مدرک انگلیسی با اعتبار همیشگی

سلام
مدرک تافل و آیلتس 2 سال اعتبار دارند. آیا مدرکی وجود دارد که اعتبار آن همیشگی یا حداقل بیشتر از دو سال باشد؟

6 پسندیده

درود بر شما
گمان نکنم از میان مدرک‌های معتبر چنین مدرکی وجود داشته باشد. تنها مدرک GRE هست که پنج سال اعتبار دارد و آن هم به درد کسانی می‌خورد که می‌خواهند در یک رشته‌ی دانشگاهی (در دانشگاه‌های آمریکای شمالی در پایه‌ی ارشد یا دکترا) ادامه تحصیل دهند. رشته‌هایی مانند: زیست شناسی، شیمی، ادبیات انگلیسی، ریاضی، فیزیک، روانشناسی

البته اعتبار این مدرک نیز وابسته به داشتن مدرک تافل است و به تنهایی ارزشی ندارد.

در اینجا بیشتر بخوانید.

10 پسندیده

راستش من مدرک رو برای خارج رفتن و مشغول کار شدن یا ادامه تحصیل نمیخوام. فقط واسه اینکه ثابت کنه من انگلیسی بلد هستم میخوام. چون میخوام مترجم بشم حالا مثلا شاید در یه شرکتی تو ایران بخوام استخدام بشم و ترجمه کنم خوب باید ثابت کنم که انگلیسی بلدم البته میدونم که مدرک آیلتس و تافل واسه این کار عالی هست اما یه مدرک ساده و سبک تر میخوام. تو اون آدرس هم فکر نمیکنم همه ی مدرک ها موجود باشه.

5 پسندیده

سلام
تا جایی که من می دونم احتمالا برا هر استخدامی به اون شکل، ازتون نمونه کار می خوان…اسپیکینگ و رایتینگ تون اگه نیاز باشه اون طور سنجیده می شه.
پس، بدون دغدغه رو زبان تون کار کنید.
تو این دوران، تعداد آزمون های برگزارشده موسسات اونقدر زیاد شده که اگر هم شرکت خاصی از شما درخواست ارایه مدرک داشت می تونید در کوتاه ترین زمان ممکن سطح زبانی خودتون رو بهشون نشون بدید.
حتی برا برخی دانشگاه ها که برا پذیرش دانشجوی دکترا حداقل مدرک msrt می خوان، مشروط قبول می کننو دانشجو تا سال دوم وقت داره مدرکش رو ارایه بده

الان فکر می کنم حتی برا دانشگاه های خارجی هم این آوانس رو بهتون می دن…خیلیا رو من خودم سراغ دارم که صرفا تو مصاحبه با اساتید خارجی، اون قدر قوی عمل کردن که با اینکه ارایه مدرک تافل/آیلتس اجباری بوده کلا صرف نظر کردن.

8 پسندیده

خب اگر در دو سال نخست پس از گرفتن مدرک، جایی استخدام شدید دیگر نیاز به تمدید مدرک نیست. نگرانی تان از چه روی است؟

درست است. بیشتر از این نمی‌دانم، دوستان بهتر راهنمایی می‌کنند. پیروز باشید

6 پسندیده