دعا برای یک بیمار دراتاق عمل

سلام دوستای خوب زبانشناس
تقریبا ۳ هفته ای هست زبانشناس نمیام ‌و اونم بخاطر اینکه بهترین دوست و خواهرم یکدفعه حالش بد شد و متوجه شدیم که یک تومور ۱۵ سانتی در نزدیکی کبدش داره
دکترا که خیلی مارو ترسوندن و عملش ۱۲ ساعت طول میکشه همین الان وارد اتاق عمل شد بماند که چقدر سر پولش بامون چک و چونه زدن کاش بعضی ها از دکتر جباری یاد بگیرن!
ببخشید که این خبر بد رو باتون درمیون گذاشتم ولی بشدت به دعای شما ولو یک صلوات نیازمندیم
دعاکنید ۱۲ ساعت دیگه خبر خوش بتون بدم و بتونیم به زندگی و درس و مشقمون برگردیم
یاعلی التماس دعا

27 پسندیده

سلام دوستم
انشاالله که خوب میشه، با یه خبر خوشحال کننده دکتر از اتاق عمل بیرون میاد و خنده رو لبتون میاد.
فقط و فقط به خدا ایمان داشته باش، ارتباطت رو با خدا رو از دست نده مطمئنم باش بهترین ها رو برای بنده هاش می‌فرسته :pray::pray:
این سختی ها هم میگذره… اما به سختی

8 پسندیده

سلام دوست عزیز
امیدوارم به زودی باخبر خوشتون خوشحالمون کنید

7 پسندیده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام
امیدوارم که هر چه زودتر بهبودی کامل برای ایشون حاصل بشه :palms_up_together:

7 پسندیده

ایشالا زود خوب میشن نگران نباشین
خدا رفیقتونو براتون نگه داره :heart: :pray:

7 پسندیده

سلام مریم جان
خدا صحیحو سلامت برگردنتشون انشالله
خدا سایه هیچ رفیقی رو از سر اون یکی کم نکنه @maryam :purple_heart::heart::heart: الهی ک سالم تر از قبل بشن

8 پسندیده

یَا مُنْزِلَ الشِّفَاءِ وَ مُذْهِبَ الدَّاءِ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْزِلْ عَلَى وَجَعِیَ الشِّفَاء

(ای فرستنده و عطاکننده شفا، و‌ ای کسی که به لطف خویش درد‌ها را از جان‌ها و جسم‌ها می‌بری، بر محمد و آل محمد رحمت فرست و بر درد‌های من شفا عنایت فرما). :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

اللَّهُمَّ اشْفِهِ بِشِفَائِکَ وَ دَاوِهِ بِدَوَائِکَ وَ عَافِهِ مِنْ بَلَائِکَ وَ تَسْأَلُهُ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَیْهِ وَ عَلَیْهِمْ أَجْمَعِینَ.

(خداوندا! با شفای خود او را شفا ده، و با دوای خود او را مداوا کن، و از بلاهایت او را عافیت بده، و سلامتی به او بده به حق محمد و آل محمد - که درود خدا بر او و بر آل او). :pray::pray::pray::pray::pray:

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم :pray::pray::pray::pray::pray::pray:

سلام :sunflower::hibiscus::rose::bouquet::cherry_blossom::tulip::cherry_blossom::tulip:شبتون بخیر :blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::tulip::cherry_blossom:
امیدوارم که هر چه زودتر بهبودی کامل برای ایشون حاصل بشه :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::tulip::cherry_blossom::tulip:

11 پسندیده

واقعا خیلی سخت گذشت…

متشکرم

و همینطور برای شما

الهی امین

یارب

خیلی خیلی ممنونم واقعا اگر دعاهای شما و دلگرمی های شما نبود شاید خودمم سکته میکردم
الحمدالله عمل با موفقیت به پایان رسید هرچند که خیلیییی سخت گذشت
هزار بار خدارو شکر
ممنونم زبانشناسی های عزیز

15 پسندیده

الحمدلله…
…‌‌.‌‌…

8 پسندیده

الهی شکر…
الحمدلله

7 پسندیده

خدا رو هزاران هزار بار شکر :pray::pray::pray::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:

8 پسندیده

سلام خداشفابده انشاالله
اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم
دوست عزیزبهتون توصیه میکنم براش دعای معراج .اسماالحسنی وکنزالعرش بخونیدمعجزه هامیکنند این 3دعا

9 پسندیده

من حال شمارودرک میکنم خواهربزرگه ی من بخاطرشوک عصبی که بهش واردشد ام اس گرفته 3تا داخل مهره های گردنش وهم 15تاداخل مغزش دردی که اون میکشه یه طرف عذابی که مامیکشیم یه طرف خدانصیب هیچ مومن ومسلمانی نکنه خداهمه ی مریض هاروشفابده

10 پسندیده

خدا کمکتون کنه، و به خواهرتون سلامتی بده

7 پسندیده

این بیماری، خیلی وحشتناک نیست، فقط کافیه شادی و خوشحالی بیارید تو زندگی، اونم اذیت نمیکنه
دردش فقط موقع تزریقه با یه نفس عمیق کشیدن، تموم میشه.
مهم دل ادماست، فقط دلها به خدا وصل بشه و ارتباط قطع نشه کلی انرژی و امید برمیگرده.
بیخیال این بیماریها بشید خیلی درگیر نشید اصلا فراموشش کنید چون اصلا مهم نیست.
عذاب و ناراحتی و… کنار بزارید و لبخند روی لبهاتون بیارید

9 پسندیده

سلام دوست عزیز
برای خواهرتون آرزوی سلامتی میکنم
و ازتون خواهش میکنم که کتاب شفای زندگی اثر لوییز هی با ترجمه سرکار خانم گیتی خوشدل رو حتما هم خودتون و هم خواهرتون مطالعه بفرمایید. معجزه همواره در یک قدمی شماست.
این کتاب دریچه به روی زدودن تمام بیماریها و ناراحتی هاست.
شفای زندگی…لوییز هی.pdf (2.2 مگابایت)

8 پسندیده

ممنونم دوستان عزیز محبت هاکردیدانشاالله سالم وسلامت باشید

8 پسندیده

یسسسسسس :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::v:⁩⁦:v:⁩⁦:v:⁩⁦:v:⁩

4 پسندیده

عزيزم
واقعا خیلی سخته
میگه مریض داری از مریض بودن خیلی سختتره
این صبر و تحمل شما واقعا یک شاهکاره
امیدوارم همه از این امتحانات سربلند بیرون بیان
آمین