تالار زبانشناس

دعا برای یک بیمار دراتاق عمل

سلام دوستای خوب زبانشناس
تقریبا ۳ هفته ای هست زبانشناس نمیام ‌و اونم بخاطر اینکه بهترین دوست و خواهرم یکدفعه حالش بد شد و متوجه شدیم که یک تومور ۱۵ سانتی در نزدیکی کبدش داره
دکترا که خیلی مارو ترسوندن و عملش ۱۲ ساعت طول میکشه همین الان وارد اتاق عمل شد بماند که چقدر سر پولش بامون چک و چونه زدن کاش بعضی ها از دکتر جباری یاد بگیرن!
ببخشید که این خبر بد رو باتون درمیون گذاشتم ولی بشدت به دعای شما ولو یک صلوات نیازمندیم
دعاکنید ۱۲ ساعت دیگه خبر خوش بتون بدم و بتونیم به زندگی و درس و مشقمون برگردیم
یاعلی التماس دعا

27 Likes

سلام دوستم
انشاالله که خوب میشه، با یه خبر خوشحال کننده دکتر از اتاق عمل بیرون میاد و خنده رو لبتون میاد.
فقط و فقط به خدا ایمان داشته باش، ارتباطت رو با خدا رو از دست نده مطمئنم باش بهترین ها رو برای بنده هاش می‌فرسته :pray::pray:
این سختی ها هم میگذره… اما به سختی

8 Likes

سلام دوست عزیز
امیدوارم به زودی باخبر خوشتون خوشحالمون کنید

7 Likes

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام
امیدوارم که هر چه زودتر بهبودی کامل برای ایشون حاصل بشه :palms_up_together:

7 Likes

ایشالا زود خوب میشن نگران نباشین
خدا رفیقتونو براتون نگه داره :heart: :pray:

7 Likes

سلام مریم جان
خدا صحیحو سلامت برگردنتشون انشالله
خدا سایه هیچ رفیقی رو از سر اون یکی کم نکنه @maryam :purple_heart::heart::heart: الهی ک سالم تر از قبل بشن

8 Likes

یَا مُنْزِلَ الشِّفَاءِ وَ مُذْهِبَ الدَّاءِ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْزِلْ عَلَى وَجَعِیَ الشِّفَاء

(ای فرستنده و عطاکننده شفا، و‌ ای کسی که به لطف خویش درد‌ها را از جان‌ها و جسم‌ها می‌بری، بر محمد و آل محمد رحمت فرست و بر درد‌های من شفا عنایت فرما). :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

اللَّهُمَّ اشْفِهِ بِشِفَائِکَ وَ دَاوِهِ بِدَوَائِکَ وَ عَافِهِ مِنْ بَلَائِکَ وَ تَسْأَلُهُ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَیْهِ وَ عَلَیْهِمْ أَجْمَعِینَ.

(خداوندا! با شفای خود او را شفا ده، و با دوای خود او را مداوا کن، و از بلاهایت او را عافیت بده، و سلامتی به او بده به حق محمد و آل محمد - که درود خدا بر او و بر آل او). :pray::pray::pray::pray::pray:

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم :pray::pray::pray::pray::pray::pray:

سلام :sunflower::hibiscus::rose::bouquet::cherry_blossom::tulip::cherry_blossom::tulip:شبتون بخیر :blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::tulip::cherry_blossom:
امیدوارم که هر چه زودتر بهبودی کامل برای ایشون حاصل بشه :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::tulip::cherry_blossom::tulip:

11 Likes

واقعا خیلی سخت گذشت…

متشکرم

و همینطور برای شما

الهی امین

یارب

خیلی خیلی ممنونم واقعا اگر دعاهای شما و دلگرمی های شما نبود شاید خودمم سکته میکردم
الحمدالله عمل با موفقیت به پایان رسید هرچند که خیلیییی سخت گذشت
هزار بار خدارو شکر
ممنونم زبانشناسی های عزیز

15 Likes

الحمدلله…
…‌‌.‌‌…

8 Likes

الهی شکر…
الحمدلله

7 Likes

خدا رو هزاران هزار بار شکر :pray::pray::pray::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:

8 Likes

سلام خداشفابده انشاالله
اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم
دوست عزیزبهتون توصیه میکنم براش دعای معراج .اسماالحسنی وکنزالعرش بخونیدمعجزه هامیکنند این 3دعا

9 Likes

من حال شمارودرک میکنم خواهربزرگه ی من بخاطرشوک عصبی که بهش واردشد ام اس گرفته 3تا داخل مهره های گردنش وهم 15تاداخل مغزش دردی که اون میکشه یه طرف عذابی که مامیکشیم یه طرف خدانصیب هیچ مومن ومسلمانی نکنه خداهمه ی مریض هاروشفابده

10 Likes

خدا کمکتون کنه، و به خواهرتون سلامتی بده

7 Likes

این بیماری، خیلی وحشتناک نیست، فقط کافیه شادی و خوشحالی بیارید تو زندگی، اونم اذیت نمیکنه
دردش فقط موقع تزریقه با یه نفس عمیق کشیدن، تموم میشه.
مهم دل ادماست، فقط دلها به خدا وصل بشه و ارتباط قطع نشه کلی انرژی و امید برمیگرده.
بیخیال این بیماریها بشید خیلی درگیر نشید اصلا فراموشش کنید چون اصلا مهم نیست.
عذاب و ناراحتی و… کنار بزارید و لبخند روی لبهاتون بیارید

9 Likes

سلام دوست عزیز
برای خواهرتون آرزوی سلامتی میکنم
و ازتون خواهش میکنم که کتاب شفای زندگی اثر لوییز هی با ترجمه سرکار خانم گیتی خوشدل رو حتما هم خودتون و هم خواهرتون مطالعه بفرمایید. معجزه همواره در یک قدمی شماست.
این کتاب دریچه به روی زدودن تمام بیماریها و ناراحتی هاست.
شفای زندگی…لوییز هی.pdf (2.2 مگابایت)

8 Likes

ممنونم دوستان عزیز محبت هاکردیدانشاالله سالم وسلامت باشید

8 Likes

یسسسسسس :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::v:⁩⁦:v:⁩⁦:v:⁩⁦:v:⁩

4 Likes

عزيزم
واقعا خیلی سخته
میگه مریض داری از مریض بودن خیلی سختتره
این صبر و تحمل شما واقعا یک شاهکاره
امیدوارم همه از این امتحانات سربلند بیرون بیان
آمین