تمام کلماتم خوانده شده ام برگشته و همه آبی شدند

سلام
از پریروز که ورژن جدید برنامه رو نصب کردم پس از بازیابی اطلاعاتم دیدم تمام کلمات خوانده شده من آبی شده.

چند بار دوستان پشتیبانی بکاپ های قدیمی من رو برگردوندند ولی هر روز صبح مجدد این اتفاق تکرار میشه.
من قبلا از دو دستگاه استفاده میکردم و فکر میکردم این اتفاق برای همین افتاده ولی از دیروز تا الان فقط از یک دستگاه استفاده میکنم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

8 پسندیده

سلام

قدری تامل بفرمایید تا مشکل فنی شما بررسی بشه.

8 پسندیده

خیلی ممنونم.الان چند روزه که نتونستم به خوبی با برنامه کار کنم و همه چیزایی که خوندم برمیگرده به قبل و دوباره باید کلماتم رو از اول ذخیره کنم.

8 پسندیده

امکانش هست پیگیری بفرمایید، هنوز علی آقا مشکل من رو ندیدند.

6 پسندیده

ببخشید من محل کارم نیستم و ببیرونم
من ۳ تا پشتیبان آخرتون رو منتقل کردم به یه جای دیگه. همون قبلی الان در دسترس هست. البته پیرو چیزی که در تیکت پشتیبانی فرموده بودید. اگه چیز دیگه‌ای نیاز هست بفرمایید

5 پسندیده

خیلی ممنونم بخشید واقعا زحمت دادم ولی مشکلی که هست الان چهارمین باره که از همین روش داریم استفاده میکنیم. و اگر هم من این رو برگردونم اولین باری که بکاپ بگیرم باز این اتفاق میوفته. بیشتر نگرانم که با همین روش برم جلو و بکاپ نگیرم بعد برای بروزرسانی یا هر اتفاق دیگه ای بکاپی موجود ندارم. نمیشه مشکل رو برطرف کنیم؟

4 پسندیده

یه مشکل دیگه ای هم که برام با برگردوندن این بکاپ پیش اومد اینه که چرخه 53 روزم از بین رفت :thinking:

3 پسندیده

یعنی میفرمایید وقتی بکاپ میگیرید تمام لغات سفیدتون آبی میشه؟ یا وقتی بازیابی میکنید؟

4 پسندیده

وقتی بکاپ میگیرم بعد وارد هر درسی که بخوام بشم ارور میده. اجازه ورود به درس رو بهم نمیده تنها راه خروج از برنامه هستش. وقتی از برنامه خارج بشم و دوباره وارد بشم همه کلامات برمیگرده به پیشفرض و آبی میشه. عملا اگه بکاپ بگیرم همه چیز به هم میریزه.
اگه بکاپ هم نگیرم برای به روزرسانی به مشکل میخورم. فکر کنم بهتره تا از بکاپ سالم من خیلی زمان نگذشته الان درست کنیم.

3 پسندیده

شما برنامه ای برای تولید نسخه تحت وب ندارید که هم این مشکل حل بشه و هم دستگاه های آیفون بتونند از برنامه شما استفاده کنند؟

3 پسندیده

من مشکلتون رو پیدا کردم و دارم سعی میکنم حلش کنم. ولی هنوز به نتیجه نرسیدم. فقط نکته‌ای که خدمتتون بگم ربطی به پشتیبانگیری نداره. و شما سعی کنید زیاد پشتیبان بگیرید که اطلاعاتتون نپره. در مورد پاره شدن زنجیره میتونید تایم گوشیتون رو عقب بکشید و مطالعه کنید :wink:
یا اینکه من بعد حل مشکل براتون درستش میکنم

5 پسندیده

عالیه، ولی اگه من الان پشتیبان بگیرم دوباره باید برگردم از ۱۸ آذر، بخونم. چون تا پشتیبان میگیرم شروع میکنه به ارور دادن و بعد از خروج از برنامه کلماتم ریست میشه. حتی اگر خواستید امتحان کنیم یه زمانی باشه که شما خلوت باشید تا من بکاپ گرفتم اگه مشکلی پیش اومد شما برام برگردونید.

4 پسندیده

تخصص خود من شبکه های کامپیوتری هست، فکر میکنم شما برنامه نویس زبان شناس باشید، خیلی خوشحال میشم اگر بتونم یه سری موارد رو در مورد برنامه با شما یا برنامه نویس اصلی و توسعه دهندگان مطرح کنم. حتی اگر کمکی از دستم بر بیاد انجام بدم. برنامه خیلی خوبی آماده کردید، الان قطعا بهترینه ولی اینکه مدت زیادی بهترین بمونه بستگی به تصمیمات الان شما داره.

4 پسندیده