قدر لحظه های با ارزش زندگیمون رو بدونیم

سلام دوستان عزیز این ویس رو صبح گوش دادم و دوست داشتم برای شما هم به اشتراک بزارم.
امیدوارم که هممون قدر لحظه های زندگیمون رو بدونیم. و هر روز قدمی هر چند کوچک برای بهتر کردن زندگیمون در تمام ابعادش اعم از روابطمون و افکارمون و رفتارها و یادگیری و سلامتی و… برداریم
در خدا شاد و پیروز باشید :smiling_face_with_three_hearts:

دوست عزیزم سلام
آیا میدونی اتفاقایی که در طول روزها و هفته ها و ماه ها و سال‌ها، در زندگی ما میوفته از کجاست!!!
دوست عزیزم تمام اتفاقایی که برای ما میوفته به واسطه پیام هایی که از طرف خود ما به جهان هستی ارسال میشه
حتما میدونی که جهان هستی نقش یک آینه رو فقط ایفا میکنه
یعنی وقتی شما برای وقت خودتون ارزش قائل نمیشید جهان هستی هم، برای وقت های شما ارزشی قائل نمیشه و موقعیت های طلایی رو هیچ وقت بر سر راه شما قرار نمیده.
وقتی که شما هنوز داری با آدم های بی هدف رفت و آمد میکنی داری به جهان هستی این پیام رو ارسال میکنی که من لیاقت همنشینی با انسان های فهیم و بزرگ رو ندارم. و جهان هستی هم اون انسان های بزرگ رو بر سر راه تو قرار نمیده.
وقتی که شما مشغول نق زدن و گیر دادن به زمین و زمان هستین دارین به جهان هستی این پیام رو میدین که نقطه توجه و تمرکز من روی کمبود ها و نقطه ضعفه ها و شکست ها و خرابی هاست و جهان هستی هم شکست ها و خراب ها وضعف های بیشتری رو به شما نشون میده

وقتی که شما دارین از خودتون و نعمت ها و داشته ها و نقات قوت خودتون تعریف می‌کنید دارید به جهان هستی این پیام رو ارسال می کنید که من مشتاق دریافت نعمت ها و خوبی ها و موقعیت های عالی هستم
وقتی که شما برای مطالعه ی کتاب های خوب وقت میزارید دارید به کائنات این پیام رو میدین که من برای بالا بردن سطح فهم و درک و شعور خودم ارزش قائل هستم و کائنات هم با تمام لشکرش برای بالا رفتن فهم و درک و شعور شما بهتون کمک میکنه
وقتی که شما ورزش رو جزو برنامه هاتون میزارین دارین این پیغام رو به جهان هستی ارسال میکنید که من برای سلامتی خودم ارزش قائل هستم و جهان هستی هم راه های سریعتر و آسونتری رو برای بالا بردن سلامتی به شما معرفی می‌کنه.

وقتی که شما مواظب زبانتون و افکارتون و رفتارتون هستین و برای کنترل این ها در طول روز برنامه ریزی منظمی دارید دارید به کائنات این پیام رو می فرستید ه من دوست دارم انسان بهتر و والاتری باشم و کائنات هم روز به روز با قدرت بالای خودش به طور بسیار عجیبی از شما انسان بهتر و والاتری میسازه.
وقتی که شما به همسر و فرزندتون و خانوادتون ابراز علاقه می کنید دارید به کائنات این پیام رو می فرستید که من دوست دارم زندگی وخانواده نمونه ای داشته باشم و کائنات هم به عنوان یک حامی بزرگ در این مسیر همراه شما و اسپانسر شما میشه.
وقتی که شما از پول خرج کردن نمیترسید دارید این پیام رو به کائنات می فرستید که من به قانون وفور و فراوانی ایمان دارم و کائنات هم اسم شما رو در لیست استفاده کننده از فراوانی ها قرار میده
وقتی شما یه کاری رو نیمه کاره رها میکنی داری به کائنات این پیام رو میدی ک من توانایی انجام یک کار رو ندارم و کائنات هم دیگه کارهای خوب و بزرگ رو سر راه شما قرار نمیده.

وقتی شما به مخلوقات خداوند احترام میزاری دارید این پیام رو به کائنات اعلام می کنید که، همه مخلوقات خداوند خوب هستن و کائنات هم در برابر این ذهنیت شما فقط انسان های خوب رو در مسیر زندگی شما قرار میده.
بله دوست عزیزم همه اتفاق های روزها و ماه و سال هایی که برای ما میوفته حاصل افکار و گفتار و رفتار خود ماست لطفا مواظب افکار و گفتار خودتون باشید چون همین ها هستن
که با سرعت تبدیل به اتفاق ها زندگی خود ما میشن.

1 پسندیده