معرفی بهترین فیلم ها و سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی

سلام
شما صاحب اختیارین میترا خانوم
بابت معرفی فیلم وسریالتون هم مرسی :pray:

سریال ویچر رو خیلی تعریفش رو میشنوم و جز سریال های پر بیننده نت فلیکس بود
ولی وقت نشده ببینم

6 پسندیده

سلام به روی ماهتون :hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom:صبحتون پرازشور و نشاط جوانی :hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower:
شرمنده نفرمایند :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: :hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom:ارادت دارم خدمتتون :hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::tulip:
خواهش میکنم :hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::tulip::tulip::tulip::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
ویچر من چند قسمتش رو دیدم جالب بود دوتاقسمت اولش یکم گنگ اما به مرور خوب میشه حتما ببینید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom:

6 پسندیده

اولییشو به شدت توصیه می کنم⁦. :ok_hand:t2: ⁩⁦ :ok_hand:t2: ⁩⁦:ok_hand:t2:⁩

6 پسندیده

انیمیشن کلاوس

jpeg

خلاصه داستان

جسپر عضو خانواده ای ثروتمند می باشد که به کار مبادلات پستی می پردازند. جسپر بسیار تنبل و بداخلاق است و از این رو پدرش او را به آکادمی آموزشی پست سلطنتی میفرستد تا کار خانوادگیشان را یاد بگیرد اما او به عنوان بدترین دانش آموز آکادمی انتخاب میشود. پدرش او را به منطقه ای نزدیک قطب شمال میفرستد و شرط میگذارد اگر در سال او نتواند ۶۰۰۰ نامه ارسال کند از خانواده طرد خواهد شد و…

کارگردان:سرجیو پابلوس

موسیقی: آلفونسو جی. آگلار

توزیع‌کننده:نت‌فلیکس

تاریخ های انتشار: ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (اکران فیلم) ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹(انتشار دیجیتالی)

شرکت تولید:سرجیو پابلوس انیمیشن استودیوز،آترسمدیا سینه،انیونچورا

بازیگران:جیسون شوارتزمن،جی. کی. سیمونز،رشیدا جونز،جون کیوسک،ویل ساسو ،نورم مک‌دانلد

فیلم‌نامه‌نویس: زک لوییس، جیم ماهونی

12 پسندیده

نائوشیکا از دره باد

Nausica_of_the_Valley_of_the_Wind

نائوشیکا از درهٔ باد یک فیلم انیمه‌ای ژاپنی
در سبک خیال‌پردازی علمی-تخیلی و ماجراجویی محصول سال ۱۹۸۴، به نویسندگی و کارگردانی هایائو میازاکی است. این فیلم از محصولات استودیو جیبوری و از آثار فیلمساز بزرگ ژاپنی هایائو میازاکی به‌شمار می‌رود که بر اساس مانگایی به همین نام در سال ۱۹۸۲ ساخته شده‌است.

نائوشکا از درهٔ باد فیلمی حماسی است که در مقیاس زمانی و زیر سبک پسا-رستاخیزی روایت می‌شود.

از صداپیشگان این فیلم می‌توان به سومی شیماموتو، گورو نایا، یوجی ماتسودا، یوشیکو ساکاکیبارا و بین شیمادا اشاره کرد. این انیمیشن در سال ۲۰۰۵ صداگذاری انگلیسی شد.

این فیلم در وبگاه بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها در زمره ۳۰ اثر علمی-تخیلی برتر مصور تاریخ سینما آورده شده‌است.

10 پسندیده

سلام دوستان عزیزم :tulip::rose::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom:عصر شبانگاهی زندگیهاتون پر از موسیقی های گوش نواز و دلنواز :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom:

امروز دوست نازنیینم @sepide-str یک فیلم بسیار جذاب و پرآهنگ معرفی کردند که وقتی دیدمش کلی کیفور شدم ازش بینهایت سپاسگزارم :tulip::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom:مرسی سپیده جوون :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:امیدوارم شما هم از دیدنشون لذت ببرید و حال دلتون شاد بشه :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus:

نام فیلم: Descendants (فرزندان شرور) 1.2.3

داستان:

ماجرا در شهری فانتزی و امروزی به نام آرادون اتفاق می‌افتد. جایی که ۲۰ سال پیش دلبر با دیو ازدواج کرد و حدود ۶۰۰۰ تا از دوستان نزدیک خود را دعوت کردند!

