بسیار نزدیک، به راحتی میتونین جمله بسازین…

6 پسندیده

یکم به پروسه یادگیری و زبان آموزی انسان، فکر کن، سردردت بر طرف میشه، من یه مقداریشو میگم، بقیه‌ش با شما:
انسان به دنیا می‌آید درحالی که نسبت به همه چیز بیگانه‌است
با استفاده از پنج حس اصلی و مبتنی بر غرایز خود، نسبت به محیط پیرامونش، آشنا می‌شود
بعد با استفاده از آواها شروع به برقراری ارتباط کلامی با اطرافیانش میکنه
بعد یه مدت به همین منوال می‌گذره
سپس بعد از گذشت ماه ها، شروع به استفاده از کلمات، اون هم تا حد زیادی نا مفهوم برای بیان مطالب و خواسته‌هاش میکنه
بعد کم‌کم با کلمات مختلف، عبارت مختلف، شیوه های عذرخواهی، درخواست، سوال و … آشنا میشه و اونا رو به کار می‌بره
بعد چند سال، تازه میتونه سر کلاس انشاء به «علم بهتر است یا ثروت؟» طی چند پاراگراف جواب بده

6 پسندیده

میدونید کجاش سخته اینکه نمیدونم کجا چه زمانی رو باید به کار ببرم

4 پسندیده

اون بچه داستان ما هم دقیقا نمیدونه کجا باید چه زمانی رو بکار ببره، اونقدر اشتباه میکنه، اونقدر به حرف بقیه توجه میکنه، بعد از چند سال استفاده ناخودآگاهانه از جملات در قالب درستشون، قواعد تئوریک جمله سازی رو یاد میگره

عجله نداشته باش، دو سال دیگه همه رو از بر میشی :muscle:

10 پسندیده

مشکل اینه که اطراف ما همه فارسی حرف میزنن

5 پسندیده

خود محیط هم خیلی اثر داره

5 پسندیده

بعله
بعضی ها میگن برید شش ماه تو کشوری که به زبان هدف، صحبت میکنن زندگی کنید تا اون زبانو یاد بگیرین…
ما نه پولشو داریم، و نه امکانات جوره که بلندشیم بریم خارج تا زبانو یاد بگیریم
پس چیکار میکنیم؟
-از «زبانشناس» استفاده میکنیم…

چرا؟ چون که با استفاده از فضای انگلیسی دوره ها و داستان های زبانشناس شما به راحتی میتونید ساعت ها غرق در انگلیسی بشین…
این ها رو توی تالار سرچ کنید تا مطالب مرتبط و راهنمایی های دوستان برای شما نمایش داده بشه:

• از کجا شروع کنم
  • Effortless English
5 پسندیده

ممنون از راهنمایتون سپاس :pray::pray::rose::rose:

4 پسندیده

خواهش میکنم :rose:
موفق باشید دوست عزیز

4 پسندیده

سلام @amir2323
چرا فکر می کنید سخته؟

من, دوم راهنمایی, ۱۳ سالگی؟ اولین باری بود که با انگلیسی مواجه شدم. کتاب زبان انگلیسی ولی هیچ وقت به ذهنم خطور نکرد این پرسش…هیچوقت.
پس, جای سوالی باقی نمی مونه…شروع کنید به خوندن. همین.

4 پسندیده

سلام منظورتون اینه که فقط بخونیم! خب! اگه سوال گرامری پیش امد چیکار کنیم اهمیت بدیم یا نه؟ شما خودتون اوایل که تازه شروع کرده بودین چیکار میکردن ؟روش مطالعتون چگونه بود؟. داستان بچه گونه رو چند ما تموم کردین؟ ایا فقط ازاین برنامه استفاده کردین
ببخشید اگه زیاد سوال پرسیدم

4 پسندیده

سلام.

من ۹۰ درصد اطلاعات زبانی م به همون دوران تحصیل/راهنمایی و دبیرستان/ محدود میشه.

اگه سوال یش اومد, بپرسید. چه از معلم یا هر فرد دیگه ای که می تونه پاسخگو باشه.

قرار نیست همه مشکلات یه شبه حل شه…اگه مساله ای مهم باشه و کاربردی, اونقدر تکرار میشه تو پروسه خوندن که می تونیم امیدوار باشیم حل میشه.

با انگلیسی در حد دبیرستان, به راحتی میشد این داستانارو فهمید سطح متوسط می شید…یه درسایی هم واژه ناآشنا زیاد داشت که دیکشنری زبانشناس و فایل ویدیویی کار رو راحت کرد…من اکثر این داستانا رو برا آروم کردن بچه های دوروبرم پلی کردمو همچنان پلی می کنم.

خواهش می کنم. موفق باشید

7 پسندیده