درک مفهوم گوینده انیمیشن

سلام دوستان.من تازه وارد هستم.خوشحال میشم کمکم کنید. موضوع این تا وقتی که من متن انگلیسی داستان رو می خونم معنی هم متوجه میشم ولی وقتی متن جلوم نباشه و گوینده داره می خونه کامل متوجه معنی متن نمیشم . جعبه لاینترم هم همین مشکل رو دارم. توی جعبه میره معنی تا حدودی فراموشم میشه ولی خود متن داستان رو می خونم کامل میدونم.شما هم این مشکل رو داشته اید؟

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی شاهزاده هملت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

9 پسندیده

سلام فقط میتونم بگم تکرار تکرار تکرار

8 پسندیده

و همینکه در جعبه لایتنر واسه منم یادگیریه لغات سخته من لغات جدیدو مینویسم تو یه دفتر
شمام امتحان کنید😊

9 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
بنظرم شما در ابتدای مسیر یادگیری زبان هستید و در ابتدای مسیر همیشه اینگونه مشکلات وجود داره، بهتره اصلا بهش توجه نکنید و به مسیر خودتون ادامه بدید چون با تلاش شما این مشکلات به مرور زمان برطرف میشه . هرچقدر میتونید داستانها رو گوش بدید . هم با متن و هم بدون متن ، مطمئن باشید به امید خدا به زودی به نتیجه دلخواه می رسید
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

12 پسندیده

همت بلند دار که مردان روزگار
از همت بلند به جایی رسیده‌اند

سلام؛ یه مقدار تکرار رو بیشتر کنید، تلاشتون و تمرکزتون رو زیاد کنید، به زودی به نتیجه دلخواهتون میرسین، هیچکس یه شبه به موفقیت نرسیده جز اینکه «باد آورده را باد می‌برد»

10 پسندیده

سلام
من اولین باری که زبانشناس نصب کردم داستان های بچه گانه رو دانلود کردم.
درس اول جوجه اردک زشت رو باز کردم انگار که افتادم تو سرزمین های فضایی :alien:
وای خدا این متن چی داره میگه ؟ چرا گوینده اینجوری حرف میزنه؟
یا خدا یک کلمه هم بلد نیستم …
اول نفس عمیق کشیدم خیلی با صبر و حوصله، ابتدا متن بدون صوت رو خوندم چندین بار خوندمش بعد نگاهی به ترجمه کردم که آیا متوجه شدم یا خیر؟
بعدش صوتش را با دقت گوش دادم، به حالت خوندنش، سرعت بیانش بیشتر توجه کردم بعد یک هفته چشم بسته صوت را گوش دادم هر چی گوینده می‌گفت ناخودآگاه تو ذهنم داستانش تصور میشد.
فقط صبر و حوصله خرج بدید و چندین بار در روز داستان با متن گوش بدید حتما تمرکز کافی داشته باشید این خیلی مهمه.
بعد چند روز که گوش هاتون به صدای گوینده آشنا شد میتونید بدون متن گوش بدید.

12 پسندیده

همه مهارت ها لازمش تکراره انقدر باید براتون تکرار شه که تلفظ و معنی و املا کلمه ملکه ذهنتون بشه مثل یه کلمه زبان فارسی سعی کنید بیشتر بشنوید و بیشتر بخونید و گسترده خوانی داشته باشید خیلی کمک میکنه

10 پسندیده

ممنونم از نظرت.بهتره منم همین کارو کنم.

6 پسندیده

سلام ممنون از نظرتون.بله ابتدای کار هستم .و هروز و هر شب زیاد وقت میزارم و زیاد گوش میدم و تکرار می کنم. امروز قصد دارم بدون متن گوش بدم و تکرار کنم.البته داستانهایی رو که بلدم.

5 پسندیده