تالار زبانشناس

خطای نرم افزار زمان اجرای دروس بصورت آفلاین

سلام
متاسفانه چند روزی هست که نرم افزار زمان اجرای بعضی از دروس دانلود شده این خطا رو میده و زمانی که آنلاین میشم دوباره شروع به دانلود میکنه و درس رو میاره…
کسی هست که این مشکل رو داشته باشه؟!
Error opening lesson, retry may fix the problem

8 Likes

سلام . بله منم دیروز برام پیش اومد
یه درس رو که دانلود کرده بودم رو باز نمی کرد ، دوباره دانلود هم نمی کرد حتی !
مجبور شدم درس رو پاک کنم و دوباره دانلود کنم

6 Likes

سلام دوست عزیز

لطفا داخل برنامه شده و مجددا مشکل را ایجاد فرمایید. سپس از طریق خود برنامه داخل قسمت «پشتیبانی، ارتباط با ما» شده و یک پیغام برای ما ارسال کنید.

7 Likes

سلام منم همین مشکلمه و پیام برای پیشتیبانی ارسال کردم و منتظرم…

7 Likes

یعنی من این نرم افزار رو خیلی دوست دارم که تا الان به خاطر این خطا پاکش نکردم…
همانا بسان فرزندی است که بی ادبی کرده ولی ناتوان از راندنش هستم، باشد که عاقبت به خیر شود

8 Likes

خطاهاشو هم گزارش نمیده. پنهانکاری میکنه :sweat_smile:

10 Likes

سلام.وقتی لایتنر کار می کنم آرم زبانشناس مرتب میاد بالا تو نوار بالای صفحه که میری خط دانلود رو نشون میده مینویسه یک در صف .محترمانه یعنی سر کاری بود برو به کارت برس.این اتفاق چندین بار میافته.بعد از آخرین بروز رسانی اینجور شد.کلا چی بهش دادین خورده اینجور شده.تا قبل از بروز رسانی حالش خوب بود.اکثر درسها رو آفلاین باز نمی کنه

8 Likes

سلام. منم همین الان به این مساله برخوردم و خواستم بیام مطرح کنم دیدم شما مطرح کردین.

فک میکنم صوت مورد نظر رو دانلود می‌کنه.

آقای ناصری آیا میشه کاری کرد دانلود نشه؟

@hnaseri

8 Likes

لایتنر؟

توی تنظیمات هست

7 Likes
7 Likes

بله لایتنر.

اگه منظورتون اینه :point_down:

در هر چهار حالتش دانلود می‌کنه

5 Likes

میدونم مشکل خاصی نیست اما رو اعصابه.البته نخوندن درسها داره بدمشکلی میشه آخه امروز 3 بار خارج و دوباره وارد شدم تا با اینترنت دوباره درس رو باز کرد.راستش دیگه میخواستم حذف و دوباره نصب کنم.

5 Likes

Noooooooo :point_down::point_down:

گزینه آخر

6 Likes

خب این باید مربوط به دیکشنری باشه. که در هر صورت باید تلفظ کنه. چرا باید برا تلفظ بره تو حالت دانلود؟

4 Likes

اینکه میشه حذف صورت مسئله قبلا تلفظ میکرد مشکل هم نداشت.

5 Likes

ویس های چند کیلو بایتی برای تلفظ کلمات رو دانلود میکنه، فایل دیکشنری ها فقط متنه…
یکبار که دانلود میشه، توی پوشه data باقی میمونه برای استفاده آفلاین

6 Likes

روی گزینه UK یا US توی لایتنر و دیکشنری ضربه بزنید، بصورت دستی و در صورت دلخواه و نیاز دانلود انجام میشه

4 Likes

قبلا چرا اینطوری نبود؟

به قول دوستمون حذف صورت مساله است. برفرض اون “تلفظ نکن” رو بزنیم، وقتی تلفظش رو بخوایم باز دانلود میشه. به نظرم خیلی رو اعصابه هر دم این دانلود ظاهر میشه

5 Likes

قبلا هم بود اما نوتیفیکیشن نداشت

5 Likes

قبلا چون نشون نمیدادیم دانلود میشه. شاید بهتره کلا نشون ندیم.

7 Likes