چالش کتابخوانی زمستان 98 ❄

هم نداره دیگه :joy: کدوم هم ؟
انگار من پدر موفقیت ایرانم :joy:

ممنونم . همچنین شما :rose:

7 پسندیده

اینکه بیشتر از 70درصد لغات هر پارت رو بلدید فکر میکنم نباید مشکلی باشه برای خوندنش
من لغت های نمیدانم برای این کتاب سه هزار و خورده ای هست ولی وقتی نگاه کردم دیدم بعضی هاشو میدونم چون قبل از این برنامه هم کتاب میخوندم دایره لغاتم بد نیست امیدوارم مشکلی نداشته باشم برای خوندنش یکم سرعتم رو کم میکنم که اگه لغت های جدید زیاد داشتم بتونم مسلط شم شایدم هر پارت رو چند بار گوش دادم

4 پسندیده

سلام شب ۲۰۲۰ میلادیتون بخیروشادی سال جدید میلادی برهمگی مبارک :gift::cloud_with_snow::snowman::gift::cloud_with_snow::snowman::gift::cloud_with_snow::snowman::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose:

خب امشب ۱بخش جدید به آپ اضافه شده که بسیار جالب
انگلیسی با کامبیز
من دروغ سنجش رو خواندم و بسیار لذت بردم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::blush::wink::blush::wink:

:rose::gift: ۱۱ دیماه۱۳۹۸ :gift::rose:

12 پسندیده

مشکلی نداشت صحبتتون
آدمای ضعیف هستن که سریع بهشون بر میخوره :slightly_smiling_face:

5 پسندیده

کدوم حرفا؟ :face_with_monocle:
متوجه منظورتون نشدم.

3 پسندیده

من تا قانون دهم این کتاب رو خوندم و تا اونجا که خوندم چند موردش برام کاربردی بود. خیلی از مواردش تو ذهنم نمی‌گنجید و اجرا کردنش غیرممکن بود. اما به خواننده، یک نوع آگاهی کامل نسبت به پیرامونش میده. یعنی به ما یاد میده که توسط پیرامونمون به بازی گرفته نشیم. به شخصه به‌خاطر همین انگلیسی بلد بودن خیلی ازم سواستفاده شده که اگه اون موقع این کتاب رو خونده بودم شاید از همچین اتفاقات و تجاربی جلوگیری می‌کردم. اتفاقا چند مدت پیش قصد داشتم بخونمش. اون موقع هم اگه خلاصه‌نویسی‌ها نبود زودتر تمومش میکردم، ولی خب ترجمه و خلاصه‌نویسی بیشتر وقتمو میگرفت برا همین دیگه نخوندمش.

من از این کتاب بیشتر از مثال‌هاش خوشم اومد. واقعی و ملموس بودن.

اینم :point_down: لینک خلاصه‌ها. توی هر بخش، لینک بخش بعدی رو قرار دادم.

10 پسندیده

سلام . این نکته در مورد کتاب های ادبی و داستانی درسته
ولی گاهی کتاب لغات آکادمیک زیادی داره که اکثرشون هم بلند و طولانی هستن :grin:
البته این کتابو باید یه فصلشو بخونم ببینم درصدم چند میشه
اینم بگم که چون کتاب صوتیه و دیکشنری زبان شناس هم سرعت کارو زیاد کرده ، فکر نمیکنم خوندنش کار سختی باشه ( اگه به زبان آموزی گیر ندیم )

این روش هم خیلی خوبه
اثر مرکب کتاب به نسبت ساده تر و کوتاه تری هست و لغات آکادمیک کمتری داری ، من هر فصل رو دو قسمت میکردم و هر قسمت رو دوبار پشت سر هم میخوندم ، بهتر جواب گرفتم

5 پسندیده

خیلی هم عالی :grin::ok_hand:
واقعا جای کلیپ های کامبیز خیلی خالی بود

4 پسندیده

اخه تو کتاب خوندن خیلی موفقین :joy::joy::joy:

خوشحالم که با ادمایی با درک بالا سر و کار دارم :blush:

6 پسندیده

سلام جناب @mehran72es اولین روز سال جدید میلادیتون بخیرومبارکی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:دقیقا :ok_hand:کاملا باهاتون موافقم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::rose:

4 پسندیده

بیخیال…
روز عیدی نریم تو بحث
عیدتون مبارک باشه… :hibiscus::hibiscus:

4 پسندیده

به نظرم مفهموم حرفم رو متوجه نشدید.
عید شما هم مبارک
یا علی
@rokni

5 پسندیده

سلام
نمی‌دونم تو گروه پرستار هم داریم یا نه؟
خانمها و آقایان پرستار روزتون مبارک :rose::rose::rose::rose:

7 پسندیده

من دقت که میکنم خیلی از آدمای اطرافم طبق همین قوانین دارن با دیگران برخورد میکنن.

6 پسندیده

درس و مشق مزاحم انگلیسی خوندنه :grimacing:
خیلی سعی کردم یه تعادلی ایجاد کنم که بتونم تایم کافی برای زبان بزارم ولی تو بهترین شرایط فقط روی قدرت و تلفظ خوب کار میکنم خیلی سخت تایمی برای کتاب خوندن پیدا میکنم
امشب از هر زاویه ای به قضیه نگاه کردم دیدم تایمی برای گسترده خوانی ندارم :roll_eyes:
تا بعد امتحانم…
هر روز میام همه رو لایک میکنم :blush:
گزارش بدیناااااا نبینم اینجا خلوت باشه :face_with_raised_eyebrow:

9 پسندیده

سلام امرو نیم فصل از کتابمو خوندم میدونم خیلی زحمت کشیدم :joy: وق نکردم خب چیکار کنم

9 پسندیده

من امروز فقط تمرین رقص کردی داشتم :joy:

کتاب پر :crazy_face:

9 پسندیده

سلام . من بالاخره کتاب مورد علاقمو پیدا کردم
کتاب قبرستان از قفسه نوجوانان
هم داستان جالبی داره ، هم راوی بریتیش و مهربونی داره :joy:
هم شخصیت ها هر کدوم راوی خودشون رو دارن که جذاب تر میکنه داستان رو
در ضمن علاوه بر نحوه ی روایت داستان و قلم خوب نویسنده ، جمله بندیش هم نظرمو جلب کرد

داستان کتاب در مورد یه بچه تقریبا نوزاد هست که خانوادش توسط یه قاتل به قتل میرسن و این توسط ارواح قبرستون کنار خونشون بزرگ میشه و…

این کتاب قبلا توسط آقا مصطفی معرفی شده

فصل اول کتاب مطالعه شد
اسکرین شات هم گرونه ولی می ذارم به خاطر شما :grin:

9 پسندیده

واقعا؟
شما امروز سعادتمند بودید، ادم سعادتمند انگلیسی می‌خواد چیکار؟

7 پسندیده

یه حرکت جدید یاد گرفتم دارم تمرینش می‌کنم :grimacing:

انگلیسی بلد بودن هم خودش نوعی bliss هست.

7 پسندیده