از دسترس خارج شدن تصاویر در حالت آفلاین

سلام. صبح همگی به خیر

به یه مساله با دیکشنری برخوردم. ممنون می شم اگه پیشنهاد/راه حلی دارید در این زمینه بفرمائید
نسخه 7.2.6

قبلا وقتی آنلاین بودم و دیکشنری باز، اگه واژه ای محتوی تصویر بود، این تصویر حتی زمانی که آفلاین بودم نشون داده می شد اما یکی دو روزی هست که امکان دیدن تصویر در حالت آفلاین از بین رفته! :thinking: :face_with_monocle:

6 پسندیده

برای منم پیش آمده با وجود دانلود دیکشنری ها و آفلاین بودن آنها تصاویر نشان داده نمی شدند.

4 پسندیده

سلام…شما چه نسخه ای از زبان شناس رو دارید؟ تنها تغییر تو سیستم من فقط آپدیت کردن زبانشناس بود…نسخه 7.2.6

تو فولدرای زبان شناس هم جایی ندیدم که برا تصاویر فولدری درست شده باشه…صرفا فایلای تلفظ هست که براشون فولدر ساخته شده

@hnaseri
@golmirzaei

3 پسندیده

من همیشه آخرین نسخه رو دارم و هر به روز رسانی رو بلافاصله انجام می دم 7.2.7
فقط من هیچ وقت آفلاین کامل نشده بودم که به لطف قطع اینترنت کشور متوجه موضوع شدم.

4 پسندیده

سلام @tatym , @asobhani-lte
من امتحان کردم
مشکل شما به خاطر پاک کردن حافظه پنهان برنامه است، چون تصاویر در حافظه کش نرم افزار ذخیره میشن که با پاک کردن اون، تصاویر(دوره ها و دیکشنری) هم پاک میشن

6 پسندیده

سلام. متشکرم ولی کش رو پاک نکردم…مطمینم

5 پسندیده

من دوبار امتحان کردم، هر دوبارش همین اتفاق افتاد
شما هم یه بار امتحان کنید

یا از نرم افزار هایی مثل clean master استفاده میکنید
یا اینکه واقعا مشکل یه جای دیگه‌ست

5 پسندیده

اپ کلین مستر رو داشتم.,.خیلی وقته ولی این مشکل رو هیچوقت نداشتم…البته چند روز پیش کلین مستر رو هم ان اینستال کردم

الان باز تصویر یه واژه رو در حالت آنلاین دیدم…و تونستم آفلاین, تصویر اون واژه رو هم ببینم…ولی خب, قبلیا کلا نابود شدن :cry:

5 پسندیده

دیگه صاحب اثر باید بیاد پاسخ بده…

5 پسندیده

امیدوارم.

خوب بود می شد فایل های صوتی و تصویری دیکشنری ها رو یکجا دانلود کرد که مجبور نباشیم برا چنین مواردی آنلاین شیم…@hnaseri باز

2 پسندیده

اینطوری حدود ۲ گیگ باید برای فقط لانگمن خرج میکردید…

3 پسندیده

دیکشنری کامل یعنی به همراه تلفظ ها و عکسها خیلی حجم بالایی داره.

3 پسندیده

سلام @hnaseri

متشکرم…پس امکانش نیست, حداقل برا من…چون مشکل فضای ذخیره سازی رو دارم.

در مورد پرسش اصلی, آیا دلیل خاصی داره؟ چرا تصاویر حذف شدن؟

2 پسندیده

ما تغییری در ساختار دیکشنری ندادیم. برای همین دقیقا نمیدونم چه اتفاقی افتاده. شاید بعضی مواقع کش شدن.

2 پسندیده

سلام. وقت تون به خیر

تصاویری که از دیکشنری دانلود می شه تو چه آدرسی ذخیره میشن…چون فولدر مربوط به زبانشناس صرفا دو فولدر تلفظ و فایلای درساس…و فولدر خاصی برا دیکشنری ها نبود۱
@hnaseri
@rokni

2 پسندیده

سلام
راستش من نباید در این مورد حرفی بزنم، چون واقعا نمیدونم
آقای گلمیرزایی یا آقای ناصری باید جواب بدن

ولی فکر کنم توی قسمت های کش نرم افزار باید باشه، که به راحتی قابل مشاهده نیست

2 پسندیده

متشکرم…احتمال می دادم فایلای تصویر هم مشابه فایلای تلفظ در دسترس باشن

2 پسندیده

به احتمال زیاد قابل دسترسی ان، و فکر کنم با mixplorer بتونید ببینیدشون

2 پسندیده