پس از اینکه دیو تمام قلمروهای پادشاهی رو متحد کرد و خود به عنوان شاه ایالات متحده در «آرادون» انتخاب شد شروع به جمع‌آوری شخصیت‌های بدجنس و شرور و تبعید آن‌ها را به یک جزیره ی دورافتاده با یک حصار جادویی کرد. اکنون پسر آنها، بن -که قرار است به زودی شاه شود- تصمیم می‌گیرد فرصتی را برای بچه‌های آن افراد شرور فراهم کند تا به آرادون آمده و یک زندگی معمولی داشته باشند.

ستاره‌های فیلم داو کامرون، کامرون بویس، بوبو استوارتو سوفیا کارسون که در فیلم با نام‌های مل ایوی جی کارلوس هستند به عنوان فرزندان شخصیت‌های پلید دنیای کارتون ایفای نقش می‌کنند که مأموریت آن‌ها این است که عصای پری مادر خوانده را دزدیده و والدین خود را از جزیره آزاد کنند.

تاریخچه
این فیلم در تاریخ ۳۱ ژوئیه سال ۲۰۱۵ از کانال دیزنیعرضه شد، و بیش از ۶٫۶ میلیون بیننده به آن رأی مثبت دادند.[۲]

آهنگ:

شناسنامه فیلم ۲۰۱۵

اینجا هم میتونید دانلودش کنید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

9 پسندیده

سلام میترا جونم
خوشحالم که دوست داشتی :rose::rose:
من برای دومین بار هم میخوام ببینمش خیلی شاد و رنگی رنگیه :heart_eyes:

8 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزدلم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom:
واقعا محشر بود دستت طلا خانم من کلی باهاش حال کردم :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

9 پسندیده

سلام
اینجوری که شماها دارید تعریف میکنید، حس میکنم باید هرچه زودتر برم اینو ببینم…

9 پسندیده

سلام میترا خانم عزیز.ممنون از زحمتی که میکشید.
کم پیدا هستید.کجایید بابا؟
@sepide-str شما کجا تشریف دارید.پیدا میدا نیستید.
شما مگه قول نداده بودی به من که تو چالش ها شرکت کنی

8 پسندیده

سپیده جون مرسی بابت معرفی این فیلم
بخاطر رنگ موی بنفش دختره هم که شده نگاش میکنم :sweat_smile:
گذاشتم تو لیستم کم کم باید شروع کنم هم گسترده خوانی کنم هم فیلم نگاه کنم.
هم تعریفش رو دادی و هم گفتی برای ما مبتدیا قابل فهمه مشتاق شدم.
بازم مرسی :kissing_heart:

10 پسندیده

جالب به نظر میاد‌…

10 پسندیده

سلام جناب @rokni گرامی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom:ظهرتون فرح بخش :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom:
حتما ببینید :wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

8 پسندیده

سلام آقای @R.min عزیز :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom:ظهر زندگیتون پر از موسیقی های شاد :tulip::rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower:
زیر سایه تون :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower:همین اطراف نامحسوس نظاره گر شما دوستان هستم :wink::wink::wink::wink::wink::wink::blush::blush::blush::blush::blush:خواهش میکنم من که کاری نکردم استاد گرامی :blush::blush::blush::tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom:ارادت :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom:

9 پسندیده

سلام جناب @aaaooo :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom:ظهرتون سرشار از تلالو نورهای آفتاب تابان :tulip::rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom:
واقعا فیلم شادی حتما ببینید :wink::wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom:

9 پسندیده

:joy::joy:
فقط فکر کنم به درد آقا پسرا بخوره ها :grin:
آخه فیلمِ خیلی گوگولیه

8 پسندیده

شرایطم فعلا خوب نیست شرمنده ام بخدا :see_no_evil:
انشالله جبران میکنم یه روزی

8 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم :rose:
برای سرگرمی هم شده نگاه کن خیلی باحاله :heart_eyes:

8 پسندیده

:joy:
خیلی گوگولی بود… کلا نیمساعتم نشد دیدنش، از بس که هی میزدم جلو
:joy::joy:

7 پسندیده

مخصوص ما خانوماست دیگه :joy: عاشق رنگ و لباس و رقص و …

7 پسندیده