یادگیری با وایتبرد

سلام دوستان

اخیرا در یادگیری زبان آلمانی هرچه جلوتر میرم و مطالب بیشتری یاد می‌گیرم، مطالب قبلی رو فراموش می‌کنم. به خصوص که بعضی لغاتش واقعا سخته. به شخصه با wh-question هاش خیلی مشکل دارم. بنابراین تصمیم گرفتم جملات کلیدی و کاربردی رو جلوی چشمم قرار بدم که مدام برام تکرار بشن. یه وایتبرد کوچولو گرفتم و این جملات رو روش می‌نویسم و هر هفته دو تا جمله رو باهاش کار می‌کنم. گفتم شاید به کارتون بیاد اینجا عکسش رو براتون بذارم. :point_down:

36 پسندیده

سلام.

چقدر خوشرنگن…هم هولدراش و هم خودش…دقیقا سلیقه دخترونه رو رعایت کردید…صورتی و کیتی!

منم یه وایت برد بزرگ تو اتاقم دارم…با آهنرباهای رنگی و خوشرنگ

هم برا نوشتن جملات انگیزشی, هم مواردی مثل مورد شما و هم یادآوری برخی اهداف کوتاه مدت ازش استفاده می کنم.
یه وقتایی حسرت می خورم که چرا کل اتاقم وایت برد نیست…یا به جای آهنربا, گچ ربا/چوب ربا هم داشتیم که می شد هر جای اتاق هر کاغذی رو براحتی نصب کرد.

لذت ببریدو موفق باشید تو مسیر زبان آموزی :tulip:

10 پسندیده

اگر منزل خودتون هست می تونین از شیشه هایی که جای وایت برد اخیرا ارائه شده و شفاف هستند استفاده کنین می تونن ابعاد بزرگتری از وایت برد داشته باشند و کل دیوار رو تبدیل به وایت برد کنند. نصبشون هم خیلی سخت نیست توی نت سرچ کنین پیدا می کنین قیمتشون رو اطلاع ندارم

9 پسندیده

سلام. متشکرم

راستش, موندگار نیستم…خدا بخواد در آینده ای نزدیک

قبلاها, تو خوابگاه همین مشکل رو داشتم…و البته وایت برد هم نمی شد نصب کرد

این شد که از این پلاستیک!های بزرگ رو دیوار نصب کردمو کاغذام رو اونجا نصب می کردم…یا روی پرده ای که رو تخت نصب کرده بودم…چه دورانی بود!

8 پسندیده

منم از نصب کاورهای a4 و پنجره های بد بخت استفاده مشابه ای داشتم به نظرم به همون اندازه موثر بود ولی مثل شما در این آرزو بودم کل خونه وایت برد بود :joy:

8 پسندیده

باور کنید اصلا نگاش نکردم :rofl: دیروقت بود، فروشنده میخواست مغازه‌شو ببنده، اینو داد دستم منم آوردمش :see_no_evil:

از همین آهنربا‌های دوسر بگیرید. همینا که تو عکس بالا هست. میشه همه جا چسبوندش.

مرسی عزیزم. :heartbeat:

6 پسندیده

شما مگه اینا رو با چسبای زیرشون به کمد نچسبوندید؟
آهنربا و کمد! مگر اینکه فلزی باشه.

سلامت باشید و پر از جوشش

7 پسندیده

البته من دو سالی تو دانشکده مون, به خاطر کمبود جا, به جای آزمایشگاه, تو یه کانکس ساکن بودم و البته من, نهایت استفاده رو ازش بردم…کل دیوار, فلزی بودو من هم دیوار رو با نوشته ها و آهنرباهام رنگارنگ کرده بودم. یادش به خیر!

9 پسندیده

چرا خودش چسب داشت و دو تیکه است. تیکه‌ی اولش چسبیده تیکه‌ی دومشم آهنربا داره و جدا میشه. دیگه کاغذی چیزی بخواید میذارید لای دو بخش

9 پسندیده

مساله همین چسبه س :cry::grin:

به نظر شما مامان من اجازه میدن که دیوار نازنین خونه شون رو با این چسبایی که درو دیوار رو خراب می کنه… رنگی کنم.

برا همین وایت برد هم کلی سخنرانی کردیم که بالاخره راضی شدن :joy:
نهایت تلاش من همون دو تا میخ وایت برده :joy:

9 پسندیده

ای بابا چیزی که از اتاق کم نمیشه. اتفاقا اتاقم خوشرنگ میکنه.

من اینارو خیلی وقته چسبوندم. وایتبردو که آوردم گفتم همونجا آویزون کنم که اتاقو میخکاری نکنم. :see_no_evil: اینجوری روبه‌روی تخته مدام جلوی چشممه

9 پسندیده

کاملا موافقم

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

9 پسندیده

منم وایت برد دارم کم میارم از آینه اتاقم استفاده میکنم اگه بازم کم بود روی در کمدم مینویسم (سمت داخلش آینه اس)
الان که دارم فکر میکنم روی شیشه پنجره هم میشه نوشت :thinking:
آینه ی سرویس هم خوبه ها :joy:
البته فکر کنم بعدش بندازنم از خونه بیرون
همین الان چند جای دیگه هم به ذهنم رسید :grimacing:

10 پسندیده

سلام پروین جان
به به ادم لذت میبره این تجربیاتتون رو میبینه. :grin: :ok_hand: :ok_hand:
من یبار اومدم رو یسری کاغذ نکته نوشتم یکیشو چسبوندم جلوی ظرفشویی یکیشم ورودی سرویس .
قضیه خوب بود تا اونجایی که مهمون اومد و همه کاغذا رو کندم :sweat_smile:
خلاصه کار خوبی میکنید باریک :white_flower: :white_flower:

11 پسندیده

من اگه چیزی بنویسم جلو چشم باشه دیگه نمیبینمش کلا :sweat_smile::joy::joy:
تو دفترچه روزانم باشه خوبه ولی

11 پسندیده

جالبه
اما دوره ی Assimil رو هم امتحان کنید که بر پایه ی یادگیری ناخودآگاهه (دیگه عمرن چیزی یادتون بره)

لوکا لامپاریلو هم با استفاده از همین دوره زبان هاشو یاد میگیره

14 پسندیده

خیلی ممنونم آقا فرزاد

اطلاعاتتون درمورد منابع خیلی زیاده ماشالا

اپ‌ رو نصب کردم ولی وقت نکردم بررسیش کنم، باید براش وقت کنار بذارم. از تالار اومدنم کم میکنم :grimacing:

9 پسندیده

الان داری تهدید رو به فرصت تبدیل می کنید؟ روا ندار با ما :joy:

8 پسندیده

ای بابا. یادم نبود این همه نکته‌بین و ریزبین توی تالاز هستن :joy:

نه هستم در خدمتتون فقط کمی کمتر. :crazy_face:

9 پسندیده

آقا فرزاد بپرسم که این دوره چیه یا نپرسیده میگین؟ :grin::sweat_smile:

10 پسندیده